Hamileligim 4gun geride gorunuyor benim gibi olan var mi cok uzgunum :((

Mrb canim nasilsin?bugun bir iki damla leke gibi bisey geldi ama kan degil daha koyu kivam ,adetmi yoksa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyiyim allaha Şükür sen nasilsin canim
Kan mi yerlesme kanamasi mi acaba devami geldimi az çok anlamissindir adet mi diye

İyiyim allaha Şükür sen nasilsin canim
Kan mi yerlesme kanamasi mi acaba devami geldimi az çok anlamissindir adet mi diye

Canim adette ya direk kan olur yada kahve gibi koyi akinti aonra kan.bu pembe ama sulu dgil yok yok ogleden bu yana sadece pede azacik bisey gelmis.bugun disari ciktim ne olur ne olmaz pedsiz cikmayim dedim boyle 51gun sonra ay ne oluyo bi anlasam:) :) yerlesme kanamasi nasil oluyorki?

Allah allah çok snir bi durum
Valla bildigm ya kahve yada pembe azicik oluyo yerlesme kanamsi başıma gelmedi ama bilmiyorum ki belki bu ara hamile kaldin daha her ihtimal önemli ama cok takma düşünmekde etkiliyo cok

Allah allah çok snir bi durum
Valla bildigm ya kahve yada pembe azicik oluyo yerlesme kanamsi başıma gelmedi ama bilmiyorum ki belki bu ara hamile kaldin daha her ihtimal önemli ama cok takma düşünmekde etkiliyo cok

Dogru soyluyorsun bebegim,cok acik pembe koyu bir kac damla kadar .yarin sabah uyandigimda kanama olursa adet baslamistir artik hayirlisi catlatma tedavisine baslarim .haziranda cok yogunuz belki yetismez surekli yurt disina gidip gelme olacak temmuza kismet olur belki hele 21doktora gozukelim.sen nasilsin iyimisin?:) :) :)

Hayirliisi olsun canm.rabbim en iyisini bilir herseyd vardr bi hayir
Bak benden.sana tavsye.takma ben 3 ay hep takdim olmadi 1 ay dsnmcm test falan hc bsy yapmcm.ddm hc.dsnmedim oldu psklji cok etkiliyo
IIyiym allaha Şükür nasil olayım
Bir an önce uyusam.uyansam aksam olsada annemlern yanna gtsek die dsnyrm kardesimi falan cok özledim ona akülü araba aldim daha 3 yasnda teyzesi bi görsen resimde grnydur belki sarisin :) mavis telenfda bana akülü araba aldm dedim nasl sevndi kuzum sasasin dio sürekli ariyo gelmynmu die anlicagn öyle ck özledim 3 haftadr grmuym bana 3 yil. Geldi

Oyyyy yerim onu sasasinnnnn:) :) :) ALLAHIM guzel hayirli yazilar yazsin omru guzel olsun canim benim:)ayy ozlem nedir ben bilirim 14senedir butun akraba hatta sulalemden uzagim hepsi yurtdisinda ,INSALLAH RABBim kavustursun bebegim.Yok esimede dedim dusunmeyecegim artik 5aylik rvliyim 4ayda yedim bitirdim kendimi :) :) :)bu ay sonuda tatile gidiyoruz simdiden gittim bolbol ayakkabi elbise falan aldim tatile hazirliyorum kendimi dinlinme zamani:) :) Bebegim hadi uyu cok gec olmus dinlenmen lazim :) :) bende teli sarja takayim elbiselere deneyim derken butun dolabida doktum onlari toplayim:)) :)) hayirli geceler canim benim RABBime emanet ol :)gorusuruz :) :)

Amin cok tesekkur ederiz :))
Bende gurbetteyim şehir dışında ailem.ama hayirlisi takma bencede bende 6 aylik evliyim kasımda evlendim:)) nyse tamam cnm gene bi gelisme olursa yaz mutlaka opuldun ii geceler

Amin cok tesekkur ederiz :))
Bende gurbetteyim şehir dışında ailem.ama hayirlisi takma bencede bende 6 aylik evliyim kasımda evlendim:)) nyse tamam cnm gene bi gelisme olursa yaz mutlaka opuldun ii geceler

Ay yatak idasina goturemedim esyalari esim uyuyo biraktim diger odaya sabah toparlarim:) :) bende aralikta evlendim :)) ayyy bizz kiş gelini olduk :) :) :) bal ayina daha yeni gidecegiz :))

Heheh sabah topla bisi olmaz canm.aynen.kis geliniyiz gdin tabi.iyi gelir :)

Heheh sabah topla bisi olmaz canm.aynen.kis geliniyiz gdin tabi.iyi gelir :)

Canim nasilsin tatlim?Sabaha bir uyandimki hayatimda ikinci kez boyle sanciyla uyandim adet oldum soktayim gulsemmi aglasam mi:) :)

Canim nasilsin tatlim?Sabaha bir uyandimki hayatimda ikinci kez boyle sanciyla uyandim adet oldum soktayim gulsemmi aglasam mi:) :)

İyiyim canm uzaniyorum hadi ya
Hayrlisi byleymis bence sevin benmde bikere gecikdi öteki ay hamile kaldim önümüzdeki ay olucak inşallah

İyiyim canm uzaniyorum hadi ya
Hayrlisi byleymis bence sevin benmde bikere gecikdi öteki ay hamile kaldim önümüzdeki ay olucak inşallah

Ayy rahatlayim artik dmi?yataltan kalkamiyorum 1haftadir ne eve ne kendimize bakamiyordum bugun guya temizlik yapacaktim yataktayim parmaklarimi zor haraket ettiriyorum.Hayirlisi canim.Sabah bu agrilari gorunce odum koptu cocul oluncada boylemi oluyor yoksa benim agrilarimmi fazla diye :) :) kac tane alveres ictim oyle kendime geldim.Aciktim annemnolsaydi yanimda yemek hazirlardi :) :) :)

Stresdeb kurtldn işte düşünmek maf ediyo insani dinlen yorma kendini sen kendn bebeksin kiz
Bebis olsa bide ay berabrr buyursunuz :)))

Stresdeb kurtldn işte düşünmek maf ediyo insani dinlen yorma kendini sen kendn bebeksin kiz
Bebis olsa bide ay berabrr buyursunuz :)))

Ayy 30yasinda bebek :)) :)) herkrs diyor zaten hic buyuyememissin :))))

Ayy 30yasinda bebek :)) :)) herkrs diyor zaten hic buyuyememissin :))))

Olsun.canim her insanin içinde bir çocuk vardir elbet büyümez o :)
Banda dio hep esim sen bebeksn benm bebegm o bebege nasil bakcan diom beraber büyüyüp gideriz :))

Olsun.canim her insanin içinde bir çocuk vardir elbet büyümez o :)
Banda dio hep esim sen bebeksn benm bebegm o bebege nasil bakcan diom beraber büyüyüp gideriz :))

Ahahahaaaa aynen esim diyo bir ay benim annem bir ay senin annen baksinlar buyuyun diyo hahahaa :))) bizde bebislerimizle buyuruz:)) :))

Ahahahaaaa aynen esim diyo bir ay benim annem bir ay senin annen baksinlar buyuyun diyo hahahaa :))) bizde bebislerimizle buyuruz:)) :))

Hehee dmii geçen yemek yydk esim durmuş kiz sen.nasil.bakcan bebege ben hc.hayal edemiom dio bana )
Millet.nasl.bakiysa öyle ddm ben.uykuya düşkünüm yani geç yatıp gec kalkarm yazk o çocuk ağlar durur dii bana biseye benzemetdi beni ahhahah

Bende bende uyku delisiyimmm :) :) bakariz ya ne tembeller var cocuk buyutmusler biz mi bakamiycaz :) :) bu arada ben agridan bi yatiyorum bi kalkiyorum o yuzdn cevaplarim gec geliyor cnim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…