Güçlü durmaktan yoruldum, yıkılmak istiyorum

Kadın planlı mı doğurmuş? Üslubu çirkin derken? Kadın düzgünce derdini yazmış. Siz hangi konuyu okudunuz allasen ne okuduğunuz belli değil
Korunmaz ise ne oluyor akıl var fikir var. Konuyu okudum merak etme bunca sorunla bir çocuk eksikmiş o da olmuş.olan hep çocuğa oluyor zaten bebeğe çok üzüldüm.

Korunmaz ise ne oluyor akıl var fikir var. Konuyu okudum merak etme bunca sorunla bir çocuk eksikmiş o da olmuş.olan hep çocuğa oluyor zaten bebeğe çok üzüldüm.
Ya yemin ediyorum banlanmamak icin kendimi zor tutuyorum. Neden korunamadigimi da yazmistim. Acaba diyorum bizim aramizdaki iletisim bozukluğu anlama güçlügünden felan mi kaynakli ya

Leyla Hanımcım ben de sürekli uzun yıllar evli olup buraya kocam bilmem ne diye konu açıp bosanacam deyip kaybolup sonra hiçbir şey olmamış gibi konu açanları anlamıyorum.

Ama bu üye öyle değil. Yaşlar ufak. Hamileligine ragmen bosanmayi dusunuyordu.Kumar hamileyken çıktı, baskı arttı. Zaten evliliğin 1.yili. Bu durumlarla ugrasirken stresten erken dogum yapti.
Siz yurtdisinda yaşayan, boşanma avukatı bir kadinsiniz. Konunun girişinden anlarsınız o evliliğin nereye gideceğini.Bu yaşımda, yaşadığım, gözlemlediğim, okuduğumda evlilik kavramı benim için ilk evlendiğimde coook farklı.
Türkiye'de evliliğin ilk 2-3 yılı eş ailesi problemi yaşamayan çok azdır. Herkes bu konudan bosansa inanın evli kalmaz. Bu problemin çözümü eşlerde. Eş annem diye tutturuyorsa bitiyor. Es evet benim yeni bir ailem var diyorsa konu cozuluyor. Ama bunu da gozlemlemeden anlayamaz ki. O yüzden çat diye bosama eş ailesi nedeniyle burada saçma oluyor. Kimi eş ailesi kendiliğinden karışmayı bırakıyor.

İlk kez dogru duzgun konustun farkinda misin bilmiyorum. Neyse. Sag ol

Sonunda biri gercekten durumu ozetlemis. Cok tesekkur ederim. Harika gorus

Sonunda biri gercekten durumu ozetlemis. Cok tesekkur ederim. Harika gorus
Tek hatan erkenden çocuk. O da artik Allah uzun , saglikli omurler versin. Evlilik otursun diye bence 2 yıl beklemek lazım. Zaten böyle sorunlu evliliklerde hemen erkek tarafı istiyor cocugu. İyice elini kolunu bağlayalım diye.
Sana ilk yazdığında hamileliginde hiçbir şeyi takma demiştim. Mümkün olmadı. Şimdi önüne bak. Senin evlilik problemin eş ailesi değil. Eşin. Erken doğum yapmış, cocugu prematüre servisinde olan, lohusa bir kadına protokol kakalamaya çalışan oğlancik kocanda. Bu adamla olmaz. Hiç olmamış da zaten. Üzülürsen bebeğin dışında birseye üzülme. İnsafsız insanla bu tarz ilişkiler kurulmuyor. Ataerkil, anneci, kumar peşinde bu adamlar kendilerine eş istemiyor. Annelerini çekecek köle istiyor. Hiç iletişim kurma. Bosan gitsin.

Ben yukarda da yazmistim. Dogum kontrol haplari alerji yapti 3 ay adet goremedim. Mecbur biraktim. Saglik ocagina gidip spiral istedim. Dogum yapmayan kadinlara spiral takmiyoruz dedi. İgne istedim hormonlarini mahvedersin dedi vermedi. Esin korunsun dedi. Ama korunmadi. Keske olmasaydi ama kizimi cok seviyorum. Onun icin canimi veririm. Bambaska bir sevgi bu

İletisim kurmuyoruz. İnsallah kizimi da unutur zamanla bulanik zihni ve pis dusunceleriyle kirletemezler insallah kizimin gelecegini.

Umarım bir an önce çıkar hastaneden. Önünuze bak . O adamdan koca olmazzzz. Akıllı bir tipsen bunu bir an önce kabullenip yoluna bakarsın.

Bu anlattıklarınızın neresi DİK DURUŞ. Resmen ezilmişsiniz yapışmışsınız . Bebek küvezde açtığınız konuya bak herkeste anne baba olmasın ya

Canım benim okurken seni içime içime sokasım geldi. Yasanan hicbir seyden pismanlik duyma olması gereken akista yaşanmış. Seni seven biri asla kadere birakmaz sevgisini. Eğer bosanma gerceklesirse bil ki en dogrusu buymus. Kizini güzel sartlarda yasatmak icin cabala ama kizin icin yasama kendin icin yasa. Emin ol kizinin fedakar kendinden gecmis bir anneye degil mutlu bir anneye ihtiyacı var. Kotuye yönlendirmek ya da gaza getirmek icin demiyorum ama esin zaten yanlis bir insanmış anlattıklarından bunu anlıyorum. Kayinvalidenin yarattigi sorunu ikinci plana atıyorum suan esin neden surekli oyun oynuyordu? Bir araya gelip guzel muhabbetler eder miydiniz yoksa en başından beri mi kopuktu iletisiminiz

İlk baslarda, yeni evliyken basbasa kaldigimiz zaman muhabbet acmaya calisirdim. O da sigarasini alir giderdi. Ya da konusmak zorunda kaldiysa kisa keserdi. Havadan sudan konusmaya calisirdim ama basaramadim. Sonra da o surekli konusmaya calisti. Ama bu kez de bende onunla konusacak istek kalmamisti. Yani coktan beni kaybetmisti. Eşimin bekarligindan beri oynadigi bir oyun vardi. Bekarken babasindan korkusuna rahat rahat oynayamiyormus. Bilgisayarin basinda cok durunca kiziyormus babasi. Evlenince ozgurum artik kendi evim diye dusundu. Bilgisayar, oyun konusunu aştık. Sonra da hergun disariya cikip bekar gibi gezme istekleri basladi. Bir de bundan sebep kavga ettik cok kez. Sen bana karisamazsin, ben ozgurum diyerek beni mahvetti. Beni sevmiyordu desem, uzulmeme kiyamazdi. Cicekler alirdi. Ama bunlar beni hic mutlu etmiyordu. Cunku uzen de kendisiydi.

Umarım bir an önce çıkar hastaneden. Önünuze bak . O adamdan koca olmazzzz. Akıllı bir tipsen bunu bir an önce kabullenip yoluna bakarsın.
Kabullendim zaten. Artik onu midem almiyor. Bosandigim icin mutluyum. Sadece yasadiklarimi atlamam biraz zor. Bi de bosanma sureci yipratiyor beni. Nasil olacak nasil bitecek diye.

Anladim. Eşinizde saygı duydugunuz özelikler var mi? Bunlari soruyorum çünkü tamamen bir seyler bitmiş mi bitmemis mi anlamaya çalışıyorum. Tek tarafli dinleyerek cikarimda bulunmak da dogrh degil en azindan esinizin elle tutulur yanlari varsa ona gore yorum yapalim istiyorum

Daha yeni dogum yapmis, bebegiyle baba evine donmus psikolojik olarak yipratilmis bir insana neden boyle acimasiz yorumlar yapilir gercekten pes ya. Yargilamadan ustten ustten elestirmeden bi dua bi umut dolu cumle yazip cikmak bu kadar mi zor

Her ne kadar elestirsem de evine ve bana duskundu. Bir sey isteyeyim hemen yapardi. Son zamanlarda yapmam dedigi halde yemek bile yapmaya baslamisti. Evi supuruyordu, ortaligi topluyordu... benim icin cabaliyordu. Cok zekiydi. Harika bir matematigi vardi. Kafasindan her turlu hesabi yapabiliyordu. Kulturluydu. Tarih konusunda ozellikle. Anlatmaya basladiginda hosuma giderdi. Ama sadece o konusurdu. Ben konusurken dinlemezdi. Ben kendimi degersiz hissederdim oyle zamanlarda. Ama kendimi biliyorum. Hic bos konusan biri degilimdir. Dirdir da yapmam

Daha yeni dogum yapmis, bebegiyle baba evine donmus psikolojik olarak yipratilmis bir insana neden boyle acimasiz yorumlar yapilir gercekten pes ya. Yargilamadan ustten ustten elestirmeden bi dua bi umut dolu cumle yazip cikmak bu kadar mi zor
Çok zor geliyor bence de insanlara. Aslinda tek amacim icimi dokmekti. Cunku ailem yikilmis durumda. Anlatacak kimsem yok. Bastan bastan yaziyorum ben de

Ne biçim anne baba bunlar ya.
Yakinen de tanıdığım için bu tipleri biliyorum.
İnşallah ölüp, giderler bir faydaları yok yeni yeşeren yuvayı bozup, bir çocuğun da hayatını mahvediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…