İBB nin psikoloğuna gidiyorum

manolyaa34

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
237
66
Daha 3 seans gittim hayatımı baştan sona anlattim o sadece dinledi temmuzda seansim olucak.Belediyenin psikologundan fayda gören var mı?

Temmuza kadar çok var yoğunluktan dolayı mı acaba? Ben bir sean gittim üsküdardaydı. Psikolog hanımdsn memnun kalmadım pek bıraktım. Özeller de dünya para. Bakalım o parayı verip gittiğime değecek mi?
Ama en azından devam edin belki iyi gelir. Başkası da verim almayacak değil ki.

Temmuza kadar çok var yoğunluktan dolayı mı acaba? Ben bir sean gittim üsküdardaydı. Psikolog hanımdsn memnun kalmadım pek bıraktım. Özeller de dünya para. Bakalım o parayı verip gittiğime değecek mi?
Ama en azından devam edin belki iyi gelir. Başkası da verim almayacak değil ki.
Iyi geldi bana.8 seans gittim ben de kartaldakine.
Ama eksik oldugum konular var hala.seanslar bitince 6 ay gidemiyosun o süreyi bekliyorum.özeli de denedim memnun kalmadim.ben yine giderim devlete.ümraniye de kötü diyorlar ben ümraniyede oturuyourm ama gitmedim oraya kartal iyiydi

Iyi geldi bana.8 seans gittim ben de kartaldakine.
Ama eksik oldugum konular var hala.seanslar bitince 6 ay gidemiyosun o süreyi bekliyorum.özeli de denedim memnun kalmadim.ben yine giderim devlete.ümraniye de kötü diyorlar ben ümraniyede oturuyourm ama gitmedim oraya kartal iyiydi
Yoğunluktan böyle sınır koyuyolar değil mi? İnşallah tekrar gider verim alırsınız ben alamadım herkes ben gibi olmasın

X