IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Teşekkürler 🥰🌸🌸
Geçmiş olsun bu arada kontrole gitmişsin sıkıntı yoktur inşallah 😌
Çiçekleri ben de seviyorum ne zamandır aklımda almak. Geçen yıl aldık tatilde memleketlerde bıraktık ailelerin yanında saksıları hep. Bakalım yine aynısı olacak olsa da almak istiyorum bitkiler🥰
Maaşallah dolu dolu geçmiş yine💜
Orkidem çiçek açıyor bende mutlu oluyorum💖
Aloverayida hem kullanmak hem büyütmek iicin aldım.bana faydalı olucak 🥳

Çok şükür canim k.doguma kontrole gittim 3 ay olcak gitmemiştim kürtaj sonrası parça kalmamış temiz dedi.. rahim filmim var önümüzdeki ay kısmetse bı bakinayim dedim.🤗 sorduğun için teşekkür ederim canim :KK200:
Allah dileyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Biz de düşünüyoruz inşallah nasip olur güzel haberler veririz birbirimize burada 🥰🌸

Ee şey yok bildirmedim dun 🙈 dun neredeyse hic yurumedim desem yeridir 448 adim olmuş😅

Herkese iyi akşamlar :KK200:
Bugün gün erken başlamadı çünkü dün gec uyudum.
Sabah 10 buçukta kalkıp yürüyüşe gittim hemen. 1 buçuk saat yürüdüm. Toplam 23 bin adım attım.
Gelince de egzersizlerimi yaptım.
Mutfağa topla kahvaltı yap okuyavaklarimi oku derken akşam oldu..
Çok elime almadım teli o.yuzdende forest kullanmadım sabah.
Bugunlukte böyle geceniz sağlıkla yarına kavuşsun inşallah 💖

Teşekkürler 🥰🌸🌸
Geçmiş olsun bu arada kontrole gitmişsin sıkıntı yoktur inşallah 😌
Çiçekleri ben de seviyorum ne zamandır aklımda almak. Geçen yıl aldık tatilde memleketlerde bıraktık ailelerin yanında saksıları hep. Bakalım yine aynısı olacak olsa da almak istiyorum bitkiler🥰
Maaşallah dolu dolu geçmiş yine💜
Evde canlı bir çiçek olması evin havasını değiştiriyor verdiğiniz sevgiye bile karşılık veriyorlar 🌺 alabilirsen bakımı kolay olanları alabilirsin. Büyüdükçe mutlu oluyorsun

Ben de bugun temizligimi ,yuruyusumu yaptim.Bugun aktif sayilirdim ama gercekten enerjim o kadar ama o kadar azdi ki kendimi adeta zorladim.Aksamustu 15.00 den sonra biraz iyi oldum.Simdi tekrar leslie yapmak istoyorum.Telefonla cok fazla ilgilenmedim.Bugun sabah acayip sinirli uyandim.Gereksiz yere esime cattim sababah sabah..niye boyle oldu anlamis degilim ...Ama ogleden sonra daha pozitif oldum..

İyi akşamlar her kese. Artık gece yatmadan önce buraya gelmek alışkanlık olmuş:halay:

Benimde sabahım her zamaki gibi derslerle başladı. Ev işleriydi, çalışmasıydı derken akşam oldu. Ekstradan bir şey yapamadım, ama en azından yarım bıraktığım bir iş kalmadı. Kitap okuyup uyumayı planlıyorum.

Ben de bugun temizligimi ,yuruyusumu yaptim.Bugun aktif sayilirdim ama gercekten enerjim o kadar ama o kadar azdi ki kendimi adeta zorladim.Aksamustu 15.00 den sonra biraz iyi oldum.Simdi tekrar leslie yapmak istoyorum.Telefonla cok fazla ilgilenmedim.Bugun sabah acayip sinirli uyandim.Gereksiz yere esime cattim sababah sabah..niye boyle oldu anlamis degilim ...Ama ogleden sonra daha pozitif oldum..
Ben adet dönemine yakın aynen bu durumda oluyorum enerjisiz ve sinirli. Onunla alakalı ola bilir belki de

Ka
Evde canlı bir çiçek olması evin havasını değiştiriyor verdiğiniz sevgiye bile karşılık veriyorlar 🌺 alabilirsen bakımı kolay olanları alabilirsin. Büyüdükçe mutlu oluyorsun
Kayınvalidemin çiçeği var, artık benim🙊🤭, hiç çiçek açtığını görmedim 2 senede. Ama her defasında tamamen kuruduğunda 1 gün sonra yeşermeye başlıyor. Yenilendiğini görünce umut doluyor içime. Unutmassam resmini koyarım, belki ne olduğunu bilen vardır.

Hayırlı aksamlar 🤗 Benim icin ders calisma konusunda diger gunlerden cok daha verimli bir gun oldu cok sukur.
Bi ara ailemle markete ciktik sadece onun disinda yemek vs.birazcik oyalanmalar disinda genel olarak masa basindaydim. Oradan kalkinca da elimde bi seyler okuyarak, biraz bir seyler dinleyerek evde adim attim . 🤩

Şimdiden sonra da yapmam gereken birkac seyi daha yaparim insallah, yarinin daha da verimli olmasini umuyorum. Yaşasın surekli mesgul kalmak🤭🤗🥳

Herkese iyi akşamlar :KK200:
Bugün gün erken başlamadı çünkü dün gec uyudum.
Sabah 10 buçukta kalkıp yürüyüşe gittim hemen. 1 buçuk saat yürüdüm. Toplam 23 bin adım attım.
Gelince de egzersizlerimi yaptım.
Mutfağa topla kahvaltı yap okuyavaklarimi oku derken akşam oldu..
Çok elime almadım teli o.yuzdende forest kullanmadım sabah.
Bugunlukte böyle geceniz sağlıkla yarına kavuşsun inşallah 💖
Adımlar harikaa🥰🥰🥰 aminn sağlıkla yarınlara kavuşalım inşallah 💜

X