herbalife ile zayiflayanlar buraya...

+120 kiloya cikmamin nedni oturup omini girtlak yemek yemem degildi ard arda dogumlar sezeryanlar ardindab düzensizlik hastaliklar bibkac ameliyatlar derken o kiloda vuldum kendimi ve eger herbalife ile tanismasaydim evde oturup asla bunda kac kalori var sunda kac var diye hesap yapmazdim ve kilo vermezdim cunku o siralar bildiginiz depresyondaydim liyafet bulamiyordum.. ben tanistigima memnunum arti ac kalmadim en güzel yani buydu kendimi daha dinc hissettim bana göre iyiki almisim yapmisim size göre neyse sizde onu yapmaya devam edin yapanlarafa laf etmeyin herkesin kendi fikri var..

Arkadaslar ürünlerin bircok insanda cok etki ettigini okudum hevesle aldim ama bende etkisi olmadi ne yazik ki..

Nasil kullaniyorsun? Dogru uyguluyormusun acaba bide kac kilosun su varki eger cok kilolu biriysen hizla kg veriosun ama eger hedefinde 5-6kg vermek varsa o biraz zaman aliyor hizli verilmiyor... cay kac bardak iciyorsun fln yazarsan belki bi yerde bi hata vardir

Ben basladigimda 120kiloydum arkadsla ayni anda baslamistik ben surekli verirken o hep durakliyordu ilk ay ben 10kg verdimse o 5 kg verdiydi ama kilosu benden azdi ikinci ay o hic veremedi ben 5 vermistim ucuncu ay o yine vermeye baslamisti bünyeden bünyeye fark var ped etme vucut kendini adapte etsin gider mitlaka kilolar

Nasil kullaniyorsun? Dogru uyguluyormusun acaba bide kac kilosun su varki eger cok kilolu biriysen hizla kg veriosun ama eger hedefinde 5-6kg vermek varsa o biraz zaman aliyor hizli verilmiyor... cay kac bardak iciyorsun fln yazarsan belki bi yerde bi hata vardir
Canim 1.70 boyum 66 kilom, hedefim 60 kilo
Gunde 4 bardak cay iciyorum, danismanin verdigi gibi tuketiyorum

4den fazla iciyordum ben 6 falan seninde cok asiri bi kilon yok ondan yavas gidio olabilir

Ben de kullanmak istiyorum ama sağlık açısından olumsuz bir etkisi olur mu? İdeal kiloma ulaştığım zaman bırakınca tekrar kilo alırmıyım diye kulanıp kullanmamak konusunda kararsız kaldım.

Ben de kullanmak istiyorum ama sağlık açısından olumsuz bir etkisi olur mu? İdeal kiloma ulaştığım zaman bırakınca tekrar kilo alırmıyım diye kulanıp kullanmamak konusunda kararsız kaldım.

Saglik konusunda hicbisekilde olumsuz etkisi yok ben zamaninda ürünü sattimda bi cok kisiye kendimde kullandim aksine misal herkez ben dahil olmak üzere kendimizi daha dinc daha enerjik hissettik uykuyu daha guzrl uyuduk daha fuzenli bi hayat ritmi yakaladik.. birakinca tekrar kilo alma durumu olur olmaz bu size bagli herbalife in amaci duzenli beslenmeyi insanlara ögretmek günde üc defa düzenli ve kalori hesabi beslenirseniz kilo alma gibi bisey olmaz tabi ideal kiloma düstüm artik herseyi yerim denirse geri almak kacinilmaz olur...

Saglik konusunda hicbisekilde olumsuz etkisi yok ben zamaninda ürünü sattimda bi cok kisiye kendimde kullandim aksine misal herkez ben dahil olmak üzere kendimizi daha dinc daha enerjik hissettik uykuyu daha guzrl uyuduk daha fuzenli bi hayat ritmi yakaladik.. birakinca tekrar kilo alma durumu olur olmaz bu size bagli herbalife in amaci duzenli beslenmeyi insanlara ögretmek günde üc defa düzenli ve kalori hesabi beslenirseniz kilo alma gibi bisey olmaz tabi ideal kiloma düstüm artik herseyi yerim denirse geri almak kacinilmaz olur...
Merhaba.Bende yeni başladım n11 den aldım ücretsiz danışmanlıkta yazıyordu.Fakat danışmanım hiç ilgili değil.Sadece yaş kilo ve boyumu sordu.Liste attı.Sabah akşam shake,+öğle yemeği normal+2 ara öğün+ aleoveralı su sabah akşam 3 er kapak,termo tabletlerde ara öğünlerde+ çayıda 3,5 lt su ile karıştırıp içmemi söyledi.Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu 1 kilo ancak gitti.Siz çok güzel vermişsiniz ve danışman önemli demişsiniz.Nerden almam gerek iyi bir danışmanlık için?Birde nescafe şekersiz içmek zararlımı bu ürünleri kullanırken.

Merhaba.Bende yeni başladım n11 den aldım ücretsiz danışmanlıkta yazıyordu.Fakat danışmanım hiç ilgili değil.Sadece yaş kilo ve boyumu sordu.Liste attı.Sabah akşam shake,+öğle yemeği normal+2 ara öğün+ aleoveralı su sabah akşam 3 er kapak,termo tabletlerde ara öğünlerde+ çayıda 3,5 lt su ile karıştırıp içmemi söyledi.Kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu 1 kilo ancak gitti.Siz çok güzel vermişsiniz ve danışman önemli demişsiniz.Nerden almam gerek iyi bir danışmanlık için?Birde nescafe şekersiz içmek zararlımı bu ürünleri kullanırken.
Merhaba ben ve ailem uzun zamandır ürünleri kullunıyoruz isterseniz size yardımcı olabilirim. İnternetten ucuz vermelerinin sebebi koçluk yapmamaları

Merhaba bi benmi 6 kiloyla kaldım ya bana ücretsiz danışmanlık verilmedi ben kendim etrafımda kullananların diyetlerine bakarak kendim diyetini ıyguluyorum bana bi yatdım edin nasıl bir program uygulamalıyım

Merhaba bi benmi 6 kiloyla kaldım ya bana ücretsiz danışmanlık verilmedi ben kendim etrafımda kullananların diyetlerine bakarak kendim diyetini ıyguluyorum bana bi yatdım edin nasıl bir program uygulamalıyım
Ne kadar zamanda verdiniz o kiloyu şu anda kaç kilosunuz.Sabah akşam Shake öğlen hafif şeyler ile beslenilmesi gerektiğini söğlemişti danışman

Merhaba,nasıl kullanabiliyorsunuz bu tarz şeyleri hiç anlayamiyorum.Bunlar sagliğa uygun şeyler olsaydi diyetisyenler,drlar da önerirdi.Yıllar önce bir arkadaşim kullandi 20 kg gibi bir kiloyu kısa sürede verdi ve sonra cok hastalandi.Cok uzun süre de dr tedavisi gördü.Hiç deger mi? Kısa sürede cok kilolar verilmesi kadar vücudu yipratan bi sey yok.Önüne gelen bu tarz seylerin distirübitörü oluyor bir de .Gecen gün dolmuşa bindik .Adam yani şoför dolmuşun her yerini sattigi şeylerin afişleri ile süslemiş sonra da oklarla kendi oturdugu koltugu gösterip sipariş icin yazmis .Yani sagliginizi nelere,kimlere emanet ediyorsunuz? Hic mi arastirmiyorsunuz? Bir tane dr ,diyetisyen var mi bunlari öneren? Cok yazik bence...

X