Herşeye karışan küskün görümcem

seninki ne guzel ya kıskandım uzaktan kumandalısı çıkmış, benimki eski model, kendi kendine hareket ediyor.
ahaahah
valla benim eşimle maddi olarak aram hiç iyi değil bu aralar çok kıskandım gerçekten.
ama en çok şuna sinirleniyorum. beş parasız olsa yüzüne bakmayacakları adamlarla evlenip insan ayırıp parasızlarla muhatap olmayıp bir de dinden imandan bahsediyorlar ya...

seninki ne guzel ya kıskandım uzaktan kumandalısı çıkmış, benimki eski model, kendi kendine hareket ediyor.
ahaaha
Sen benm laflarıma bayağı gıcık olmuşsun ki başkalarına yazdıklarımdan nem kapıp cevap yazmışsın demek seni bu kadar delirttim keyfim süper ya

Bence siz görümceye takmışsınız kardesler arasında fikir alışverişi olabilir ablasını arayıp karışma diyeceğinize eşinize sorsaydınız siz düğün istemiyor olabilirsiniz ama belliki eşiniz istemiş , siz ailenizle paylasmazmısınız hemde düğün gibi önemli bir mevzu, ben burada asıl sorunlu sizi gördüm hiç eşinize saygı duymamissiniz kendi fikirleriniz asıl olan

maddiyatın duzelme ihtimali var bacım, Allah yardım etsin.

Bu kadar takıntı yapma ya herşeyi güldük şurda iki ahahah

kocamı nasıl ele geçiririm dedikten sonra ben iki değil baya bi guldum, adam sanki bana uyvar kalesi ahahahaaaaaaa
sağol ya valla netflixteki butun komedi dizilerini bitirmiştim yerli reality şovunla mest ettin ahaaaaha

kocamı nasıl ele geçiririm dedikten sonra ben iki değil baya bi guldum, adam sanki bana uyvar kalesi ahahahaaaaaaa
sağol ya valla netflixteki butun komedi dizilerini bitirmiştim yerli reality şovunla mest ettin ahaaaaha
ek dim maddiyat umrumda değil komik ifadesi koyacaktım unutmuşum. ineriz de çıkarız da. neyse ki birbirimizi nasıl yontarız derdimiz yok.
Napalım paramız varsa ağlayalım mı

Eşinizi siz ve görümceniz aranızda döndürüp durdurmussunuz. Zavallı o da.kim ne derse oraya dönmüş kendi fikri yok sanırım napsın. Yani demem o ki gorumceniz ile benziyorsunuz aslında. Sadeve o işi abartmış siz o mertebeye daha gelememişsiniz. Zamanla artık o da. Hiç aradaki eş kişisini düşünen var mı? Neyse benve de düsünmeyin kendi fikri olmayanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…