Günde tek öğün diyeti ( omad )

Ben yediklerimi cektim.. ki akilda kalsin.. bilmem abartmismiyim miktar olarak ama yarina kadar birsey yemeyecegimi dusunerek yedim Allah affede😐😂

Makarna yarim avocado domates salatalik yesil sogan ve 1 yumurta var bu tabakta.. uzerinede kasar rendeledim..sonrada dayanamadim ayni saat icinde tabii kek yedim ve cocuklara yaptigim yarim milfoyden borek..haydi gazamiz mubarek ola😐😂

Eklentiler

• CB1A5026-CA6F-4BFF-B8D9-AA974EAE27F7.jpeg
    CB1A5026-CA6F-4BFF-B8D9-AA974EAE27F7.jpeg
    165,5 KB · Görüntüleme: 32
  • 642B1D61-07ED-4C47-B268-673BA071220D.jpeg
    642B1D61-07ED-4C47-B268-673BA071220D.jpeg
    148,5 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar güçlü olun, bahanelere sığınmayın. Bu zamana kadar sığındık ne oldu, löm löm yağ. Ne kadınlar var, zayıf, aciz, 20 25 kilo veriyor kaldıki siz kültürlü, bilinçli, dirençlisiniz. Onlar bile yaparken siz neden oturup aynanin karsisinda ağlayacaksınız. Bu dediklerim benim için de gecerli. Hadi...

Ben yediklerimi cektim.. ki akilda kalsin.. bilmem abartmismiyim miktar olarak ama yarina kadar birsey yemeyecegimi dusunerek yedim Allah affede😐😂

Makarna yarim avocado domates salatalik yesil sogan ve 1 yumurta var bu tabakta.. uzerinede kasar rendeledim..sonrada dayanamadim ayni saat icinde tabii kek yedim ve cocuklara yaptigim yarim milfoyden borek..haydi gazamiz mubarek ola😐😂
Olay bu. Afiyet olsun canım. Beyninde doydu miden de. Sayaci indirdin mi merak ettim😀

Sancıdan kivraniyorum ama agri kesici almiyorum. Cunku hap icince adetimi kesiyor, ben dogal yasamak istiyorum. Baş ağrım hafifledi şükür
Ben beslenme açısından dedim, tek öğün adet dönemi zor oluyor insan abur cubur istiyor. Diğer türlü benim de ağrılı geçerdi 4 yıldır ağrı kesici kullanmıyorum kurdeşen döküyorum içersem. Yıkanabilir kadın pedi çözüm oldu bana sancım baya azaldı ve atık çıkarmadığım için ayrıca mutluyum💚

Afiyet olsun, miktar çok az diyemeyiz bence ya sen kendin daha iyi bilirsin 🤩 bende öyle dolu dolu yiyorum yalnız harika oluyor 😀

Selamlar 🤗 konuyu bı kaç gündür takipteyim tek öğüne bende niyetlendim bugün 3. Günüm öğle yiyorum genelde motivasyon sağlamak gelişmeleri sizlerle de paylaşmak için mümkünse aranıza katilmak istiyorum 🤭 herkese bol eksiler yazı ucundan da olsa yakalayalim bizde fit fit gezelim artık

Selamlar 🤗 konuyu bı kaç gündür takipteyim tek öğüne bende niyetlendim bugün 3. Günüm öğle yiyorum genelde motivasyon sağlamak gelişmeleri sizlerle de paylaşmak için mümkünse aranıza katilmak istiyorum 🤭 herkese bol eksiler yazı ucundan da olsa yakalayalim bizde fit fit gezelim artık
Merhabalar. Tabiiki katılabilirsin. Hoşgeldin 🙂😘

Afiyet olsun, miktar çok az diyemeyiz bence ya sen kendin daha iyi bilirsin 🤩 bende öyle dolu dolu yiyorum yalnız harika oluyor 😀
Cok doydum ama karnim o kadar acmis ki sanki bugun cabuk sindiriyorum😐😂 diyorum ya bi ara bunu yaptim ben ama
Kilomi koruyodum ve sanirim arada kacamaklar yapiyodum hep 1-2 lokma yedigimden veremiyodum koruyodum kilomu.. bakalim bu kez ne olacak

Merhabalar. Tabiiki katılabilirsin. Hoşgeldin 🙂😘
Ne zaman basladin acaba tek öğüne tartıda etkisini ne kadar sürede nasıl gördün ben aralıklı orucu daha önce yapmaya çalıştım düzensiz de olsa ama tek öğünü ilk kez deniyorum ilk güne göre daha iyiyim artık

Cok doydum ama karnim o kadar acmis ki sanki bugun cabuk sindiriyorum😐😂 diyorum ya bi ara bunu yaptim ben ama
Kilomi koruyodum ve sanirim arada kacamaklar yapiyodum hep 1-2 lokma yedigimden veremiyodum koruyodum kilomu.. bakalim bu kez ne olacak
Şöyle Bi gerçek var bazılarına tek öğün yaramıyor vücut besin alamadığını hissedince depolama yapıyor. Çok akıllılar 😁

X