İçim hep buruk

AfetiDevran34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
1.051
1
İyi akşamlar Hanımlar
Ben kendimi bildim bileli mutsuzum ve hiç yüzüm gülmez
Gezsemde,dışarıda çıksam,biryere gitsem hep mutsuzum içim hep buruk
Yolda yürüyorum gözlerim doluyor boğazım düyümleniyor bazen nereye gittiğimi bile bilmiyorum
Biryere gitmek çok istiyorum gidiyorum ama mutlu olamıyorum hiçbir şeyden tat alamıyorum

Siz nasıl mutlu olabiliyorsunuz nasıl yaşıyorsunuz merak ediyorum ben yaşamak bile istemiyorum neden onuda bilmiyorum..

Devlet hastaneleri sizce iyimi yani işe yarar mı
Tabi ki işe yarar, bir psikiyatristten randevu alın ve tedavinize başlayın. Psikolojik tedavi uzun bir yoldur bunu bilerek başlayın, diğer tedaviler gibi ilaç aldım içtim düzelmedim diyeceğiniz bir durum değildir. Uzun ama sonu güzel bir yol

Geçmişe inmek lazım çocukluğa…

Psikiyatrdan ziyade psikologa gidin bence..psikiyatrlik bi durum goremedim ben..konusarak terapilerle yoluna girebilir dusunceleriniz ve hisleriniz..ben sehrimdeki en iyi 3 psikiyatra gittim..sizinle konusup cozum uretmek yerine hep ilac kullanimina yonlendiriyorlar..ciddi bi durumunuz yoksa psikiyatr son secenek olmali.

Aile dizimjne gittiniz mi ? Bu kronik mutsuzlugun spesifik bir sebebi yoksa ailenizin epigenetik alanindan cekmis olabilirsiniz

Bu zamana kadar düşünmedim maddi olarak pek imkanım olmadığı için
Devletinki de pek ilgilenmiyor dediler bende hiç gitmedim ama gidicem

Bu zamana kadar düşünmedim maddi olarak pek imkanım olmadığı için
Devletinki de pek ilgilenmiyor dediler bende hiç gitmedim ama gidicem
Devletteki psikiyatristlerin hasta için çok az vakti olduğu doğru. Aslında terapi için 30-45 dakika arası vakit gerekir. İstanbul'da yaşıyorsanız 183'ü arayın belediyenin bu şekilde ücretsiz psikolojik danışmanlık hizmeti var. İlk randevuyu telefonla alıyorsunuz sonrası için gittiğiniz uzman planlıyor. Ola ki boşluk bulamadınız devlet hastanesine gidin

Ben şöyle düşünüyorum. Burası cennet değil. İmtihan dünyası. Çokta takmıyorum sağlık problemleri dışında hiç birşeyi kafama. Hayatımda problemli bir tip varsa hemen çıkarıyorum. Ne yaşarsam yaşayayım bir daha yaşama şansım olmayabileecgini biliyorum ve tadını çıkarıyorum.

Ariycam inşallah boşluk vardır

Aile dizimi nedir ?
Bizler ana babalarimizin sadece sac kas goz rengini yuz benzerligini almiyoruz ayni zamanda onlarin dahi farkinda olmadiklari psikolojik sörunlari göremedikleri problemleri sorunları da dna mizda getiriyoruz . Kronik mutsuzluk sebebiniz onceki atalarinizdan cozulmemis bir depresyon olabilir . Belki de siz depresyondasiniz . Arastirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…