IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Semerkant kitabını bugün bitirdim kendime söz verdigim gibi :)
WunderLost WunderLost Ne işler görüyorsun Hocam? Arada geziyor musun Şanlıurfa'yı? Hava ısınmıştır orda. 💚
Hadi darısı banaaa elimdeki kitap biter inşallah bir an önce🤣
Bugün ramazan öncesi bir temizlik yaptım bel ağrısı ile oturuyorum şu an🤪😂😂 yarın da mesai var malum dinlenmeye çalışıyorum 🤗 Urfayı da pandemi müsaade ettiği ölçüde geziyoruz diyeyim🤭
Sen neler yapıyorsun nasılsın

Bugün balkonu komple temizledik.
Ramazanda otururuz diye hem oruç oruç zor olur temizlemek.
Komple cam balkon silindi.
Balkon ve balkon koltuklarını foşur foşur yıkadık.
Balkon kilimlerini yıkadım.
Gunesligini de yıkayıp astik.
Ders çalışamadım ama olsun bugün tatil yaptım beynime.
Kafam da yorulmuş bugün reset atayım dedim.

Bu topigi bayadir boslamistim.Cunku annem 3 aydir yogun bakimda komada maalesef.Turkiye.deydim.Geri Almanya{ya dondum.ama pek klim basinda degil.Turkiye deyke Baris Muslunun neuformat kitabini okudum a ve randevu alacaktim ama alamadim..😔

Hadi darısı banaaa elimdeki kitap biter inşallah bir an önce🤣
Bugün ramazan öncesi bir temizlik yaptım bel ağrısı ile oturuyorum şu an🤪😂😂 yarın da mesai var malum dinlenmeye çalışıyorum 🤗 Urfayı da pandemi müsaade ettiği ölçüde geziyoruz diyeyim🤭
Sen neler yapıyorsun nasılsın
Gecmis olsun Hocam 💚
İyiyim cok şükür.
Aynı rutin işler:
Ev isleri, kendime zaman ayirma, cocugumla ilgilenme, onun dersleri ile uğraşıyorum. :)

Bu topigi bayadir boslamistim.Cunku annem 3 aydir yogun bakimda komada maalesef.Turkiye.deydim.Geri Almanya{ya dondum.ama pek klim basinda degil.Turkiye deyke Baris Muslunun neuformat kitabini okudum a ve randevu alacaktim ama alamadim..😔
Geçmiş olsun, Allah annenize şifa ve sağlık versin amin.

Allah acil şifalar versin inşallah, zor bir durumdur tabi sağlık konusu her şeyden önemli.
Barış Muslu nun ben de beynine format at ı okumuştum, uygulanabilse güzel teknikler var ama hiç denemedim, siz belki daha sonra randevu alabilirseniz işe yarar insallah sizde😊

Bugün balkonu komple temizledik.
Ramazanda otururuz diye hem oruç oruç zor olur temizlemek.
Komple cam balkon silindi.
Balkon ve balkon koltuklarını foşur foşur yıkadık.
Balkon kilimlerini yıkadım.
Gunesligini de yıkayıp astik.
Ders çalışamadım ama olsun bugün tatil yaptım beynime.
Kafam da yorulmuş bugün reset atayım dedim.
Ayy ramazani sizin balkonda geçiresim geldi valla ferah ferah😂🤭🤭 maaşallah baya yorucu işler bunlar tatil yapmış sayılmazsın bugün, ramazanda keyifle oturun inşallah balkonda❤

Gecmis olsun Hocam 💚
İyiyim cok şükür.
Aynı rutin işler:
Ev isleri, kendime zaman ayirma, cocugumla ilgilenme, onun dersleri ile uğraşıyorum. :)
Allah kolaylık versin, ev işleri bitmiyor valla ne kadar ilgilenirsek o kadar iş çıkıyor bence😂 canımız sağ olsun 🤗🌸

Ayy ramazani sizin balkonda geçiresim geldi valla ferah ferah😂🤭🤭 maaşallah baya yorucu işler bunlar tatil yapmış sayılmazsın bugün, ramazanda keyifle oturun inşallah balkonda❤
Buralar epey soğuk daha.
Öğlen biraz iliklasiyor aksama doğru soğuk.
Petekleri kapatamadik daha.
Sizin oralar ısındı mi iyice yoksa?

Allah kolaylık versin, ev işleri bitmiyor valla ne kadar ilgilenirsek o kadar iş çıkıyor bence😂 canımız sağ olsun 🤗🌸
Evet öyle.
Ama şükür ev isleri konusunda cok sikmiyorum kendimi:) Oldugu kadar'cıyım ben 😄🤭
Allah hepimize sağlık afiyet huzur versin. Dua edesim geliyor :)

Uyanık olduğunuz ilk saat ve yatmadan önce son saat herhangi bir ekrana bakmayın
- Haftanın bir günü teknoloji orucu tutun

Merhabalar bu 2 fikre bayıldım 😍 bunlari bende uygulayacagim ayni zamanda günlük bende 50 100 sayfa arasi kitap okuyacağım düzenli ders çalışacağım ve islerimi ertelememeye özen göstereceğim böyle topiklere bayılıyorum beni motive ediyor birde burda yazdığımız içinde sorumluluk almis gibi hissediyorum 🤗

Buralar epey soğuk daha.
Öğlen biraz iliklasiyor aksama doğru soğuk.
Petekleri kapatamadik daha.
Sizin oralar ısındı mi iyice yoksa?
Evet kapattık petekleri, akşam serin olursa da klima ile idare ediyoruz yani🤗
Evet öyle.
Ama şükür ev isleri konusunda cok sikmiyorum kendimi:) Oldugu kadar'cıyım ben 😄🤭
Allah hepimize sağlık afiyet huzur versin. Dua edesim geliyor :)
Ben de öyleyim ve olduğu kadarım da baya düşük seviyede 🤪🤣🤣 çünkü bir ev asla temiz kalmıyor, kafama takınca ruhum daralıyor o yüzden saldım gitti🤷‍♀️😂

Uyanık olduğunuz ilk saat ve yatmadan önce son saat herhangi bir ekrana bakmayın
- Haftanın bir günü teknoloji orucu tutun

Merhabalar bu 2 fikre bayıldım 😍 bunlari bende uygulayacagim ayni zamanda günlük bende 50 100 sayfa arasi kitap okuyacağım düzenli ders çalışacağım ve islerimi ertelememeye özen göstereceğim böyle topiklere bayılıyorum beni motive ediyor birde burda yazdığımız içinde sorumluluk almis gibi hissediyorum 🤗
Merhabalar hoş geldiniz🤗🌸🌸
Evet motive ediyor, teşvik ediyor insanı böyle olunca, yaptıklarınızı da yapamadıklarınızı da yazabilirsiniz günlük gibi kullanıyoruz arada sohbet de oluyor güzel oluyor, bekleriz her zaman❤

Merhabalar hoş geldiniz🤗🌸🌸
Evet motive ediyor, teşvik ediyor insanı böyle olunca, yaptıklarınızı da yapamadıklarınızı da yazabilirsiniz günlük gibi kullanıyoruz arada sohbet de oluyor güzel oluyor, bekleriz her zaman❤
Teşekkür ederim hosbuldum 🥰 umarım düzenli yazarım, yazmaya çalışacağım 🤗💕 ben aynı zamanda bir işte de çalıştığım için calistigim gunler sadece kitap okurum geç çıkıyorum çünkü işten. bu arada herkese hayırlı ramazanlar 🤗

Teşekkür ederim hosbuldum 🥰 umarım düzenli yazarım, yazmaya çalışacağım 🤗💕 ben aynı zamanda bir işte de çalıştığım için calistigim gunler sadece kitap okurum geç çıkıyorum çünkü işten. bu arada herkese hayırlı ramazanlar 🤗
Benim de çok düzenli yazdığım söylenemez canımız sağ olsunn🤭🤗🤗 sağ olun size de hayırlı ramazanlar🌸🌸

X