Hamilelik öncesi ve hamilelikte folik asidin önemi

Esra Ali

Kalbiniz kaderiniz olsun..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
1.105
1.209
Tabi canım, haklısın sıkılır insan. Evet kullanma tarihi geçmemişse kullanmaya başla. İnşallah neden olur bakalım, kısa zamanda hamile kalırsın belki :KK36:
Amin inşallah canım sende sağsalim kavuş yavrucağına inşallah bana da dua et olur mu kimin duası kabul olur bilinmez :) bu arada ben inofolic de kullanıyorum. Bir kutu bitmek üzere.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

LovePink_

Hoşgeldin Kızım :)
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2015
4.558
3.685
Amin inşallah canım sende sağsalim kavuş yavrucağına inşallah bana da dua et olur mu kimin duası kabul olur bilinmez :) bu arada ben inofolic de kullanıyorum. Bir kutu bitmek üzere.
Tabi öyle canım, isteyen herkes için dua ediyorum :dua: Bana da decavit vermişti doktor ilk aylardan beri onu kulanıyorum :KK28:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1657 gün geçti.

Esra Ali

Kalbiniz kaderiniz olsun..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2016
1.105
1.209
Tabi öyle canım, isteyen herkes için dua ediyorum :dua: Bana da decavit vermişti doktor ilk aylardan beri onu kulanıyorum :KK28:
Teşekkür ederim tatlı anne :) aynı mı inofolic ile benim son iki bardaklık kaldı ama artık midem almıyor :/

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 453 gün geçti.

LovePink_

Hoşgeldin Kızım :)
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2015
4.558
3.685
Teşekkür ederim tatlı anne :) aynı mı inofolic ile benim son iki bardaklık kaldı ama artık midem almıyor :/
Canım bir sürü marka var ya, onu hiç duymadım. Genelde decavit veriyorlar gebelere, devlet ücretsiz verdiği için iyi oluyoro_O

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1657 gün geçti.