Hamileligim 4gun geride gorunuyor benim gibi olan var mi cok uzgunum :((

Haklisin canm sen dinlen yorma kendini

Cnm hc ii deglm mgde bulantm bas agrim var çok yatiyrm sn naslsn

Cokl gecmis olsun canim RABBim sifa versin lalkma yat bolbol tatlim.Bende bugun adetin 3.gunu diye gittim hormon tahlili verdim carsamba yumurta catlatma icin doktora gidwcegiz ne olur ne olmaz tahlillerde olsunki onumuzdeki aya atmasin tedavi.canim sana hormon sonuclarimi yazayim.
28marttaki sonuclar:
TSH 3,06
LH 18,5
FSH 8,46
PROLAKTIN 9,15
ESTRADIOL E2 - 93.

Bugunki sonuclar19 mayis:
TSH 2,03
LH 11,37
FSH 7,66
PROLAKTIN 10,88
ESTRADIOL E2 - 42.

fsh ve lh azda olsa dusmus,ama prolaktin yukselmis ,e2 'ye doktor oncesinde iyi demisti 93.ama bu defa yari yariya dusmus iyi degil galiba en alt 30alt sinira gelmis.lh keske fshden asagi dusseydi.bu sabah tahlilleru vermeden sinirlenmistim biraz o muki etkiledi diye dusundum.Bakalim bu sonuclarla catlatma olumlu olacakmi canim

Teşekkür ederim canim hala yatiyorum kalkamadm migdem cok bulanıyo fena bişey ya
Canim sonuçlari yazmissin da hc.yaptrmdm hormon.bi bilgim yk yorum yapim desem ama Lh yumrtlma olablr die bliorm
Ovulsyn testinde de Lh yazio doktordan iyce ogrennce banada.haber et inşallah rabbim en kisa zamanda sanada bu migde bulantilarini yaşatır hahaha :)))

Ayyy cokkk guldum mide bulantisi en nefret ettigim sey yandim ben desene :)) :))bebegim lh fshden dusuk olursa iyidir.prolakrin lh fsh sorunlu olunca yumurtaliklarda sorun var demektir pkolarin cogunda zaten bunlar firliyor .benimkiler ALLAHtan firlamamista :)) fsh ust siniri 9-10dur benimki cok sukur azda olsa indi.lh ise en ust sinir 15 benimki iki ay once 18,5di.o da indi.prolaktin niye yukseldiki bazilarinda bu degerler 35-40larda cokkk yuksek arrik tamamen kisir yani ama inlarinki bile sohan kuru veya tedaviyle inip gebe kalmislar :)) yani sansimiz var :)) INSALLAHHH:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Bende sevmem ama işte bebis saolsun uzanmak.istyrm uzannca daha kötü oluyrm tuaf yani.
Anladım canm umudunu kaybetme inşallah en kisa zamanda olucak

öenmli olan bundan sonra büyümesi cnm sürekli geri giderse sorun olur ama arada ki fark aynı kalıosa sorun yok belli olmuo benimki de bazen 2 gün ilerde cıkıo öteki kontrolde 4 gün geri filan bunlar olabilir 10 günü aşmadıkca sorun yok

Bende sevmem ama işte bebis saolsun uzanmak.istyrm uzannca daha kötü oluyrm tuaf yani.
Anladım canm umudunu kaybetme inşallah en kisa zamanda olucak

:) kiyamam ya annecikler sizi evet simdi anliyorum annelerimizi :)) insALLAH RABBim saglikla kucagina almayi nasip etsin hepsi gececek mide bulantisi falan neymis diyeceksin :)) :)) nasil konustum ama:) :) :)

Heheh canim benm evet annemin değerini her geçen gün daha iyi anlıyorum.
Amin inşaallah canm.rabbim en kisa zamanda sennde karnini bebisle doldursn inşallah :)) cinsiyeti çok merak ediyorum yaa
Yarin.kontrlm var doktra gidicem ama tabi daha öğrenmem cinayeti

Ne zaman ogreneceksin?:) :) :) ayy inanilmaz bisey ya :) :) :) insanin karninin icinde bir hayat ALLAHim sen buyuksun RABBim senelerdir haseetinde olanlara en kisa zamanda evlat nasip eylesin:) :)

Geç dollenme olmasaydim.bu aralar ogrenicekdim ama malsef daha 10 haftalik 2 3 hafta snra sanırım evwt ck degsk.bsy rabbim.byuk isteyen herkese nasip etsin inşallah

Geç dollenme olmasaydim.bu aralar ogrenicekdim ama malsef daha 10 haftalik 2 3 hafta snra sanırım evwt ck degsk.bsy rabbim.byuk isteyen herkese nasip etsin inşallah

Olsun bebegim azacik kaldi yakinda insALLAH ogreneceksin.Sen bazen gec saatte uyuyorsun galiba oyle yapma canim benim zamaninda uyumata calis bebiste sende dinlenmelisin bolbol :) :) :)

Ben hep geç saate uyuyorm cnm bünyem byle malesef

Ben hep geç saate uyuyorm cnm bünyem byle malesef

Gunaydinnnnn :) :) :) bende gec uyumalarim yuzunden duzene giremedim erken yaslanacaguz :)) zamaninda uyumak lazim canim benim :)) genc kalmanin sirri bunda :) :) :)

Son düzenleme:
Benim kızımda iki hafta geriden geliyordu.sağlıklı bir şekılde dunyaya geldı .suan 2 yaşına girmek üzere

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim kızımda iki hafta geriden geliyordu.sağlıklı bir şekılde dunyaya geldı .suan 2 yaşına girmek üzere

Canim RABBim anali babali buyutsun ,onemli olan bebisin saglikli olmasi gerisi onemli degil :) :) :)

Canim RABBim anali babali buyutsun ,onemli olan bebisin saglikli olmasi gerisi onemli degil :) :) :)

Aynen öyle sabah erken kalktı.sonra yine yattı şimdi uyanmao diye başında beklıyorum bende fındıgımın..

Ah cnm ya migdem nasil bulanıyo delirmek uzeryimm yok byle birsey.
Genc falan.kalmak istemiom ben şu mgde bulantisi geçsin yeter

Ah cnm ya migdem nasil bulanıyo delirmek uzeryimm yok byle birsey.
Genc falan.kalmak istemiom ben şu mgde bulantisi geçsin yeter

Bebis saclari cok olacak ondan bulanti cok :)) canum benim ya acaba hic ilaci ve.s. herhangi bisey yokmu ki?...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…