Hazmedemiyorum , ne yapmalıyım

Siz bir şeyler yaşamaya kalktığınızda evliliğe giden ilişki hakkında birşey bilmediğini söylemişsiniz. Adamla aynı yerde çalışıyorsunuz hiç mi kulağınıza gelmedi? Uzakta mı yaşıyor hanımefendi? Bide sevgilisi olduğunu söyleyip ad soyad mı verdi nerden öğrendiniz kadının sosyal medya hesabını?
Ben hastane ortamında muhabbetim yoktu izoleydim biraz burada benim dediklerimin doğruluğunu sorgulamanız da ayrı bir tuhaf zaten de sonradan başka bir arkadaşa itiraf ettim öyle öğrendim zaten işe başlayalı da yeni oldu sayılır burda yalan konuşup elime ne geçicek üzüntümü paylaşıyorum sizin düşündüğünüz şeye bakın

Ben hastane ortamında muhabbetim yoktu izoleydim biraz burada benim dediklerimin doğruluğunu sorgulamanız da ayrı bir tuhaf zaten de sonradan başka bir arkadaşa itiraf ettim öyle öğrendim zaten işe başlayalı da yeni oldu sayılır burda yalan konuşup elime ne geçicek üzüntümü paylaşıyorum sizin düşündüğünüz şeye bakın
Anlattıklarınız tam oturmadığı için sordum. Konuşmanızdan karşıdaki hanımefendinin iyiliğini düşündüğünüzü hissetmedim bana kendi düştüğünüz durumdan dolayı adama ceza olsun diye kıza söylemek istiyor gibi geldiniz. Dolayısıyla kafamda oturmayan ayrıntıları sordum. Burda çok fazla yalan konuşan da gördük ellerine ne geçti bilmiyorum 🤷‍♀️
Ben olsam bu durumda söylemem bir mesajınızda kanıt yok yazmıştınız sanırım, birine söylediğinizde sevgilisini de kolaylıkla öğrendiğinize göre herkesin bildiği biri, bu durumda kıskanç yeni gelip ortalık karıştıran olursunuz.

X