Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

1 patatesi soyup rendeliyorum cnm. suyunu sıkıp içine yarım sarımsak koyuyorum istersen koymayabilirsin ben seviyorum sarımsağı. 1 yumurta. tuz karabiber ve istediğin baharatlar. azıcık kaşar, salam, sucuk koydum sen istersen biberde koyabilirsin şimdi aklıma geldi :KK70: hepsini karıştır yanmaz yapışmaz tavaya 1 çay kaşığı tereyağ ekle. tavaya omlet gibi bastırarak düzle. ocağın en kısık gözünde arkalı önlü pişir
kabak ile yapsan daha iyi sanki.
artı 1 kilo mu aldın bu hafta. regl zamanın mı yaklaşıyor . çok çıkmışsın .

@demirleke

patates cnm. ama yağda kızarmadığı için çok hafif oluyor. deneyebilirsin ufaklıklara farklı olrk kahvaltı. kaşarını bol koyarsan çıtır çıtır oluyor :) bu şekilde yapıp üzerine sucuk mantar biber salam vs de koyarsan patates pizza olur :) kahvaltı misafirlerine de farklı bir lezzet olmuş oluyor :)

ben de 5 gün aburcuburu bıraktım . 1 kilo gitmiş hemen şükür
57 olmuşum tekrar
yemekten yana sıkıntım yok.
aşırı yemem . az öz yerim . kendimce yani.
tek sıkıntım aburcubura dayanamamak . onlar kilo aldırıyor bana zaten .

kabak ile yapsan daha iyi sanki.
artı 1 kilo mu aldın bu hafta. regl zamanın mı yaklaşıyor . çok çıkmışsın .

ödem topladı sanırm vücudum cnm. 10-14 gün var daha reglime. kızartma patates yemiyorum ee abartmamak koşuluyla haşlanmış patates de sorun olmuyor buda haşlama gibi yağsız hafif oluyor

bunu yaptım ben canım.
bi kez de tost makinasında denedim o dağıldı.
çok sık yaptığım bi şey .
dün tavada yufkalı sosisli börek yaptım . az bi şey oluyor . sıcağıyla yeniyor . kalmıyor
arasına kaşar ve sütlü yumurta karışımı döküyorum . güzel kabarıyor .
@demirleke

patates cnm. ama yağda kızarmadığı için çok hafif oluyor. deneyebilirsin ufaklıklara farklı olrk kahvaltı. kaşarını bol koyarsan çıtır çıtır oluyor :) bu şekilde yapıp üzerine sucuk mantar biber salam vs de koyarsan patates pizza olur :) kahvamisafirlerine de farklı bir lezzet olmuş oluyor :)

öğlene sütlü brokoli çorbam var yanında da yoğurt yada salata yerim akşam da o şekilde yaparım. cumartesi de dikkat ederim pazar annemleyim ful serbest takılıp pazartesi detoks yaparım :)

bunu yaptım ben canım.
bi kez de tost makinasında denedim o dağıldı.
çok sık yaptığım bi şey .
dün tavada yufkalı sosisli börek yaptım . az bi şey oluyor . sıcağıyla yeniyor . kalmıyor
arasına kaşar ve sütlü yumurta karışımı döküyorum . güzel kabarıyor .
kabartma deniyor cnm bizde :) yufkanın arasına çırpılmış yumurta döküp zarf gibi katlayıp arkalı önlü kızartıyoruz bizde. istenildiği gibi lor yumurta vs. de oluyor :)

tost makinasında yapıldığı zaman iki yağlı kağıt arasına koyuyorlar cnm dağılmasın yapışmasın diye benim tost makinam ufak diye teflon yapışmaz tava da yaptım

öğlene sütlü brokoli çorbam var yanında da yoğurt yada salata yerim akşam da o şekilde yaparım. cumartesi de dikkat ederim pazar annemleyim ful serbest takılıp pazartesi detoks yaparım :)
serberst günün yaklaşıor o zaman .
annen nerede oturuyor yakın mi size

kabartma deniyor cnm bizde :) yufkanın arasına çırpılmış yumurta döküp zarf gibi katlayıp arkalı önlü kızartıyoruz bizde. istenildiği gibi lor yumurta vs. de oluyor :)

tost makinasında yapıldığı zaman iki yağlı kağıt arasına koyuyorlar cnm dağılmasın yapışmasın diye benim tost makinam ufak diye teflon yapışmaz tava da yaptım
aslında yağlı kağıda da koydum .
tarifte öyleydi. bebekler içindi hatta.
kız daha yeni ek gıdaya başlamıştı o dönem. aynı aydaki bebek anneleri yapıyordu. onların dağılmamış , resimlerini de gördüm .
ama benim tost makinam ağır . ve girintileri derin biraz . ondan sanıyorum patatesler ezildi ayrıldı.
güzel olmadı. kız da yemedi. ben yedim. süt olsun dedim o dönem. o_O

1 patatesi soyup rendeliyorum cnm. suyunu sıkıp içine yarım sarımsak koyuyorum istersen koymayabilirsin ben seviyorum sarımsağı. 1 yumurta. tuz karabiber ve istediğin baharatlar. azıcık kaşar, salam, sucuk koydum sen istersen biberde koyabilirsin şimdi aklıma geldi :KK70: hepsini karıştır yanmaz yapışmaz tavaya 1 çay kaşığı tereyağ ekle. tavaya omlet gibi bastırarak düzle. ocağın en kısık gözünde arkalı önlü pişir
Ben sucuk selam yemiyorum zaten içine de kasar yerine normal peynir rendesi koyarım biraz kabartma tozu da bence iyi olur. Haftaya çocuklarla oglene yaparım yada yarin kahvaltıda

evet . özellikle kahvaltı öğünü için evet . akşama kadar kaç kez erir o demi.

fazla fazla erir :)

serberst günün yaklaşıor o zaman .
annen nerede oturuyor yakın mi size

15 dk cnm dolmuşla yakın

aslında yağlı kağıda da koydum .
tarifte öyleydi. bebekler içindi hatta.
kız daha yeni ek gıdaya başlamıştı o dönem. aynı aydaki bebek anneleri yapıyordu. onların dağılmamış , resimlerini de gördüm .
ama benim tost makinam ağır . ve girintileri derin biraz . ondan sanıyorum patatesler ezildi ayrıldı.
güzel olmadı. kız da yemedi. ben yedim. süt olsun dedim o dönem. o_O

ben yazın yazlıktaki tost makinası ile de denedim ağır arzumun makinalarından yağsız yaptım ama ayrılmadı iyi bastırmadıysan ondan olmuş olabilir cnm. normalde yumurtasız yapıyorum bol kaşarla çıtır çıtır oluyor. kalorisi azalsın diye kaşarını az koyup yumurta koydum.

Ben sucuk selam yemiyorum zaten içine de kasar yerine normal peynir rendesi koyarım biraz kabartma tozu da bence iyi olur. Haftaya çocuklarla oglene yaparım yada yarin kahvaltıda

bende nadiren yiyorum. kabartma tozuna gerek yok aslında cnm yumuşacık oluyor.

Annenlemi sen zaten ailenle oturmuyor musun canim

babamla yaşıyorum cnm

kahvaltıdan sonra sade soda içtim bir tane de sade türk kahvesi. sabah kahvaltı yaptığım zaman lavaboya çıkartıyor beni. iyi oluyor.

dün benm şu kahve içtiğim saftirik ile kavga ettik. ne o ikide bir trip atıyorsun resmen sevgilileri geçtin be dedim. kızdırma beni kafama eserse giderim dedim. hadi yolun açık olsun ha engellemeyi unutma dedim engellemiş engeli kaldırmış engelliyorum seni yazma sende yazmış :KK70: aradan yarım saat geçtikten kaldırmış engeli :KK70:

fazla fazla erir :)

15 dk cnm dolmuşla yakın

ben yazın yazlıktaki tost makinası ile de denedim ağır arzumun makinalarından yağsız yaptım ama ayrılmadı iyi bastırmadıysan ondan olmuş olabilir cnm. normalde yumurtasız yapıyorum bol kaşarla çıtır çıtır oluyor. kalorisi azalsın diye kaşarını az koyup yumurta koydum.

bende nadiren yiyorum. kabartma tozuna gerek yok aslında cnm yumuşacık oluyor.

babamla yaşıyorum cnm
makina zaten ağır . bastırmasam da o ezdi. ben de ezildi diye öyle oldu diye düşündüm. tavada yapabilirim tekrar ama.
daha güzel oluyor .
sodayı çok içiyorsun. kaç tane içiyorsun gün içinde.

X