hayatımın sonuna geldim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim koca beyin bi akrabasiydi. Iyi kadindi ama kafa gitti iste zamanla.
Ya benim bi arkadasim boyle takikti bu islere. Yok yatagin basi odada soyle gelcek. Yok sabah kalkinca bilmemne olumlamasi gunes selamlamasi. Evrene dilek yollamasi falan. Hep pozitif dusunuyoruz derken kiza manik depresif teshisi kondu. Caddeye cikmis kafasina duvak diye evin tul perdesini gecirip. Sonra 10 seans elektro şok. Ve cok eski arkadasim. Demiyorum bunlaru yaptigi icin hasta oldu ama yalan dolan isler yani.

Ya benim bi arkadasim boyle takikti bu islere. Yok yatagin basi odada soyle gelcek. Yok sabah kalkinca bilmemne olumlamasi gunes selamlamasi. Evrene dilek yollamasi falan. Hep pozitif dusunuyoruz derken kiza manik depresif teshisi kondu. Caddeye cikmis kafasina duvak diye evin tul perdesini gecirip. Sonra 10 seans elektro şok. Ve cok eski arkadasim. Demiyorum bunlaru yaptigi icin hasta oldu ama yalan dolan isler yani.
Feng shui ciler suan şok.:KK70:

Tabiki de genetik diye bisey var.Malesef var.Ne yazikki var.Keske olmasaydi ama var.Her gün olmasa da 2- 3 gunde bir oglumun yuzune bakinca ileride bu hastalikla nelerle ugrasacagini dusunup mideme kramplar giriyor benim..Şu anıma şükür deyip yari kaliteli yari kalitesiz,yarı berbat bir hayat,aklının bir.kenari hep orda,yaşadiklarin ve yaşayacakların.Instagramda benim genetik rahatsizligimla ilgili kendini bu hastaligi tanitma,bununla wellness sekilde yasamaya adayan,bunu pozitife cevirmeye calisan kanadali bir kadin vardi.Kadindan bir sure ses cikmadi sonra yazik kadin surekli hastaligin dusunce olarak icinde olmaktan zona gecirmis ve mental olarak agir geldigi icin birakti hesabi gitti.
Oğlunuzun neyi var?

Geçmiş olsun Vanessa. Öncelikle kilo vermekle başlayabilirsn. Verdikçe kendini daha çok iyi hissedeceksin.

Genetik diye bir şey yok Allah bin hastalığa bin deva yaratmış mi yaratmış genetik hastalık düzelmez diye insanları kekliyorlar
Hastalık hastalıktır ve gayette iyileşir
Zaten hastalıkların %90 i psikolojikmis siz ben saglikliyim dedikçe daha iyi olursunuz inşallah. Moralin hastalık üzerinde etkili olması budur aslında hangi enerjiyi yayarsaniz o olur

Insan basina gelmeyince ne guzel konusuyor be, en sevdigim buyuk buyuk laflar

Pes etmeye lüzum yok, moralini bozarsan zaten vücut yaşamaktan vazgeçecek..
Hayat herkes için kısa.. Sen günlerini dolu dolu geçir ömrünün ne zaman biteceğini nerden bileceksin?
Hadi doktor tahmini 3 ay dedi, 3 yıl yaşadın ama her gün ölmeyi bekledin ha 3 gün ha 3 sene?
Aklına gelen içinde merak ettiğin ne varsa sevdiklerinle bol bol gülerek yap :)
Hayat bizim düşündüğümüz kadar karmaşık da değil basit de değil.
Bir sürü tedavi seçeneği var sen yap diye söylemiyorum. Çevremde kanseri vucuda yayılmış 70'lerde bir teyze var hazırlıklı olun her an ölebilir demişler 3 senedir teyze hayatta torunu ile bir merkeze gidiyor alternatif bir tıp yöntemi heralde kadına iyi gelmiş moral de yerinde hala hayatta..
Kimin ne sebeple öleceğini Allah bilir, bak aklına hazreti Eyüp gelsin senelerce hasta kalmış yaraları kurtlanmış yine de bu imtihanı sabır ile tevekkül ile atlatmış, Allaha duası ile birlikte atlatmış...
Vazgeçme sen çabanı göster, Allah çabanı hayırlısı ile karşılıksız bırakmaz.. Rabbim gönlüne ferahlık versin , şifa versin🌸
O merkezin neresi olduğunu ogrenme sansiniz varmi ablam da kanser

genç bir kız olarak karaciğer nakli gibi bir şeyle boğuşmak çok zor olacak benim için.
haftalarca yoğun bakımda kalmak,1 seneye yakın evde maskeyle dolaşmak üstelik orgabın reddetme ihtimali her zaman olması çok çok kötü şeyler
Allah'tan ümit kesilmez canım benim, kimin ne kadar yaşayacağını da Allah bilir.. Ne kadar vaktimiz var biliyor muyuz, hayır.. Sen olumlu düşünmekten vazgeçme, yapamıyorsan da bir uzmandan psikolojik destek al. Gün doğmadan neler doğar..Bolca dua et, Allah sana güç versin 🙏

Ya bi aralar Vanessa nın libidom yüksek konusu vardı. O sevgilinle hal berabermisin

Karaciğer hstalıklari affedememe, bırakamama, hakkını helal etmeyen ve öfke sorunları olan insanlarda olur. Çözüm bilinçaltı ve beslenme düzeltilmeli.
Çok katıldım bu yoruma. Sirozun alkolle falan hiç ilgisi yok, hep affedememekten. Affedemediği için içkiye vuruyor insanlar kendini, biz de sanıyoruz ki alkol siroza sebep oluyor. Tıp dünyası göçtü şu an. Fda, who falan hep acil toplantı yapacakmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X