Hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden.

Eşiniz hayat arkadaşinda başka herşey benziyor. Müfettiş gibi başınızda geziyor. Kendi evinizde rahat değilsiniz ya insanın en rahat etmesi gereken yer evidir. Ne hakkı var evinizde sürekli diken üstüne tutmaya sizi Bir yaşında çocukla düzen olması zaten zor, olduğu kadar, nedir bu surat asıp durmalar?
Böyle bir kocayla mutluda olunmaz, eliniz, kolunuz da kalkmaz.

İstedigi kadar surat assın oralı olmayın, kıyasa girmesi ayri ayıp, sizin elti konuları da ayrı bir vakaydi zaten. Baştan ota çöpe karışmaya çalıştığında karşı gelecektiniz. Yine yapabilirsiniz, böyle ömür geçmez, geçse bile şuanki ruh halinizi arayacak duruma gelirsiniz.

Ben bu üyenin eşi ile bir üye daha var, eşi kardeşini eve getirmeye çalışan, her haftasonu kardeşinin gelmesini isteyen. O ikisinin eşinin huyunu acayip benzetiyorum yA

Ben bu üyenin eşi ile bir üye daha var, eşi kardeşini eve getirmeye çalışan, her haftasonu kardeşinin gelmesini isteyen. O ikisinin eşinin huyunu acayip benzetiyorum yA
Evet o üyenin ismini de hatırlıyorum böyle sayılı üye var gerçekten eşleri tam bir odun. Yani bu adamla sorunların bitmesi imkansız . Hadi o konu sahibinin işi gücü yok ama bu Bortecinee öğretmendi yanlış hatırlamıyorsam eski konularına da üzülmüştüm eşi bence kötücül bir insan . Biraz konu sahibinin ailesinde de sıkıntı vardı fiye hatirluyorum inşallah en kısa zamanda işe girer güçlenir

Rahat rahat yemeğimizi de yiyemeyeceğiz artık. Pes.

Üstelik ben de bu üyenin konularını gördükçe o tokat meselesini hatırlıyorum ve kadınlarımız adına çok üzülüyorum

+1 direkt aklıma gelen.
Başaklar titiz diye bilinir her bu yazilara denk geldigimde sasirip kalirim.benim.esimde başak. Oyle bir titizligini görmediğim gibi.ben temizlik yaparken rahatsiz olur.pazar günleri evde olduğu için temizlik yapmami istemez kapat şu süpürgeyi bir pazarim var birgunde yapma gibi seyler söyler.

Bortecineee Askim birak söylenip soylenip dursun bi sure sonra pes edicek cocugunla ilgilen.cok istiyorsa kendi yapsin.

Demi ya. Bence yemek yemek hayattaki en güzel anlardan biri. Vana terapi gibi gelir uzun uzun yemek yemek. Ona bile karışacaklarsa ne anladım ben bu hayattan
Ben de çok ağır yemek yerim. Biri bana hızlı ye dese o yediğim yemekten hiçbir şey anlamam. Bir insanın yavaş yemek yemesinin bile sorun olmasını iyi niyetli bulmuyorum, bu resmen gözünün üstünde kaşın var meselesi.

Ben çalışmıyorum ya ev hanımıyım ya yapmam gerek. Bazen yardım ediyor ama başkalarının yanında veya çok mecbur kalırsa. Köye gittik benim eksiklerimi kapatmsk için yardım ediyornuş. Eltim diyor ki eşin sana yardımcı oluyor gördüğğm kadarıyla destek oluyor sende ona karşı fedakarlık yapmalısın, yani çalışıyorlar çok fazla beklenti içine girmemelisin vs. Yemek yaparken bebek altına yaptıysa yemepin altını kapat veya yemepe bakmasını söyle git kendin değiştir ondan bekleme vs. O çok ince düşünceli, seninde öyle olmanı bekliyor filan.

Eltin çok kaşınmış, iyi bir kaşıman lazım bence. Çok beğendiysen al senin olsun deseydin, kaynına bu kadar düşkünlük de bi garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…