Saç Bakım Ürünleri Herbal Hair Care Complex - Kullanan arkadaş varmı ne sonuç aldınız

Kızlar siz temiz saça mı uyguluyorsunuz yağlı saça mı ? benim çabuk yağlanan saçlarm var 3 günde bir yaptığım için yağlı saça denk geliyor ondan soruyorm..

Kızlar siz temiz saça mı uyguluyorsunuz yağlı saça mı ? benim çabuk yağlanan saçlarm var 3 günde bir yaptığım için yağlı saça denk geliyor ondan soruyorm..

Canım complexi yağlı saçada uygulayabilirsin 1 saat bekletiyorsun sonra şampuanla yıkıyorsun.

canım complexi yağlı saçada uygulayabilirsin 1 saat bekletiyorsun sonra şampuanla yıkıyorsun.

mükemmel bir eczacının mükemmel ürünleri olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca ovex diye bi ürünüde var onarım kremi ve normal saç kremi var. Kesinlikle denemelisiniz. Bir eczacı olarak çok başarılı buldum ürünlerini kesinlikle. Ve yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve fiyat olarak gayet uygun diğer kullandığım ürünlere bakarak.en önemlisi artık eskisi kadar para yatırmıyorum bu ürünlere çünkü gayet uygun fiyatları.dökülme çok yoğunsa eğer içten bi destek almalısınız biotin içerikli ürünlerle.

ben hc complex yağı aslında denemek için umutsuzca alıştım hatta bi arkadaşımla birlikte aldık ama ilk yıkamada bıle gerçekten farkı hissedilir haldeydi 2. kutuları bitirmek üzereyiz biz ve gerçekten memnun kaldık saçlarım kırılmıyor parlıyor ve her zaman yumuşacık oluyor, sinemaki kürüyle birlikte uyguladım ben bi yıkamada kür yaptıysam diğerinde yağı kullandım saçlarımda 1.5 2 ayda ve 2 kezde kestirmiş olmama rağmen yaklaşık 7-8 parmak falan bir uzama oldu :) ben çok memnun kaldım ve tavsiye ederim :)

ben hc complex yağı aslında denemek için umutsuzca alıştım hatta bi arkadaşımla birlikte aldık ama ilk yıkamada bıle gerçekten farkı hissedilir haldeydi 2. kutuları bitirmek üzereyiz biz ve gerçekten memnun kaldık saçlarım kırılmıyor parlıyor ve her zaman yumuşacık oluyor, sinemaki kürüyle birlikte uyguladım ben bi yıkamada kür yaptıysam diğerinde yağı kullandım saçlarımda 1.5 2 ayda ve 2 kezde kestirmiş olmama rağmen yaklaşık 7-8 parmak falan bir uzama oldu :) ben çok memnun kaldım ve tavsiye ederim :)

merhaba foruma uzun zamandır üyeyim ancak pek takip edemiyorum. saçımın bakımlı ve uzun olmasını istiyorum. buradaki yorumları en başından sonuna kadar okudum. iyi yorum yapanlaqr genelde guest olarak geçiyor. bana reklam için iyi yazılmış yorumlar gibi geldi. ben aktif ve eski üyelerin sözüne inanırım açıkçası. sizlerden kullanıp memnun kalan var mı? sadece yağını mı almalıyım acaba?

kulalanlı bir ay oldu ve uazmayla beraber sacımda parlama ve canlanma yaptı tavsiye ederim bakım için bire bir...

ikinci kutuyu sipariş veriyorum bugün ...kesınlıkle tavsiye ederim...röfleli saçlarım var ışıl ışıl ..uzama öyle ayda 4cm değil belki ama diplere uygulanan bu bakım sanırım saç uçlarını da beslıyor böylelilkle uclarda kıırlma ve kopmalar azalıyor...özellikle ısıdan da korursanız farkı ciddi anlamada 2 ayda görürüsünüz..

ben 8 yıldır kullanıyorum arkadaşımla tesadüf internette saçla ilgili bakım yağları ararken bulduk tereddüt ederek aldık ama o günden beri kullanıyorum gerçekten çok güzel bir yağ ve diplerden ufak yeni saçlar çıkarıyo ama birkaç ay kullanmak gerek , ayrıca ovex diye saç bakım ürünü var onuda tavsiye ederim saçlarınız yumuşacık ve bakımlı oluyor gerçekten..

Arkadaşlar Herbal Hair Care Complex - bakım kürü varmış. duydunuzmu kullanan varmı varsa bilgi almak isterim saç dökülmesini, çauzamanı, kepeklenmeyi önlüyormuş parlaklık kazandırıyormuş bu ürün tamamen bitkiselmiş kullanan arkadadaşlar bilgilerimizi paylaşalım[/QUOTE
Ben kullandım çok memnunum saçları uzatıyor ama düzenli kullanmanız gerek zatrn ilk kullanmada anlıyacaksın ne kadar etki ettiğini ben şampuanını complex kullanıorum süper bişey

X