*Güzel günler gelir mi ?*

Öncelikle çok geçmiş olsun Allah şifalar versin hem annene hem bebeğine. İlk konunu okuduğumda da çok dua etmiştim. Hepimizin hayatında zor dönemler var bu dünya imtihan dünyası sabretmek gerek. En azından dünyalar tatlısı bir kızın var evinde seni bekleyen, sana yardımcı olan bir eşin var, abin ve eşi var destek olan. Maalesef sağlıkla sınanmak çok zor ben de bir ay önce koronaya yakalandım o günden sonra hiç bir işim düz gitmiyor bir hafta sonra çok sevdiğim bir arkadaşımın babasının vefat haberi geldi daha o hafta sohbet ederek kahvaltı yapmıştık amcam ölmüş kadar üzüldüm. Arkasından dedem felç geçirdi. Ona üzülmem bitmeden kardeşimle uğraşmaya başladım. Bugün hastaneye geldik ameliyat için ve kardeşimin de testi pozitif çıktı. Ameliyatı iptal oldu sabahtan beri testlerle uğraşıyorum. Yine 17 yıllık dostumun babasına lenfoma denmiş bugün duydum. Üstüne üstlük bir de çekişmeli boşanmanın stresiyle boğuşuyorum. Bazen oturup ağlayasım geliyor. 2 gün önce yolda yürürken ayakkabım koptu yol ortasında, bindiğim otobüsün lastiği patladı derse geç kaldım. Hayat zor ve mücadele istiyor. Benim yaşımdaki insanlara bakıyorum en mutlu olmam gereken yaştayım ama tükenmiş hissediyorum. Allah hepimize kolaylık versin. Herkesin derdi kendine zor Lütfen siz de terapi alın tek başına atlatmak bu durumlarda çok yorucu. Tekrar geçmiş olsun diyorum

Bazen zorluklar üstüste gelir bu herkesin başına geliyor.
Once su fikirden uzaklasin. Ben kime ne yaptim da Allah ceza veriyor. Allah hepimizi farkli sekilde imtihan eder, ceza kelimesini unutun bence.
Bebekler saglikla dogar bu günler geçer.
Benim oglumda son 1 ay gelişimi durmustu. 38 haftalik 2.5 kg civarinda doğdu, apar topar girdim doğuma.
7 aylık bebekler aslan gibi buyuyo vs Allah büyük. Bugünler geçer. Annenize de sifa dilerim

Sen de iyi ki varsin İnan sanal falan diyor herkes ama bence değil,insan bir şekilde empati yapıyor, acını daha derinden hissediyor ❤Beraber sevineceğiz

Herşeyin hayırlısı canım sende iyi ki varsın

Sende hakkinı helal et olur mu
Dualarimdasınız her zaman.
Her sey biraz duzelip soyle bir arkana baktiginda neler atlamisim diyeceksin hayat cok garip ya hepimiz icin bir sınav.

Sen de iyi ki varsin İnan sanal falan diyor herkes ama bence değil,insan bir şekilde empati yapıyor, acını daha derinden hissediyor ❤Beraber sevineceğiz

Evet bazen zorluklar hep üst üste geliyor, Allah kimseye dayanamayacağı yük vermez diyorlar ama ne bileyim, dayanmak mı güzel dayanmamak mı onu da anlamadım. Yine de isyan etmek istemiyorum tövbe Allah’ım.
Allah daha beterinden saklasın deyip kendimi teselli etmekten başka çarem yok.
Güzel anneciğim için de dua eden herkesten Allah razı olsun. Aklımın bir yarısı da hep onda …
Kimin duası kabul olur belli değil, Allah inşallah onu bizlere, torunlarına bağışlar. Kalan ömründe biraz torunlarının keyfini sürer. Ben gücüm yettikçe onu bırakmam

Çok geçmiş olsun canım benim dua edelim bol bol Allah büyük her şeyin kolayını verir inşallah morelini düşürmemeye çalış

İnşirah suresini dinlemeniz tavsiye ederim nasıl yüreğe bir ferahlık veriyor şükürler olsun. İmtihan dünyası burasi bunun bilinciyle zorluklara göğüs germek lazim. Bak Rabbimiz ne diyor; "zorlukla beraber bir kolaylık vardır"

Ziyaretime geldi süt kokulum
Cumartesi günü karar verilecek, inşallah hayırlısı ile gidebilirim eve. Tabii ki bebekler ve benim için en hayırlısı neyse o olsun.
Ben 32 yaşında anne anne diye ağlıyorum, 2,5 yaşındaki kuzu ne yapsın..
Allah kimseyi sevdikleri ile sınamasın, annesinden babasından ayrı koymasın.
Bugünümüze de şükür ne diyim

Eklentiler

• 64280C52-6FBC-4749-A756-EF18681EB552.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 49
  • EAEA48FF-6511-4778-A3F1-7B3F249CF39E.jpeg
    133 KB · Görüntüleme: 53
Öncelikle Rabbim annecine şifalar versin inşallah bian önce toparlar.. İkizler konusunda lütfen üzülme genelde zaten erken doğum oluyor, daha önce de yazmıştım sana benim ikiz yeğenlerimin arasında 500 gram fark vardı doğduklarında, şimdi küçük olan geçti maşallah diğeriniAllahın izniyle sağlıkla kavuşursun inşallah.. Kızın da elbet özler seni kıyamam ona.. Geçicek bugünler merak etme herşey cok güzel olucak, ağlayıp yavrularını üzme olur mu dualarım seninle

Söylenecek bir şey de yok ki.. Sana tüm iyi dileklerimi gönderiyorum. bebislerde umarım sağ salim gelir dünyaya.

Çok geçmiş olsun

Umarım bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz.

Allah yardımcınız olsun

Gittinizmi doktora sağlıgınız bebeğiniz nasıl
1 hafta hastanede yattım, çarşamba günü çıktım 2 günde bir kontrole gidiyorum, doktor 34.haftanın bitmesini bekliyor , ondan sonra sezaryen ile alınacak :)
Düzelme yok ama çok şükür şimdilik stabil
Teşekkür ederim, sorduğunuz için

Çok sevindim biraz daha bekledikleri için ikiz bebeklerde ilk hedef 34 u bitirmektir. Sonra 36 sonrası zaten ne zaman isterseler buyursunlar derdi benim doktorum. inşallah bir mucize olur ve 36 yi da doldurmak nasip olur size

Annecin nasıl cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…