Günde tek öğün diyeti ( omad )

Spor degil aslinda 🥹 islere kosturmakdan. Cocuklar yatinca halim olursa yurume bandinda kosacagim.

Sizin eski konunuzu gordum. IU diyeti 🤭 kendisine bayilirim.
Ayni urunler ile tek ögün cikarsam diyorum 😁
Evet. Kpop hayranlarindanim yalan yok😅
Iu diyetini yillar once metabolizmama şok etkisi olsun diye 3 gün yapmistim. Gercekten etkili ama tek öğünden daha fazla güç ve azim gerektiriyor

Sonunda🙏🙏
Az önce sigara içtim, mideme çöktü kaldı. Boşken olmuyor demek🤣

Eklentiler

• Screenshot_20220601-195650_Fasting Tracker.jpg
    Screenshot_20220601-195650_Fasting Tracker.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 19
Ben iki kupa filtre kahve ictim simdi, ama azicik kahveyle demledim. Istahimi bayag kesti. Simdi de sakiz cigniyorum😁
Tabiiki kola ya da fanta farketmez. Hava sicak dikkat et. Sekeriniz dusmesin diye dedim 1 bardak icin diye. Ama 2.bardak yok😘

1 bardak ictim bende canim.. sen iu diyetinde ne yiyordun tam olarak?
Sabah elma oglen patates aksam protein icecegi?

1 bardak ictim bende canim.. sen iu diyetinde ne yiyordun tam olarak?
Sabah elma oglen patates aksam protein icecegi?
Canım sabah 2 adet elma, öglen 1 kase haşlanmıs pirinc yani o da karbonhidrat sonucta, aksam sutlu protein toz icecegi. Tozu migrostan aliyordum baska yerde bulamadim

Ben iki kupa filtre kahve ictim simdi, ama azicik kahveyle demledim. Istahimi bayag kesti. Simdi de sakiz cigniyorum😁
Tabiiki kola ya da fanta farketmez. Hava sicak dikkat et. Sekeriniz dusmesin diye dedim 1 bardak icin diye. Ama 2.bardak yok😘
Merhaba şimdi kaç kilosunuz?

Ne kadar veriyodun peki? Ya da toplamda kac verdin ve kalicimiydi?
Çok veriyordum. Bayağ çok ve hızlı. Yediğin yaktığından fazla olursa kilo alıyorsun o yüzden diyetler kalıcı değildir, beslenme alışkanlığı ve koruma evresi kalıcıdır. Yavas yavas 2 yilda veren de kilo aliyor, 1 ayda veren de. Ya da tam tersi.

Az önce akşam yemeğini yerken yarın ne menü hzırlasam diye düşünüyordum😅 kızlar bravoo bu menülere birde yürüyüş yakışıııır

X