hedef 62 :)

Sabah :
2 bardak cay
1 sıkma
3 kasik cemen
3 dilim ekmek

Tartildim 50.2 olmusum :nazar::KK71:
Demekki almaya basladim ise yariyor ..

Tebrik ederim canım bende seninle başladım üç gündür .tartilmadim daha ama sanki almamisim. Sen kendinde farkedebilyomusun aldigini?

Oglen ogun atladim yemedim isim vardi

Aksam : 3 tane lahmacun
Bol yesillik
2 bardak kola
Ceyrek ekmek arasi balik patates

Kola sanirim kilo aldiriyor daha cok icmeliyim ..:KK72:

Can'ım ya bu yediklerin sanki 2000 kaloriyi geçmiyor gibi görünüyor inşallah kilo alıyorsundur :) benim hergün 2900 kalori almam lazım 1500 ü zor buluyor :KK43:

Bu arada 200 ml yani 1 bardak kola 83 kalori onun yerine daha sağlıklı asitsiz meyve suyu iç onun kalorisi 112 kalori. 1 lt meyve suyu al bardak bardak içersin. Ayrıca asitli içecekler kasları deforme yaptığını duymuştum spor hocasından. Günlük muz ye 1 muz 105 kalori. Ben sana yardımcı olmaya çalışırım bende bu şekilde kilo almıştım maalesef iştah yok yine zayıfladım işlerim çok yoğun yemek yeme fırsatım da yok yinede çabalıyorum.
Yaprak sarmasına dayanmak lazım onun kalorisi çok fazlaydı :)

Bu arada 200 ml yani 1 bardak kola 83 kalori onun yerine daha sağlıklı asitsiz meyve suyu iç onun kalorisi 112 kalori. 1 lt meyve suyu al bardak bardak içersin. Ayrıca asitli içecekler kasları deforme yaptığını duymuştum spor hocasından. Günlük muz ye 1 muz 105 kalori. Ben sana yardımcı olmaya çalışırım bende bu şekilde kilo almıştım maalesef iştah yok yine zayıfladım işlerim çok yoğun yemek yeme fırsatım da yok yinede çabalıyorum.
Yaprak sarmasına dayanmak lazım onun kalorisi çok fazlaydı :)
Haklisin canim yediklerim 2000 kaloriyi tutmuyor en azindan midem acilsin diyorum
Herkes bana kola ic kilo aldirir dediginden kola da icmeye basladim normalde zararli diye icmem.meyve suyu daha iyi olur
Insallah aliriz kilo ..

Ogle yemegini atladim isim vardi disarda.

Aksam :
3 tane icli kofte
Yarim tabak taze fasulye
Az dovme pilavi
1.5 bardak kola
4-5 dilim ekmek

Haklisin canim yediklerim 2000 kaloriyi tutmuyor en azindan midem acilsin diyorum
Herkes bana kola ic kilo aldirir dediginden kola da icmeye basladim normalde zararli diye icmem.meyve suyu daha iyi olur
Insallah aliriz kilo ..
İnşallah alırız Can'ım ama kola içme gerçekten şeftali karışık meyve sularından iç bide hergün 50 adet fındık yersin 440 kalori :) ben yiyemiyorum iştahsızlıktan en azından sen ye :)))

Sabah : ogun atladim. :KK43:

Oglen : taze fasulye
dovme pilavi
1 bardak kola
3 dilim ekmek

Aksam : musakka
Cacik
1 buyuk lavas

Ara : cips
Fistik
1 kase sutlu cornflakes

Kizlar cemen istahimi aciyor
Fakat annem icine biraz biber koymus aci mideme dokundugundan hergun yiyemiyorum..

Sabah :
Yumurta
4 dilim ekmek
1 bardak cay
3 kasik recel

Oglen :
Tavuk tantuni
Ayran

Aksam :
Patlican musakka
Yogurt corbasi
1 bardak kola