Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

Hangi Okul Döneminize Geri Gitmek İsterdiniz?

• Anaokulu

Toplam Oy: 4 2,9%
  • İlkokul

Toplam Oy: 17 12,2%
  • Ortaokul

Toplam Oy: 27 19,4%
  • Lise

Toplam Oy: 72 51,8%
  • Üniversite

Toplam Oy: 25 18,0%
  • Yüksek lisans

Toplam Oy: 1 0,7%

• Ankete Katılan
    139
  • Anket Kapalı .

arzusoydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2007
943
1
evet , zaman zaman okul yıllarımı özlediğim günler çok oluyor:çok üzgünüm:.ben en çok ortaokul dönemini özlüyorum arkadaşlar ordaki arkadaşlıklar,dostluklar..vs..anlarsınız işte :eek: çok güzel günlerdi. peki ya siz? :smiley-cool:.

nbatur55

baldan tatlı can kızım...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
512
2
39
Ben Lisedeki Arkadas Ortamimi O Safligi Samimiyeti çok özlüyorum Cok Güzel Insanlar Tanidim Kazandim O Yillarimda....

ayca_can

3'üzlerim geldi ;))
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2007
417
1
34
hayatımın hiçbir döneminde arkadaştan yana şanslı olmadım ama lise 3. sınıfıma dönmek isterdim herşeye rağmen insanların yavaş yavaş kirlenmesine rağmen sanırım güzel anılarım daha fazla oldu....

medinella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2007
302
0
lisedeki arkadaş ortamımı çok özlüyorum ben...ne güzel günlerdi,,,okulu kırıp kızlarla gezmelere gitmeler falan.....

hadibakem

oğlum bırakma anneni
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
5.621
11
39
üniversite
ahhahhh o yıllara tekrar gitsem
o seneler hiç bitmeseydi keşke

okul bitti iş derdine düştük
evlendi kmimiz
uzaklaştık birbirimizden

senağlama senağlama senağlama

Aksi

mebbus garisi yekdane
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2007
4.206
3
benim okudugum yillarda ögretmenler dövüyodu ögrenciyiKötü Kazen
ortakokulda, ilk defa bir ögretmen insan gibi davrandi bizlere yeri büyükdür bende ögretmenimin..duydumki ailesi ile birlikde kazada ölmüsler cok üzüldüm:çok üzgünüm:KK43:allah rahmet etsin hepsine)hala saygi ve sevgiyle anarim ögretmenimi....
cok güzel arkadaslarim da var hala görüsürüz ve hala cok seviyorum onlarii...uyyyy özledim simdi onlari yaa... ahh yaz bir gelsede görsem arkadaslarimi..birbirimize uydurma hikayeler anlatirdik,en komik hangimiz anlatacak diye ne güzeldi o günlerr...hikaye anlatirken derse gec kalirdik

BenOzgurce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2007
2.875
10
46
Lise dönemine gitmek isterdim acayip popülerdim:))Çok güzeldi, çok güzel arkadaşlıklarım olmuştu:))çok eğlenceliydi:)Tekrar o döneme gitmek istiyoruuum :çok üzgünüm: ama bu sefer eşimin de aynı okulda olmasını istiyorum :asigim:

ALEV

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2007
41
0
41
Ortaokul yıllarım çok güzeldi.Hala görüştüğüm 15 arkadaşım var.O bağ hiç kopmadı.Çıkarsız ve yalansız dostluklar o yıllardaydı.Sınıfımız da dostluk anlamında çok popülerdi.Arkadaşlık bilinci ve sevgisi yüksekti.En sevdiğim arkadaşlarım hala onlar.Üniversite günlerim de çok güzeldi.Güzel dostluklarım var.Ancak tercih gerekirse yine de ortaokul yıllarımı fazla özlerim.Herşey süperdi.

Geveze

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.545
1
Şu an üniversitede okuyorum ama lisedeki arkadaşlığı hiçççç bulamadım dostum diyebileceğim tek kişi bile yok ama lisedeki arkadaşlarımla hala görüşüyorum onlar benim gerçek dostlarım ayrıca lisedeki ortamıda çok özlüyorum hocalarla olan diyaloglar,şakalarımız,gezmelerimiz

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
44.816
142.076
48
Üniversiteye gitmedim ama unutamadığın okul yılların hangisi derseniz ortaokul dönemi,ilkokul ve lise yıllarımda çok renkli ve zevkli geçti ama ortaokul dönemi mükemmeldi,öğretmenlerimiz o kadar iyi insanlardı ki benim gibi yaramaz bir kız çocuğunu bile sabırla karşılıyorlardı,özellikle orta 1 e giderken 3.sınıf öğrencileri olan Kamuran ve Kamile ablamın Şafak ağbimin beni aralarına alıp küçük kardeşleri gibi tenefüslerde gezdirmelerini hala unutamam,ay ben çok özledim onları ya:çok üzgünüm: