Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Kahvaltı 12.30
Peynirli tost
1 haşlanmış yumurta
6 zeytin

Ara
1 kare bitter

Akşam 17.30
1 tabak nohutlu ekşili köfte
Yarım kase yoğurt
Salata

20.30
1 dilim cehesecake
1 elma

Dün
sabah aç 1 saatyüzme
kahvaltı
omlet
2 kk peynir
7-8 zeytin
Ara
karışık meyve kefir
Akşam
fırında kıymalı patlıcan rulo
yoğurtlu brokoli
salata
Bugün detoksum başlıyor 5 gün diyetisyenim perşembe tartı gününe kadar liste verdi bakalım nasıl sonuç alacağım:KK76:
Kahvaltı 11 de
3 kaşık yulaf ezmesi
1 er yemek kaşığı chia ve keten tohumu
4 kaşık yoğurt
5-7 badem
Benim kilom 58.8 çıktı
Ne oldu bu aralar bilemiyorum, öyle çok kacamaklarim da olmuyor. Kilo vereceğime aliyorum.
Hafta içi 18 saat hafta sonu 16 saat açlık sürem var yine kilo veremiyorum.
Haftada 2 gün 1 er saat platese gidiyorum. Çok ağır bir antrenman da değil ki fazla spordan kaslarım su topluyor diyeyim.
2 hafta sonra evde 9 gün yanlız kalacağım. Sona göre bir beslenme planı yapıp bir detoks yapmayı planlıyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum

Benim kilom 58.8 çıktı
Ne oldu bu aralar bilemiyorum, öyle çok kacamaklarim da olmuyor. Kilo vereceğime aliyorum.
Hafta içi 18 saat hafta sonu 16 saat açlık sürem var yine kilo veremiyorum.
Haftada 2 gün 1 er saat platese gidiyorum. Çok ağır bir antrenman da değil ki fazla spordan kaslarım su topluyor diyeyim.
2 hafta sonra evde 9 gün yanlız kalacağım. Sona göre bir beslenme planı yapıp bir detoks yapmayı planlıyorum ama ne yapabilirim bilmiyorum
Canım dediğin gibi olabilir biliyorsun ben de ilk spora başladığımda artı çıkmıştım.Aynen kaslar su topluyor bence de..Suyunu arttır biraz ben azaltmıştım o dönem o da etkili olmuştu sanırım.0 9 günlük yalnız kalma işine yarar bence ,rahat rahat diyet yaparsın..Bu hafta bana da detoks verdi bu yüzden braz yağ yakımını artıralım dedi diyetisyen

Kahvaltı 10.30
1 haşhaşlı omlet
Yarım avakado
1 kk peynir

1 dilim cehesecake

Akşam 18.00
7-8 sikim çiğ koft etsiz (ben yaptım) az yemek için her sikimi bir büyük marolla yedim.
1 bardak ayran

Sabah
11.30
3 kaşık yulaf
3 kaşık yoğurt
keten tohumu ve chia
2 badem

Ara
sütlü kahve 2 ceviz 1 hurma

Akşam
lahana çorbası
yoğurt
salata

Dün
sabah 11.00
menemen
3 kaşık lor
salata
Ara
3 kaşık yoğurt içine 1 er çay kaşığı zerdeçal ve zencefil
Akşam
5 kaşık nohutlu salata
yoğurt

Bugün sabah
Aç karnına 45 dk spor
Kahvaltı 11.00
soğanlı omlet
salata
3 kaşık lor
Ara saat 15.00
yoğurt zencefil zerdeçal
Akşam 18.00
nohutlu salata
yoğurt

sabah aç karna yarım saat yüzme
kahvaltı 11.00
menemen
lor salata
Ara 15.00
zencefilli zerdeçallı yoğurt
Akşam 18.00
taze fasulye
yoğurt
salata
bu akşam salata ve nohuta artık dayanamadım taze fasulye yedim valla...Bitti çok şükür detoks bakalım yarın tartı ne diyecek:KK17::KK17:

Selamlar
Bir kaç gündür iştahım çok açıldı
Reglimin bitmesinin üstünden 1 hafta geçti ki yeniden regl oldum şaşırtıcı bir şekilde.
Normalde çok düzenlidir 28 günde birdir ama bunda niye böyle oldu anlamadım.
Çok yoğun olduğundan sanırım tatlı isteğim de fazlalaştı.
Hafta sonu da memlekete gidip gelicez, o zaman da menü bildiremem. Pazartesiden itibaren yazmaya yeniden başlarım inşallah.

Çok sevindim canım. 6 lari da görürsün inşallah
İnşallah canım
Selamlar
Bir kaç gündür iştahım çok açıldı
Reglimin bitmesinin üstünden 1 hafta geçti ki yeniden regl oldum şaşırtıcı bir şekilde.
Normalde çok düzenlidir 28 günde birdir ama bunda niye böyle oldu anlamadım.
Çok yoğun olduğundan sanırım tatlı isteğim de fazlalaştı.
Hafta sonu da memlekete gidip gelicez, o zaman da menü bildiremem. Pazartesiden itibaren yazmaya yeniden başlarım inşallah.
Neden acaba ...Farklı bir ilaç falan mı kullandın belki etkilemiştir.
İyi tatiller ...

Bence bu etkili olmuştur canım...Geçmiş olsun kist çok büyük değilse sorun olmuyor umarım küçüktür bende de var 12 mm .
Büyüklüğünü söylemedi canım doğum kontrol hapı verdi. Bir de yeniden tüp bebek sürecine başlamaya ikna etti. Önümüzdeki ay yeniden tedavi baslayacagiz

sabah aç karna yarım saat yüzme
kahvaltı 11.00
menemen
lor salata
Ara 15.00
zencefilli zerdeçallı yoğurt
Akşam 18.00
taze fasulye
yoğurt
salata
bu akşam salata ve nohuta artık dayanamadım taze fasulye yedim valla...Bitti çok şükür detoks bakalım yarın tartı ne diyecek:KK17::KK17:
Canım merhaba bende diyete başladım çocuk istiyorum boyum 160 kilom 75 ben bildiğin kendimi aç birakiyorum kilo vermek için dün basladim diyete sabah aç karnına 1 limonu ılık suya sıkıp içiyorum ardından sade kahve saat 12 gibi 1 haşlanmış yumurta öğlen 2 de nane limonlu yeşil çay akşamda menüm neyse iki.kasik tek ekmek 0 sadece ekmekle yenilir yemeklerde 1 tane Etimek yiyorum nasıl sence bu şekilde kilo verirmiyim bide egzersiz yapıyorum bel gobek kalça basen eriten hareketler bide gece uyumadan önce 2 kaşık yoğurda yarım limon 1 çay kaşığı pul biber

Canım merhaba bende diyete başladım çocuk istiyorum boyum 160 kilom 75 ben bildiğin kendimi aç birakiyorum kilo vermek için dün basladim diyete sabah aç karnına 1 limonu ılık suya sıkıp içiyorum ardından sade kahve saat 12 gibi 1 haşlanmış yumurta öğlen 2 de nane limonlu yeşil çay akşamda menüm neyse iki.kasik tek ekmek 0 sadece ekmekle yenilir yemeklerde 1 tane Etimek yiyorum nasıl sence bu şekilde kilo verirmiyim bide egzersiz yapıyorum bel gobek kalça basen eriten hareketler bide gece uyumadan önce 2 kaşık yoğurda yarım limon 1 çay kaşığı pul biber
Canım kolayliklar diliyorum. Rabbim en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsin.

Öncelikle biber yoğurt vs bu Kürtlerin kanitlanmis bir etkisi yok. Birde çok fazla kalori kısıtlamamani öneririm bir anda.

Kahvaltı 12.30
2 yumurtalı omlet
1 kk peynir
4 zeytin
Yarım dilim ekmek
1 elma
1 kare bitter

Akşam 17.30
1 haşlanmış tavuk gogusu
1 tabak salata

Sabah 59 kilo geldim.
9 gün kızım ve eşim yok memleketteler.
Yediklerini ekstra dikkat edip, 6 gün bol sebze ve proteinle geçirmeyi planlıyorum

Sabah 58 kilo geldim ☺️
Bir günde 1 kg 🤣
Dün karbonhidrat yemeyince ödem gitti.
Hedefim 10 günde 2 kg di. Bakalım 9 günde 1 kilo yağ yakabilecekmiyim.

Eklentiler

• IMG_20240127_085615.jpg
    IMG_20240127_085615.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 32
X