Gülfuren ve adım adım incelme günlüğü

6 ay önce 50 basen 88 de kalcaydi hareketsizlikten bir anda genişledi ev de kendi ağırlığımla biraz indirdigim programlardan biraz da youtubedan pilates egzersizleri yapıyorum yeme icmeye de dikkat ediyorum ama bi faydasını görmedim daha :KK43: su an senin konunu görünce bana da umut oldu
Senin kilo olarak fazlan yok maşallah. Spor ile inceltirsin. Yürüyüş de kalça ve bacağı inceliyor. Pilateste çok etkili. Sporu bırakınca sıkılaşma kalmıyor. Sana gaz olduysa ne mutlu. 🥰Bana da bildirirsen sevinirim.

Dün beslenme iyiydi. Spor çok yapamadım.
400 ip atlama
100 bacak hareketi

Sabah
Küçük dilim ekşi mayalı kendi yaptığım ekmek
Bir dilim peynir
1 haşlanmış yumurta

Akşam
Havuçlu, kabaklı, k.biberli sote
Sarımsaklı yoğurt

Ara
Erik 4-5 tane
Bir avuç çekirdek

Senin kilo olarak fazlan yok maşallah. Spor ile inceltirsin. Yürüyüş de kalça ve bacağı inceliyor. Pilateste çok etkili. Sporu bırakınca sıkılaşma kalmıyor. Sana gaz olduysa ne mutlu. 🥰Bana da bildirirsen sevinirim.
1 cm incelir incelmez yazıcam sana :KK68:

Ya canim bir şey sorucam benim egzersizlerden sonra sadece ön bacaklarim agriyor yanlarda arkalarda ya da popo da ağrı yok acaba hareketleri yanlis mi yapiyorum bugünde bir ay spordan sonra vücut ölcülerimi ölctüm kalcamdan 2 cm azalmış ama bacaklarim ayni

Ya canim bir şey sorucam benim egzersizlerden sonra sadece ön bacaklarim agriyor yanlarda arkalarda ya da popo da ağrı yok acaba hareketleri yanlis mi yapiyorum bugünde bir ay spordan sonra vücut ölcülerimi ölctüm kalcamdan 2 cm azalmış ama bacaklarim ayni
Hangi hareketleri yaptığına bağlı. Demekki en çok ön kasları çalıştırıyorsun. 2 cm çok iyi.

Hangi hareketleri yaptığına bağlı. Demekki en çok ön kasları çalıştırıyorsun. 2 cm çok iyi.
Sadece pilates hareketlerini yapıyorum aletsiz.Diğer kaslarımda hic agrım sızım olmuyor,bi de incelme de olmayinca hareketleri yanlis mi yapiyorum algisina düştüm

Bu sabah -1600 kg ile güne başladım. Yağ oranım azalmış, kas oranım artmış. 3.500 kg daha gittiği zaman kas oranımı arttırmaya odaklanacağım.

Bugün beslenme güzel ama spor yok. Sıcaktan tansiyonum düşüp duruyor.İstediğim kiloya gelip, istediğim vücuda kavuşmam için neler mümkün ?

Bugün kendime geldim şükür. Kahvaltıdan sonra baktım fenalık geliyor banyoya girdim şükür tansiyonum düşmedi.
Sabah nohut unu, peynir, yumurta, dereotunu karıştırıp çok az yağda kaşık kaşık koyarak pisirdim. Çok güzel oldu ve uzun süre acıkmadım.
Akşamda çorba ve yoğurtlu kabak, havuç sote yedim. Arada çekirdek az da fıstık yedim.

4 km eliptik
4 dakika tabata ve kol hareketleri yaptım.

Merhabalar. Ben de Leslie Sansone ile spor yapmaya başladım. Dün Burn body fat 5 mile yaptım. Bugün de 5 mega Miles yapmayı düşünüyorum.

Bundan sonra sadece sporumu yazacağım. Zaten diyet değil sağlıklı besleniyorum. Arada canımın istediğini de yiyiyorum.
4 dakika tabata
5 km eliptik
4 dakika tabata
Kol hareketleri ikinci gün
30 saniye ile başladım. Bugün bir dakikaya çıkardım.
30 saniye plank

Eklentiler

• Screenshot_2019-06-28-06-30-19-482_com.pinterest.png
    Screenshot_2019-06-28-06-30-19-482_com.pinterest.png
    559,4 KB · Görüntüleme: 30
Dün

4 dakika tabata
2 km hiit kardiyo eliptik
1 km eliptik
10 yan mekik
10 ters mekik
100 tane kol hareketi

Bu sabah 52.9 kg geldim.Çok mutluyum.Vermem gereken 2.900 kg kaldı. :21: :halay:

X