ideal bir fizik isterken batırdım

Kız benim her yerim selülit ve çatlak...
Sevgilim de bayılır valla bana uzak duramaz ki görünüme çok önem veren biridir :KK70: aklı başındaki kimse zaten takılmaz bu detaylara Sen aynaya bakınca kendini beğen yeter
Selülitin için iyi bir krem alıp at kılı fırcayla düzenli fırcalarsan ve evde sağlığına uygun sporları dikkatlice yaparsan rahatlarsın biraz daha

Iyide zayif degilsin ki niye kilo aliyosun.ben 1.73 boyunda 52 kiloyum ona ragmen zayif degil fit gorunuyorum.ideal kilondasin bence
Herkesin vücudundaki yağ ve kas oranı farklı Ben 52 kiloya düsünce kaburgalarım görünüyor oysa boyum sadece 1.63
55ten sonra cok zayıf duruyorum
Ama 1.70 olup 50 kiloya fit duran arkadasım var Benim yağ oranım çok düşük o yüzden kilom tartıda fazla da görünse bedenim ve ölçülerim minik...
Konu sahibinin de öyledir bence

ben küçüklüğümden beri çok zayıf bir kızdım ve bu cılız görüntü hiç hoşuma gitmiyodu son 4 ayda ideal kiloma ulaşmak için 7-8 kilo falan aldım. hala daha ideal kiloma ulaşamadım ve almak istiyorum 4-5 kilo daha. sanırım bu kiloları biraz hızlı alınca üst bacağımda ve kalçamda selülit oluştu. derim ezilmiş gibi bir görüntü. portakal kabuğu gibi sanki. ya daha 18 yaşında bu kadar selülitim varsa kendimi ilerde düşünemiyorum bile. bi de şimdi bana kızcaksınız ama ilerde evlendiğim kişi benden bu yüzden uzaklaşabilir diye düşünüyorum. yani kötü bir görüntü ve çoğu erkek şekilci olduğu için sanki böyle bir vücudu beğenmez gibi geliyo bana. ya sizce nasıl toparlarım bunları..spor işe yaramaz gibi geliyor. aldığım tüm kilolar selülit olmuş gibi, geri kalan vücudum hala çelimsizmiş gibi hissediyorum.
Ay biz şişman kadınlar size kalsa koca da bulamazdık zaten ama ne hikmetse bulduk.
Yahu daha yediğini yakacak yaştasın kilo almak nedir? Bende 18 yaşımda xs bedendim şuan xl bedenim. Siz bence o aldıklarınızı verin. 20 den sonra zaten kilo alımı başlıyor bu sefer durduramazsınız.

ama sıska görünüyorum. 164 boy 49 kiloyum
1.72 kilo 51 kiloyum. evliyim. çokta takmayın bence öyle sıska filan da değilim senin ideal kilonda bundan fazlası değil.
bence erkekler selülit nedir bilmiyor bile :-) bu kadar kafana takma..
beğenen her türlü beğenir zaten, beğenmeyene fiziğin bal da olsa beğendiremezsin

Ay biz şişman kadınlar size kalsa koca da bulamazdık zaten ama ne hikmetse bulduk.
Yahu daha yediğini yakacak yaştasın kilo almak nedir? Bende 18 yaşımda xs bedendim şuan xl bedenim. Siz bence o aldıklarınızı verin. 20 den sonra zaten kilo alımı başlıyor bu sefer durduramazsınız.
olayım şişmanlık değil vücudum ince olmasına ragmen selülitlerimin olmasi yani orantısız durması. kilo problemi olsa tamam dicem de böyle olunca nasıl geçicek onu da bilmiyorum kötü duruyor kalçamda.

Asla kizmadim size zayifligin ne kadar kotu oldugunu bilirim simdi cikarr yeeeaaaaa gell benn sana fozloolooromoo voroyommm ama o isler oyle olmuyo kot ustune oturmuyo gomkek erkek gibi duruyo etek ciliz duruyo. O yuzden evet selulit kotu olabilir ama bana gore sagliklssiz zayiflik daha kotu. Merak ettigim nasil ne yaptinda o kilolari alabildin cunku burda kilo alamayan cok arkadaslar var.en azindan uyarsa bizde deneyeblirz
evet çok kötü birşey cidden. ben gece çok fazla yedim kalorili şeyleri ( yulaf fıstık ezmesi kuruyemiş cici bebe gibi)

Uygun egzersizlerle yağı kasa cevirmeniz lazım.
Hiç egzersiz yapamam ben bu konuda displinli olamam derseniz.
Kendinize hedef bir adım belirleyip günlük yürüyüş yapın.
Ben pilates yaptım birkac ay kilom hemen hemen aynı kalmasına rağmen bir beden incelmişim ve kalcam bacaklarım sıkılaştı.
Kas yogunlugum arttı.

Selülitin yemekle içmekle alakası var :KK66: 70 kiloyum selülitim yok bol su sağlıklı beslenme spor selülite elvada tani birazda genetik kilon çok çok zayıf değil sen spor yap gerisi hikaye

Selülitin yemekle içmekle alakası var :KK66: 70 kiloyum selülitim yok bol su sağlıklı beslenme spor selülite elvada tani birazda genetik kilon çok çok zayıf değil sen spor yap gerisi hikaye
spoe yapilinca düzelir degil mi:KK43:şuan hani ilk bakışta pek belli değil ama sıkıştırdığım zaman belli oluyor.

ben küçüklüğümden beri çok zayıf bir kızdım ve bu cılız görüntü hiç hoşuma gitmiyodu son 4 ayda ideal kiloma ulaşmak için 7-8 kilo falan aldım. hala daha ideal kiloma ulaşamadım ve almak istiyorum 4-5 kilo daha. sanırım bu kiloları biraz hızlı alınca üst bacağımda ve kalçamda selülit oluştu. derim ezilmiş gibi bir görüntü. portakal kabuğu gibi sanki. ya daha 18 yaşında bu kadar selülitim varsa kendimi ilerde düşünemiyorum bile. bi de şimdi bana kızcaksınız ama ilerde evlendiğim kişi benden bu yüzden uzaklaşabilir diye düşünüyorum. yani kötü bir görüntü ve çoğu erkek şekilci olduğu için sanki böyle bir vücudu beğenmez gibi geliyo bana. ya sizce nasıl toparlarım bunları..spor işe yaramaz gibi geliyor. aldığım tüm kilolar selülit olmuş gibi, geri kalan vücudum hala çelimsizmiş gibi hissediyorum.
Adami degistirerek?

Adami degistirerek?
ya tamam bir insan beni selülitim var diye bırakırsa zaten karaktersizlik olur ben öyle bir insanı sevemem de ama demek istediğim fark edince eskisi gibi çekici bulmazsa buna üzülürüm. sonuçta güzel bir görüntü değil kollarım bacaklarım inceyken sadece üst kısımda selülit olmasi orantısız gösteriyor baya. ben kendim sevmiyorum ileride hayatımdaki insan da beğenmeyecek muhtemelen.

Selulit yapisal birsey diye biliyorum kiloya bakmiyor. Muhtemelen cok zayif oldugunuz için selülitleriniz gorunmuyordu. At kılı fircasiyla banyoda taramayi oneriyorlar. İleride esim begenmezse kısmına asla asla katilmiyorum. Bir sure sonra karsindakini sadece sevdigin kişi olarak görüyorsun fizik 2.planda kaliyor

Selulit yapisal birsey diye biliyorum kiloya bakmiyor. Muhtemelen cok zayif oldugunuz için selülitleriniz gorunmuyordu. At kılı fircasiyla banyoda taramayi oneriyorlar. İleride esim begenmezse kısmına asla asla katilmiyorum. Bir sure sonra karsindakini sadece sevdigin kişi olarak görüyorsun fizik 2.planda kaliyor
ablam benden 15 kilo falan fazla ama onda yok:KK43:

olayım şişmanlık değil vücudum ince olmasına ragmen selülitlerimin olmasi yani orantısız durması. kilo problemi olsa tamam dicem de böyle olunca nasıl geçicek onu da bilmiyorum kötü duruyor kalçamda.
Bi arkadaşım ne yaparsa yapsın geçmedi o selülit problemi. Yapısal bence.
Benim kilo aldıkça olmuştu ama sıkı yürüyüş pilates ve lesslie hareketleri ile kurtardım bayağı bi.
Bence bu durum vucuttan vucuda değişiyor gidip kalması.

Kimse evlenmez ki seninle selülitin varsa. Evde kalmayı garantilersin. Bizler selülitimiz olmadığı için evlenebildik. Kalite kontrol aşamasını geçemezsen çok üzgünüm ama evlenmenin imkanı yok. Evlenmeye uygundur belgesi alamazsın o selülitlerle.
Bizler selülitimiz olmadığı icin evlenebildik asdhdgsgsgs Allah'ta sizi güldürsün cidden aşırı güldüm

X