Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Günaydın canimlar nasılsınız

Kız maşallah Safransari Safransari devam ediyorsun ne güzel

Bende yapıyorum hergun yürüyorum şu insülin direncini kirabilsem basaricam kirilmiyor nalet 😊

Okul, oğlanın kursu derken günde 4 kere git gel yapıyorum

Siz nasılsınız nasıl geçiyor günler
Selam canım iyiyiz devam ben diyetisyenle ve aralıklı oruçla devam ediyorum .79.3 ü gördüm enson regl yim birde..devam yapçak bişey yok..Sen de pes etme
İyiyim canım sukur.
Bizde aynı devam ediyor hayat. Tüp bebek tedavisine başlıyorum yeniden, hormonlu ilaçlar çok sisirdigi için bu sıra kilo takibi yapmıyorum.
İnsülin direncine iyi gelen şey aralıklı oruç.bu arada.

Sen neler yapıyorsun ?
Hadi hayırlısı canım Allah gönlüne göre versin..
İş devam canım.
Yarın 1 sene oluyor başlayalı ☺️
Kızım nasıl ?
Vay bee sanki dün gibi başladığın atama haberin..Nice yıllara
Kusura bakma canım çıkmak zorunda kaldım
Maşallah 1 seneyi devirmissin ne güzel
Kizim iyi sınava hazırlanıyor tam gaz özel ders kurs online ders çalışıyor yarın sınav başvurusu yapicaz inşallah msu sinavinada başvurduk boydan kurtarmiyordu takviyelere başladık büyümenin son evresindeymis kemik ölçümü yaptırdık sabah akşam nesguik içiyor😂 ama etkili oldu gerçekten 158 di 1 cm uzamış
Oglanda iyi oda ders karate devam geçen karate sınavı vardı sarı kuşak olduk çok duygulandım izlerken ben kursa bırakıp gidiyordum meğer neler öğrenmişler çok şaşırdım mutlu oldum
Ben çok anlattım
Senin prenses nasıl iyimi
Kızın inşallah istediği bölümü kazanır canım..Biz atlattık darısı başınıza..Allah yardımcısı olsun yavrumun..Oğluşunu da tebrik ediyorum..maşallah..

Canimm iyiyim sen nasılsın ?
Bende iyiyim canım aynı işler aynı telaşlar bu sene burdan taşınmak istiyorum artık eşim şükret haline deyip duruyor ama anlamıyor bizi çocuklar büyüdü kendinlerine ait özel alan istiyorlar haklılar eşimin iş uzaklığı 1 saat tatil bölgesi köy gibi bir yer patronu benim evimin üstü on beş güne boşalıyor taşınmak istersen gel demiş site içi sakın muhit çocuklar ve ben çok istiyoruz eşim kendine güvensiz hiç olumlu bakmıyor yaz tatilinde yokum o zaman bütün yaz annemlerdeyim diyerek tavrimi koydum rabbim affetsin isyan olarak düşünmesin inşallah

Sen neler yapıyorsun calisiyormusun çocuk düşünüyordun en son
kizcen nasıl
Canım inşallah ginlunce bir eve taşınır siniz.
Sen çok fedakar cefakar bir kadınsın. Esin bunu görse keşke.
İnşallah eşinin bozluguna gelir de kabul eder 😁
Esin bayadir aynı yerde çalışıyor değil mi ?
Bende çalışıyorum çok şükür canim.
2. Tüp bebek asamasindayim. İlk kızım nirmal yolla oldu ikinci uzun süre olmayınca tüp bebek yaptırdık, olumsuz sonuçlandı. Yine yaptırdık bakalım.
Çalışmaya başladım başlayalı bu tüp bebek tedaviyle uğraşıyoruz. Çok pahalı tedavi, çalıştığından birşey anlamadım bur surecte.
İnsanoğlu her dönem aynı birşeyle sinaniyor.yine bugunumuze şükürler olsun.

Canım inşallah ginlunce bir eve taşınır siniz.
Sen çok fedakar cefakar bir kadınsın. Esin bunu görse keşke.
İnşallah eşinin bozluguna gelir de kabul eder 😁
Esin bayadir aynı yerde çalışıyor değil mi ?
Bende çalışıyorum çok şükür canim.
2. Tüp bebek asamasindayim. İlk kızım nirmal yolla oldu ikinci uzun süre olmayınca tüp bebek yaptırdık, olumsuz sonuçlandı. Yine yaptırdık bakalım.
Çalışmaya başladım başlayalı bu tüp bebek tedaviyle uğraşıyoruz. Çok pahalı tedavi, çalıştığından birşey anlamadım bur surecte.
İnsanoğlu her dönem aynı birşeyle sinaniyor.yine bugunumuze şükürler olsun.
Duacinim canım benim rabbim hayırlı bir evlat daha nasip etsin inşallah
Malesef safrancim eşim görmüyor fedakarlıklarimi boğaz tokluğuna yaşıyorum bu evde diyorum kızıyor şükret haline diye.Daha kötü hikayeleri gösteriyor örnek olarak kıyaslamaya kalksak sen isteseydin evin de arabanda üst düzeyde olurdu diyorum parayı malesef su gibi harcıyor aldığı maaşın 7 de 1 ini kirpa kirpa veriyor bana dert anlatıp seni sıkmak istemem bu hayatı ona göre yaşıyoruz o ne isterse o oluyor sabrım kalmadı yaşattıklarina😞😞😞Rabbim hayırlı bir çıkış yolu göstersin inşallah

Duacinim canım benim rabbim hayırlı bir evlat daha nasip etsin inşallah
Malesef safrancim eşim görmüyor fedakarlıklarimi boğaz tokluğuna yaşıyorum bu evde diyorum kızıyor şükret haline diye.Daha kötü hikayeleri gösteriyor örnek olarak kıyaslamaya kalksak sen isteseydin evin de arabanda üst düzeyde olurdu diyorum parayı malesef su gibi harcıyor aldığı maaşın 7 de 1 ini kirpa kirpa veriyor bana dert anlatıp seni sıkmak istemem bu hayatı ona göre yaşıyoruz o ne isterse o oluyor sabrım kalmadı yaşattıklarina😞😞😞Rabbim hayırlı bir çıkış yolu göstersin inşallah
Herkes bir yerden sinaniyor canım.
Rabbim evlatlarino sana hayırlı evlat eylesin, onlardan yüzün gulsun inşallah.

İnşallah canım arkadaşım cümlemizin🤲🏼🤗

Kızlar nerdeler acaba burası aktif değil diye kimse gelmiyor sanırım
Bi canlansak mı ne yapsak kimse bizi anlamazdan biz kendimize gelelim toparlanalım mı ne yapalım benimde sınavlar hep üst üste geliyor yazmaya fırsat kalmıyor ama sizden bir ışık görsem bende yazar başlarım 😊☺️☺️

İnşallah canım arkadaşım cümlemizin🤲🏼🤗

Kızlar nerdeler acaba burası aktif değil diye kimse gelmiyor sanırım

Bi canlansak mı ne yapsak kimse bizi anlamazdan biz kendimize gelelim toparlanalım mı ne yapalım benimde sınavlar hep üst üste geliyor yazmaya fırsat kalmıyor ama sizden bir ışık görsem bende yazar başlarım 😊☺️☺️
Canlanalim ki zlar 🤩

Günaydın canım ben başladım hadi bismillah
Az önce kahve içtim oğlumu okula götürdükten sonra bir saat yürür eve geçerim aralıklı oruç başlıyorum sabah 10 akşam 18 e kadar kilo hala 90 üstü kendime saygım olsun artik📌

Aç karnına bir bardak su be bir tatlı kaşığı doğal elma sirkesi içtim demir ilacı ilerde bir bardak su içtim
Kahvaltımı şimdi yapıyorum bir tabak salata dere otlu
Birtane haşlanmış yumurta
Bir dilim peynir
Yarım dilim patatesli börek eşim ilk günden sabote etti beni 😂
Bir bardak çay yarına detox suyumu da yaparım diyetisyenim vermişti daha onla başlayamadım bir hafta toparlanma süreci olsun sonra onura devreye sokucam haydi hayırlısı ile başladık

X