Anket Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

• Anaokulu

OY: 4 2,9%
  • İlkokul

OY: 17 12,2%
  • Ortaokul

OY: 27 19,4%
  • Lise

OY: 72 51,8%
  • Üniversite

OY: 25 18,0%
  • Yüksek lisans

OY: 1 0,7%

• Ankete Katılan
    139
  • Anket Kapalı .

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
795
1
evet , zaman zaman okul yıllarımı özlediğim günler çok oluyor:çok üzgünüm:.ben en çok ortaokul dönemini özlüyorum arkadaşlar ordaki arkadaşlıklar,dostluklar..vs..anlarsınız işte :eek: çok güzel günlerdi. peki ya siz? :smiley-cool:.

Ben Lisedeki Arkadas Ortamimi O Safligi Samimiyeti çok özlüyorum Cok Güzel Insanlar Tanidim Kazandim O Yillarimda....

hayatımın hiçbir döneminde arkadaştan yana şanslı olmadım ama lise 3. sınıfıma dönmek isterdim herşeye rağmen insanların yavaş yavaş kirlenmesine rağmen sanırım güzel anılarım daha fazla oldu....

lisedeki arkadaş ortamımı çok özlüyorum ben...ne güzel günlerdi,,,okulu kırıp kızlarla gezmelere gitmeler falan.....

üniversite
ahhahhh o yıllara tekrar gitsem
o seneler hiç bitmeseydi keşke

okul bitti iş derdine düştük
evlendi kmimiz
uzaklaştık birbirimizden

senağlama senağlama senağlama

benim okudugum yillarda ögretmenler dövüyodu ögrenciyiKötü Kazen
ortakokulda, ilk defa bir ögretmen insan gibi davrandi bizlere yeri büyükdür bende ögretmenimin..duydumki ailesi ile birlikde kazada ölmüsler cok üzüldüm:çok üzgünüm:KK43:allah rahmet etsin hepsine)hala saygi ve sevgiyle anarim ögretmenimi....
cok güzel arkadaslarim da var hala görüsürüz ve hala cok seviyorum onlarii...uyyyy özledim simdi onlari yaa... ahh yaz bir gelsede görsem arkadaslarimi..birbirimize uydurma hikayeler anlatirdik,en komik hangimiz anlatacak diye ne güzeldi o günlerr...hikaye anlatirken derse gec kalirdik

Lise dönemine gitmek isterdim acayip popülerdim:))Çok güzeldi, çok güzel arkadaşlıklarım olmuştu:))çok eğlenceliydi:)Tekrar o döneme gitmek istiyoruuum :çok üzgünüm: ama bu sefer eşimin de aynı okulda olmasını istiyorum :asigim:

Ortaokul yıllarım çok güzeldi.Hala görüştüğüm 15 arkadaşım var.O bağ hiç kopmadı.Çıkarsız ve yalansız dostluklar o yıllardaydı.Sınıfımız da dostluk anlamında çok popülerdi.Arkadaşlık bilinci ve sevgisi yüksekti.En sevdiğim arkadaşlarım hala onlar.Üniversite günlerim de çok güzeldi.Güzel dostluklarım var.Ancak tercih gerekirse yine de ortaokul yıllarımı fazla özlerim.Herşey süperdi.

Şu an üniversitede okuyorum ama lisedeki arkadaşlığı hiçççç bulamadım dostum diyebileceğim tek kişi bile yok ama lisedeki arkadaşlarımla hala görüşüyorum onlar benim gerçek dostlarım ayrıca lisedeki ortamıda çok özlüyorum hocalarla olan diyaloglar,şakalarımız,gezmelerimiz

Üniversiteye gitmedim ama unutamadığın okul yılların hangisi derseniz ortaokul dönemi,ilkokul ve lise yıllarımda çok renkli ve zevkli geçti ama ortaokul dönemi mükemmeldi,öğretmenlerimiz o kadar iyi insanlardı ki benim gibi yaramaz bir kız çocuğunu bile sabırla karşılıyorlardı,özellikle orta 1 e giderken 3.sınıf öğrencileri olan Kamuran ve Kamile ablamın Şafak ağbimin beni aralarına alıp küçük kardeşleri gibi tenefüslerde gezdirmelerini hala unutamam,ay ben çok özledim onları ya:çok üzgünüm:

her dönem o kadar güzeldi ki! ama şimdi olsa üniversite yıllarıma dönmek isterdim.Dolu dolu yaşanmış yılları,yeni baştan dostlarımla paylaşmak nasılda keyifli olurdu...hiç kopmadım arkadaşlarımdan ama gurbette olmanın dezavantajı,artık çok göremiyorum ne yazık ki!
sevgiyle kal canımŞeniz

ortaokul donemine gitmek isterdim.dostluklarimiz oylesine fazlaydi ki hala ipleri koparmadik sukurler olsun :emir_bebek:

lise donemini cok ozledim,ozamnlar bir baskaydi keske ozamnlar kiymet bilinseydi ama insan sevdiklerinden ayrilinca kiymeti oluyor,okadr dostum vardi hepsi evlenip koca evine girdiler,dostluklarda bitti,ama halen gorustugum iki kisi varr,

Liseye geri dönmek isterdim..
Çok güzel dostlarım oldu,çok şükür irtibatımızı hiç kesmedik.
En yakınlarım da evli artık ailecek görüşüyoruz.
Ama gerçekten çok güzel günlerimiz oldu..:1rolleyes:

X