Haydi hanımlar kullanmadığımız ne varsa paylaşalım takas yapalım var mısınız?......

Siyah badi ve lacivert olanın bedeni nedir canım

Canm ürünler benim değil lovely nin bende lacivert sweeti ve pembe pantolonu sordm haber bekliorm olursa alcam inşallah😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşortman takımına ihtiyacım var orjinal adidas,nike olabilir beyaz tercihimdir.İçerisinde faklı renk detayları olabilir,pembe,yeşil de tercihlerim arasında L beden arıyorum

Resim ters yükleniyor yardım eder misin canım ya ;(

Canm resmi aç beğendiğin ürünü en üsteki linki kopyala diğer ürün içinde aynısını yap alıntıla daha kolay olur

Sen sayfayamı yüklemeye çalışıosn ürün canm benmi yalnş anladm cvp verdim ama alıntılama yapıosn sandm

Sen sayfayamı yüklemeye çalışıosn ürün canm benmi yalnş anladm cvp verdim ama alıntılama yapıosn sandm

Evet canım ya eklenti ekle diyo ya oraya giriyorum dosya ekle diyo seçiyorum ter sekli oluyo anlamadım

benim 2 konum var bütün ürünler takasa açık

açık renk çanta ve cüzdanlarla
visko yastık olabilir
bileklikler olabilir
vantilatör olabilir
ev dekorasyon eşyaları olabilir
kısacası kıyafet dışındaki ürünler olabilir ya da 52 beden üstü kıyafeti olan varsa bakarım

bu parfümleri arıyorum kullanılmış olabilirler bitecek kadar olmadığı sürece :)

oriflamedan
lovely garden
architect erkek
amber elixir

avondan
eternal magic
tomorrow
city rush
surrender

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=705622 1. 2. ve 3. sflarda yeni ürünler var
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=683186&page=39

Evet canım ya eklenti ekle diyo ya oraya giriyorum dosya ekle diyo seçiyorum ter sekli oluyo anlamadım

Rsim döndürme yokmu tatlım eğer dönderemiyorsan ters yükle sıkıtı olmaz biz açtğımızıdan dönderip bakabilirz yada resim galerinden döndür de kaydet tekrar yüklemeye çalış

Rsim döndürme yokmu tatlım eğer dönderemiyorsan ters yükle sıkıtı olmaz biz açtğımızıdan dönderip bakabilirz yada resim galerinden döndür de kaydet tekrar yüklemeye çalış

Bak bu şekilde oluyor canım

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 59
Bak bu şekilde oluyor canım

Canmcım ozman tüm dosyaları masaüstünde bir klasöre kaydet tek tek dönder kaydet ve tekrar eklenti ekle yada hiç olmuosa telefonun uyumlu ise telefonuna at resimleri oradan tek tek yükle canm

Canmcım ozman tüm dosyaları masaüstünde bir klasöre kaydet tek tek dönder kaydet ve tekrar eklenti ekle yada hiç olmuosa telefonun uyumlu ise telefonuna at resimleri oradan tek tek yükle canm

d
Demircim canım çok teşekkür ettim kafanı şişirdim kusura bakma :KK66:

X