Gorumceye hakaret davası açmalı mi?

Adli sartlarin tamamsa aç davayi. Cahillik ayri hadsizlik terbiyesizlik ayri. Ben senin yerinde olsam tasinirdim. Kocan da farkinda her seyin. Çekin gidin en iyisi

Annesi babası eşi susturamıyor ve her tatili sana haram ediyorsa taşın ordan. Savcılığa şikayet et. Adliyeye gelip gider, mahkemeye çıkıp hakim bir kaç şey söylerse aklı başına gelir. O kadını ya dayak ya adliye paklar. Şiddete karşıyız en iyisi adliyenin soğuk duvarları..

Hayatından tamamen çıkarman yeterli bence, dava ve mahkeme "türkiye şartlarında" verimsiz ve yıpratıcı olur. Sana hiçbir şekilde ulaşamasınlar, onlarla samimi olanlardan bile elini ayağını çek hatta. Sosyal medya hesabını telefonunu bi elden geçir, gör bak ferahlayacaksın.

Aman mahkemelerle uğraşarak onun yüzünü göreceğine, taşın gitsin. Hem kvaliden kpederinde biraz kızlarının ahlaksızlığının cezasını çeksinler. Sokakta büyümüş herhalde kızları.

Açın davanızı kv.kp hatırına bir iki idare edılır de sızınkı kacıncı olmuş.Terbiyesiz sen cocugu baskasından yapmıssın gibi nasıl senın cocuguna p.ç sana o falan der.Heralde o zamanında evlenırken herseyını yapamadı alamadı dogru duzgun ıcınde kalmıs evlılıgınde de cok mutlu degıl senı kıskanıyo ve ondan yapıyo bellı kı yoksa ınsan boyle sudan seylerle kardesıne ne dıye dusman olsun benımde var erkek kardesım ondan soyluyorum sacmalık yaptıgı yanı kıskanclık bellı kı geldıgınde sızde hııc umursamayın gulun gecın kudursun ıcıne otursun hıc muhattap olmayın davanızı da acın da korksun bıraz konu komsu varsa da sahıt olan gızlı sahıtlık yapsın bakın nasıl kapatıyo o cenesını terbyesız

Işte ben sustukca her dediğini yaptirabilecegini sandı baktı olmuyor hakaretler küfürler tonla. Eşimle bahcedeydik birgün eşim çok param olsun sıfır araba alcam falan diyordu yanbahceden sesleniyor ailecek o arabanın içinde geberin tozunuz kalmasın inşallah ailecek olun hepiniz. Kocami zor tuttum sakinlestirdim.

Mesajlarinizin hepsini okudum arkadaşlar tek tek değilde topu cvp vermek istedim. Şehir dışında oturuyor yurt dışında değil yanlış anlattiysam kusura bakmayın.
Dava için şahitleri var benim ailem ama pek muhatap olmak istemediğim için bu gorumce ile dava da kararsız kaldım.
O evlenirken eşinin ailesinden hiçbirşey görmemiş kocası da istediğini almamış bende eşimin ailesinden yardım görmedim ama benim kocam beni dinliyor benim istedigiminyapiyor diye zaten kıskandığını söylemişti defalarca. Birde ben küçüğün diye her dediğini yapmak zorundaymisim onun istediklerini yapmıyorum diye bana düşman kesilmiş. Aramızda çok problem oldu evet burda anlatamadigim çok şey var ki anlatsam sayfalar yetmez o derece, sadece evlendiğim ilk günden beri onun kocası onu dinlemiyormus benimki de beni dinlemesinmis diye böyle davranıyor. Kocama ona yüz verme dov onu vur ona senden korksun evde senin sözün geçsin istediğini alma bak enisten benim dediğimi yapıyor mu diyor. Birde bu evde onun ailesi otururdu biz evlenmeden önce ama ev eşimin. Biz evlenirken onlar kendi evine taşındı bizde buraya yerleştik oda geldiğinde ailesinin evinde yaşamak ailesinin de bizimle yaşamasını istedi. Ben bunu kabul etmedim için eften puften başladı herşeyde laf söylemeye. Buraya annesine gelince rahat edemiyormus ben evinin elinden almışım birde kardeşini almışım. Asıl sorun buymuş.

bu kadar nefret edilecek ne var sizde de topunuz geberin kadar agır bi kelime söylüyor. başka bişey geçmediğine aranızda emin misiniz
Kişi ilk önce herşeyi alır her türlü iyilik yapar karşılığında sizden her dediğine evet tamam olur demeniz bekler. Tamam demezseniz dediğini yapmazsanız düşman kesilir. Ben evime bana biseyler almasına en başında müsade etmedim aslına bakarsanız. Fazla samimi olmadım. Eşime her zaman dediği şey onun ailesi zırt pırt gelmesin samimi olma senin tek ailen var. Eşim de bunun dediğini yapmadı buda kızdı. Kısacası kendisi kocasına laf geçiremiyor diye bizim de onlar gibi olmamızı istiyor.
Ben yapı itibarı ile bu ortamda beni kızdıran laf söyleyen biri varsa baştan 1-2 susarim kaale almam devam ederse cvp veririm hala devam ediyorsa hakaret içermeyen okkalı bir laf söyler ortamı terk ederim ki kavga daha da buyumsn. Buna da aynısını yaptım ve evime gelip sen bana trip atamazsin ben senin kocanmiyim benim dediğim olacak sen benden kaç yaş kucuksun cvp veremezsin gibi şeyler söyledi. Evimden koydum. Olaylar iyice patlak verdi.

Kişi ilk önce herşeyi alır her türlü iyilik yapar karşılığında sizden her dediğine evet tamam olur demeniz bekler. Tamam demezseniz dediğini yapmazsanız düşman kesilir. Ben evime bana biseyler almasına en başında müsade etmedim aslına bakarsanız. Fazla samimi olmadım. Eşime her zaman dediği şey onun ailesi zırt pırt gelmesin samimi olma senin tek ailen var. Eşim de bunun dediğini yapmadı buda kızdı. Kısacası kendisi kocasına laf geçiremiyor diye bizim de onlar gibi olmamızı istiyor.
Ben yapı itibarı ile bu ortamda beni kızdıran laf söyleyen biri varsa baştan 1-2 susarim kaale almam devam ederse cvp veririm hala devam ediyorsa hakaret içermeyen okkalı bir laf söyler ortamı terk ederim ki kavga daha da buyumsn. Buna da aynısını yaptım ve evime gelip sen bana trip atamazsin ben senin kocanmiyim benim dediğim olacak sen benden kaç yaş kucuksun cvp veremezsin gibi şeyler söyledi. Evimden koydum. Olaylar iyice patlak verdi.

Nefret ediyorum böyle insanlardan ya, evlerden ırak.

Yapabilirseniz o sozleri duydugunuz anda dalip bahceye onu hastanelik etseniz.kisa yoldan cozum. :rolleyes:tabi ailesinin karisip ayiramayacagi bir ani gozetmelisiniz.(biryerden musta bulun dağitin agzini yuzunu) (mustanin cezasi var ama boyle kufur hakaret yiyecegime alirim cezasi neyse onun da ebediyen cenesi kapanir.)
Ayrica esiniz nasil mudahil olmuyor ablasinin cenesini kapatamiyor

Benim farklı bir fikrim var. Evet kayıt yapın ama savcılığa gitmeyin. Facebook ta yayınlayın ettiği hakaretleti şirretliği bütün tanıdıklarınız görsün. Rezil olsun cümle aleme. Belki utanır ve susar.

Aileni karıstırma esin sahit olsun. Dinsizin hakkından imansız gelir eşin eline bi dolasın yada sen... çok çirkef ya kv siyle anlasıyormu... neyin kıskançlığı bu yahu derdi ne? Ölün ne demek.. kına yakarsın deseydin tövbe tövbe..

Yapabilirseniz o sozleri duydugunuz anda dalip bahceye onu hastanelik etseniz.kisa yoldan cozum. :rolleyes:tabi ailesinin karisip ayiramayacagi bir ani gozetmelisiniz.(biryerden musta bulun dağitin agzini yuzunu) (mustanin cezasi var ama boyle kufur hakaret yiyecegime alirim cezasi neyse onun da ebediyen cenesi kapanir.)
Eşim de bende yorulduk artık buna laf söylemekten. Yukarılarda da yazmıştım eşim bunun üstüne yürüyor korksun artık sussun diye artık koca mi da çileden çıkartıyor. Neyse ben adamı sakinlestrip eve getiriyormuş 5 dk sonra ziirrr zil polisler kapimizda. Neymiş kocam onu dovmusmus. Dayak yok sözlü tartışma diyoruz polis onu çağırıyor bakıyor bişey yok gidiyor. Yunus polisler var ya bu adreste artık gelmiyor adamlar bile illallah etmiş. Kocasıyla bile mahkemelik olmuş ya adama zorla dovdurtmus kendini. Kocası dinlesin diyeymis. Adamı çileden çıkarmış iyice adamda vurmuş buna 15 yılın birikimiyle herhalde uyanık beklemiş morluk geçsin diye sonra gitmiş kocam beni dövdü diye şikayetçi olmuş. Kocası devlet memuru iş yerinden almış polisler rezillik tam. Dava açılmış dovmedi şikayetini geri alıyorum demiş şimdide kocasına bak bu sefer yirttin artık dediğimi yapmazsan hapse artırımı seni diyor.

Aileni karıstırma esin sahit olsun. Dinsizin hakkından imansız gelir eşin eline bi dolasın yada sen... çok çirkef ya kv siyle anlasıyormu... neyin kıskançlığı bu yahu derdi ne? Ölün ne demek.. kına yakarsın deseydin tövbe tövbe..
Valla 15 yıllık evli bayramlarda bile gitmiyor kv kp görmeye. Birtek para lazım olunca gidiyormuş kocası anlatmıştı. Gidip verin bileziginizi zaten düğün de yapmadınız deyip alıp geliyormuş.

Eşim de bende yorulduk artık buna laf söylemekten. Yukarılarda da yazmıştım eşim bunun üstüne yürüyor korksun artık sussun diye artık koca mi da çileden çıkartıyor. Neyse ben adamı sakinlestrip eve getiriyormuş 5 dk sonra ziirrr zil polisler kapimizda. Neymiş kocam onu dovmusmus. Dayak yok sözlü tartışma diyoruz polis onu çağırıyor bakıyor bişey yok gidiyor. Yunus polisler var ya bu adreste artık gelmiyor adamlar bile illallah etmiş. Kocasıyla bile mahkemelik olmuş ya adama zorla dovdurtmus kendini. Kocası dinlesin diyeymis. Adamı çileden çıkarmış iyice adamda vurmuş buna 15 yılın birikimiyle herhalde uyanık beklemiş morluk geçsin diye sonra gitmiş kocam beni dövdü diye şikayetçi olmuş. Kocası devlet memuru iş yerinden almış polisler rezillik tam. Dava açılmış dovmedi şikayetini geri alıyorum demiş şimdide kocasına bak bu sefer yirttin artık dediğimi yapmazsan hapse artırımı seni diyor.
Zeki kadin

Işte yolcam saçını başını ama eşimden uzun ben 1bucuk metre benden 30 cm falan uzundur. :) saçlarına bile ermez boyum ki.

Pardon gormemişim esinizle ilgili olan kisimlari.esiniz yaninizda ve her daim arkanizdaysa bu çingeneye karsi o zaman siz de guclu durun.ama adam da kaldiramiyordur size edilen laflari ne diyim bilemedim cok zor bir durum ama esiniz bir guzel dovse aslinda akli basina gelir. sadece para cezasi alir adam akilli soyle agzini burnunu kirsin dagitsin bu kadin size agzini acmaya tekrar cesaret edemez. bir daha olursa bence esinizi hic tutmayin gebertsin ruh hastasini.

Eger bnde siniri asmissa o davayi acardim ben. Etekleri tutussun biraz.
En azindan tazminat davasi acardim.

X