Hamile olabilir miyim lütfen acil bakın

Safsal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2022
2
1
22
Ben bu sene 3 4 defa geciktirici kullanmak zorunda kaldım ve doğum kontrol hapı kullanıyorum bakireyim nişanlımla yüzeysel ilişki yaşıyoruz sürtünmeli bu ayda geciktirici kullanmıştım regl olmadım ama bugün kahverengi lekelenme geldi ondan sonra bişey gelmedi hamile olabilir miyim yoksa farklı bir şey mi

Ben bu sene 3 4 defa geciktirici kullanmak zorunda kaldım ve doğum kontrol hapı kullanıyorum bakireyim nişanlımla yüzeysel ilişki yaşıyoruz sürtünmeli bu ayda geciktirici kullanmıştım regl olmadım ama bugün kahverengi lekelenme geldi ondan sonra bişey gelmedi hamile olabilir miyim yoksa farklı bir şey mi
Sperm içeri almadan gebelik oluşmaz yani sürtündük falanla olmaz o işler. Tabi yanlış anlamadıysam sorunuzu

Allah aşkına sürekli sürtünerek hamile kalınmaz ayrıca yaşadığın şey ilişki değil boşuna hap atıpta kendine yazık etme.

Her gün aynı konuyu açınca değişen bir sey olmayacak.
Kafanıza göre de hap kullanırsanız belli bir zaman sonra isteseniz de hamile kalamayabilirsiniz aklınızda olsun :KK66:

Hamilelik olmaz tabi ki. O geciktirici ilaçlar çok zararlı neden sürekli alıyorsunuz ne gerek var doğal akışı bozuyorsunuz düzensizlik çok normal o yüzden

X