haziranda evleniyorum inş.. ilk dans ve giriş müziklerine ihtiyacım var

ayy ewet o çok bayar düğünde daha modern daha hoş etkileyici bi dans şarkısı olmalıki insanlar büyülenmeli bence....

arabesk tarzı müzikler düğünlere yakışmıyor yaaa....

ogün insanın en mutlu günü dans şarkısı dediğin biraz içinde harekete olması lazımkii gülücüklerle şarkıya eşlik ederek sewdiğinin gözlerinin içine bakarak dans etmelisin =))

yani insanın içi kıpır kıpr etmelı en mutlu gunumuz o gun
:KK9::KK16:

Ben beğendim canım, sözleri yetti açıkçası beğenmeme :KK31:
Dinle dinle bu da güzel, çoğu dans şarkılarının genelde sözleri etkiliyor beni :KK17:

Rabbim ağız tadıyla bu iştende sıyrılmayı nasip etsin tatlım :KK1::nazar::KK16:

şeker şarkısının sözlerini beğendim ama adamın söylemesi hoşuma gitmedi sadece musti söylemiş olsaydı kesinn tamm derdim yanii ama neyse artıkk =))

önümüzdeki maçlara bakıcaz :KK1:

Dinle dinle bu da güzel, çoğu dans şarkılarının genelde sözleri etkiliyor beni :KK17:

amin canım benim inşallah :KK16:
raviyi ben ilk kez duyuyorum zaten ama bana dokunmadı açıkcası sende dinle bakalım belki sen sewersin =)
dogrudur canm bakalım severım belki :KK16: sınan akcılla burcu gunes guzelmıs :KK9: sınan akcılın sesı her ne kadar hosuma gıtmesede sarkı guzel :KK9:

ravinin şarkısıda cok hosmus canm benım şimdi iyice kafam karıstı bakalım hayırlısı:KK9:

Son düzenleme:
Kizlar meraba..
Benm de eylulde dugunum var. ben ilk dans icin ozcan denizin hayat arkadasim sarkisini dusunuodm ama o sarki da baslarda guzel slow, sonradan hareketleniyor. O olur mu ki sizce?? Bi de gokhan tepe adi ask olsun var o da sanki hareketli kacar gibi.. Bilemedim karar vermek cok zor :))

giriş müziği ile dans müziği ayrı mı oluyor:KK53: biz bi şarkı ayarladık mariah carey without you bununla girer danseder sonra nikaha geçeriz demiştik... ayrıca giriş müziği mi aramalıyım :KK52:

giriş müziği ile dans müziği ayrı mı oluyor:KK53: biz bi şarkı ayarladık mariah carey without you bununla girer danseder sonra nikaha geçeriz demiştik... ayrıca giriş müziği mi aramalıyım :KK52:

canım bızde gelinlik fotoğrafcı makyoz falan onemli cogu seyı hallettık boyle eğlenceli kısımlar kaldı geriye :KK16: giriş müziği ayarlaman iyi olur ayrıca, ben çok klasik olsa da düğün marşını seçtim, hayırlısı :KK49:

Merhaba kızlar düğün tarihim 21-22 haziran Allah nasip ederse cogu seyleri hallettim cok sukur bi kaç bişey kaldı. salona giriş muzıgi ben ilk dans muzıgıne karar veremıyorum 64 gun gıbı bı sure var bu konuda yardımcı olabılır mısınız

niran ünsalla özcan denizin aklım hep sende bizim ilk dans şarkımızdı :) bi dinle istersen

Dans muzigine karar verdim kizlar cok sukur irem derici kalbimin tek sahibi olucak insallah. Giris muziginide bulucam insallah

Irem derici olmasa napcaktik yahuu :))) benim de ilk dans muzigim o... giris ve pasta kesme muzigi de oluo sanirsam...=))))

Irem derici olmasa napcaktik yahuu :))) benim de ilk dans muzigim o... giris ve pasta kesme muzigi de oluo sanirsam...=))))

bende irem derici dans müziği, ferhat göçer sarıl bana giriş şarkısı die düşünüyorum ..:)))
aynen kızlar ama uzun zamandır sarkıyı beklıyordum zaten , sarkıda gayet guzel ama gorulen o kı bu sene dugunlerde mıllet hep bu sarkıyı duyucak gıbı:KK9:

X