Saç Bakım Ürünleri Herbal Hair Care Complex - Kullanan arkadaş varmı ne sonuç aldınız

ayrıca bu konu daha once HC bakım komplexi ! baslık altında tarafımdan acılmıstı konu sorumlusunun dıkkatıne ılgılenırse sevınırım.

valla bende Herbal Hair Care Complex - bakım kürünü almayı dşüyorum sipariş vermek istiyorum ama korkuyorum ya aldıgım o ürünler gibi işe yaramazsa napıcam paralarımızı boşuna veriyoruz ya:KK43::KK43:zaten saçlarım platin renkte..uzamıyorki pek kırılma ve kopma oluyor kafayı yiyebilirim kullanan varsa yazamı burayaa plss

valla bende Herbal Hair Care Complex - bakım kürünü almayı dşüyorum sipariş vermek istiyorum ama korkuyorum ya aldıgım o ürünler gibi işe yaramazsa napıcam paralarımızı boşuna veriyoruz ya:KK43::KK43:zaten saçlarım platin renkte..uzamıyorki pek kırılma ve kopma oluyor kafayı yiyebilirim kullanan varsa yazamı burayaa plss

bende aldım ıkı arkadas kullandık ıkımızde memnun kaldık uzun surede gıdıyor 1 yıl oldu yenı bıttı yenısını almayı dusunuyorum bu arada boya yaptırdım cunku sacımın bakıma ıhtıyacı var

hc komplex ve şampuanını aldım ve kullanıyorum. ama her an bırakabilirim. saçı çok karıştırıyo ve çok fena düğüm oluyo. taramaya kalkınca zor açılıyo ve hep kopuyo.

arkadaslar bende kullanmaya basladım bu urunu, kıwamı cok yoğun deıl rahatca saca suruluor ve yumusak yapıor. Üstelık uygularken cok dökulmede yapmadı baya sewındm acıkcası sacımı yıkarken eğer uzamasınıda görursem sıze sonucları soyleyeceğim

arkadaşlar bende bu ürünü uzun bi süre önce nette görmüştüm, alıp almama konusunda kararsız kaldım ve vazgeçmiştim..
ancak bugünde tesadüfen karşıma çıkınca almaya karar verdim..

perşembe günü elimde olacak, umarım işe yarar bişeydir.. zira bakım yağı+şampuan=65 tl :)

arkadaşlar bende bu ürünü uzun bi süre önce nette görmüştüm, alıp almama konusunda kararsız kaldım ve vazgeçmiştim..
ancak bugünde tesadüfen karşıma çıkınca almaya karar verdim..

perşembe günü elimde olacak, umarım işe yarar bişeydir.. zira bakım yağı+şampuan=65 tl :)

canım ürün eline ulaştı sarınım nasıl buldun bendebugün sipariş verdim pazartesi elime ulaşacak 45tl olan aldım geçen seneden beri her sitede reklamı vardı deneyeyim dedim umarım param çöpe gitmez.:eek:lmaz:

merhaba arkadaşlar ben herbal hair care yi kullandım halada kullanıyorum saçlarım çok fazla dökülüyor ilk şampuan ve bakım kompleksini beraber aldım ikisine birden gerek yok sadece comleks yeterli düzenlü olarak kullandım saçlarım hala dökülüyor ama eskisi kadar değil düzenli olarak heray uçlarından kestiriyorum ve çok güzel uzadı bana yararı oldu inşallah sizlerede yararlı olur

bende yorumlardan etkılendım ve bugun 2 sıse sıparıs ettım cuma gunu elıme gecıcek ve kullanmaya baslıyacagım umarım bendede ıse yarar gelısmelerı yazarım :KK34:

arkadaşlar bende bugun sipariş werdım bakalım sonuç nasıl olucak . insallah guzel sonuçlar alırım çünkü canım sewgılım saçlarımın uzamasını ıstıyor.bende uzamasını we parlamasını istiyorum. mutlaka yazıcam sonuçlarını..En Büyük KK:78:

bnm de az önce elime geçti ürün..ilk kullanımda öyle mucizevi sonuçlar elbette beklemiyorum ama yarar sağlaması açısından az-çok fikir sahibi oluruz diye düşünüyorum . ambalajlama gayet güzel, ürün teslimi de öyle fakat şişeyi hiç beğenmedim tabir-i caizse çok dandik duruyor ,daha orjinal bir sunum gerçekleştirilebilinirdi..neyse araca değil amaca bakalım :) yarın ilk denememi yapıp ,yorumlarımı paylaşacağım..

arkadaşlar bende bugun sipariş werdım bakalım sonuç nasıl olucak . insallah guzel sonuçlar alırım çünkü canım sewgılım saçlarımın uzamasını ıstıyor.bende uzamasını we parlamasını istiyorum. mutlaka yazıcam sonuçlarını..En Büyük KK:78:

wolkez sonuçlar nasıl ? :)

arkadaslar ben suanda kullanıyorum daha o bakım yağinı 2 kere kullandım bellırgın bı sonuç yok ama sampuanını da kullanıyorum saç kremı kullanıyormus gbı yumusak yapıyor. 1. şişem bıtsın sonuçları yazıcam. ama memnunum su anda ben saç uzatmak ıcın kullanıyorum. ınsallah ışe yarar
:KK24:

arkadaşlar ya ben dün üye oldum hc ürünlerini araştırırken sayfadaki yorumların abartısız hepsini okudum ve kafam çok karıştı genelde olumlu yazılar var ama olumsuzlarda çok saçıma daha öncedende korktuğum için kaybedebilirim die pek yağ falan uygulamadım ama bu hc çok dikkatimida çekti ve en önemlisi artık saçımın uzamasını çoooooooookk istiyorum çünklü hiç uzamıyooo kırık cansız ve mat ayrıca dökülüyoda hc tüm bunlara iyi geliyomu gerçekten eğer öyleyse hemen almak istiyorum saçımı iki ayda bi boyatıyorum bu yüzdende yıprandı fakat açıcı kullandırtmamam rağmen oldu daha önce pek bişey uygulamadım netede pek güven olmaz die düşünüyorumda açıkçası inanmak ve güvenmek istiyorum ya ltfn iyi geliyomu gerçekten kullananlar yazsın lar ve yardımcı olsunlar bana çok morelim bozuluyo saçlarımaa bu arada saçım düzz.şimdiden çok teşekkür ediyorumm:18:

özellikle benim gibi saç tipi cansız uzamayan kırılan ve dökülen mat görünümlü arkadaşlardan cvp bekliyorum sabırsızlıklaa ayrıca kuru:KK30::KK14: en çokta uzaması için istiyorummm:84::78::78::78:

bende bugün arkadaşımla spariş verdik sadece şampuanından umarım iyi sonuçlar alırız ben uzaması ve kepek için aldım umarım uzatır ve kepekleri yok eder sonucum olumlu/olumsuz siteye yazarımm :KK61:

X