Gülfuren ve adım adım incelme günlüğü

Amin canim insallah... esiminde annesi seker hastasi insülin ignesi vuruluyor ama esime anlatiyorum anlamiyor... istemedikten sonra benim israrimla olmuyor... aslinda kilolu degil esim yiyor yiyor kilo almiyor... iki tip seker varmis biri zayiflatiyormus digeri kilo aldiriyormus... esiminki zayiflatan cinsten..
Simdi israr etmiyecem tatil dönüşü artik onada bir duzen kurmam lazim 🤗
Farkına varıp sağlığı için harekete geçmesi için Rabbim yardım etsin.

Bugün niyet ettim ketojenik beslenmeye. İlk gün iyi geçti. Mozeralla peyniri ve badem unu ile pizza yaptım. Akşamda kalanını yiyip ile bir ayran içtim. Lorlu, fındık unlu kurabiye yaptım. Bir tane yedim. Sabah için tahinli keto ekmeği yaptım. Yeni bir tatlandırıcı çıkmış, siparişini verdim.

4 dakika tabata
2 km eliptik
20 squat
45 saniye plank
250 ip atlama
Kol hareketleri

Bugün de iki öğün beslendim. Kaçamak yok. Tam ketojenik olmadı ama geçiş için iyiydi. Amacım kilo vermek, tam uyamasamda bence çok iyi geçti. Keto ekmeğide beğendim.

Sabah
Bir dilim keto ekmek
Bir haşlanmış yumurta
İnce dilim peynir
Salatalık
İnce dilim domates

Ara
H. cevizi yağlı türk kahvesi

Akşam
Bir dilim keto ekmek
Kaşarlı hamburger eti
Yarım ayran
Marul

Ara
Çay
Bitki çayı
Bol su

Spor
50 saniye plank
100 kol hareketi
250 ip atlama
13 dakika bacak, karın ve kalça egzersizi

Dünde güzel beslendim. Ketejonik olmuyor ama karbonhidrat diyeti gibi oldu. Karbonhidrat 50 civarında. Bunu otuza çekmem lazım. Yarın tatlandırıcı gelince bu konu çözülecek.

Spor
275 kere ip atlama
100 bacak hareketi
100 kol hareketi

lütfen yazmaya devam et
Hoş geldiniz. Okuyan birilerinin olması çok güzel. ☺️Buralardan uzaklaştım ama tekrar geri döndüm. Kendimi çok kısıtlayınca yemek istemeyeceğim yiyecekleri yerken kendimi buluyorum.Şükürler olsun dengeye geldim.
Son durum nedir acaba senden motive olup başlamıştım ben de
Sizde hoş geldiniz. Kaldığım yerden devam etmeye geldim. Sizin nasıl gidiyor?

54.6 ile kaldığım yerden devam ediyorum. Aralıklı orucu seviyorum. Beni zorlamıyor. Bugün başladım şükürler olsun. Bu aşamada karbonhidratı azaltıp, protein, sebzeyi artırarak devam edeceğim. Yasak yok, sadece sağlıklı beslenme var. Hiç bir yiyecek yasak listemde olmayacak.

Sporada yarın başlamaya niyet ediyorum.

X