İlginç sürpriz!

Bence kıy paraya onunkinden daha iyi bir makina al... Sonra derse ki çok pahalıymış falan diye... "benin yurt dışından getirecek kadar samimi arkadaşım yok " diye cevap verirsin.

canım evet arkadaşımla aramızda maddı bır catısma şimdiye dek hiç girmemiştik. yanı benim ona onunda bana ciddi yardımları dokunmuştur. o yuzden zaten ben fotograf makınesi alıcam dedigimde direkt kendisi teklif etti yardım etmeyı.
bakalım yarın yuzyuze gelicez ve sorucam açıkcası yaptıgı seyın nedenini.

EEE canim ne demisler, Bir insani iyi tanimak için, ya alis veris yapacaksin yada yola çikacakmissin. Neyin ne oldugunu ögren bi, sonra sil at onu. Arkadas olunmaz öyle insanlarla, hele Dost hiç olunmaz.....:nazar:

Kesin bunda bir oyun var akıllı bir insan bence makinayamı üzüldün demez bunu diyen biri zaten makinanın sizin için getirildiğini ve onun olmadığının farkına varmıs olandır ..merakla konuscagınız seyleri buraya aktarmanı bekliyorum

bugun göruşecektik işimiz vardı ama göruşmedik açıkcası yoksa konuşmayı duşunuyordum canım. bakalım onumuzdeki gunlerde mutlaka mevzusu olacaktır bunun. yuzyuze geldigimizde daha fazla merakımı saklayamayacagım bende. çünkü artık uzulmek veya kırılmaktan ote bende de bır merak konusu oldu bu davranışı:)hiçbir seye sasırmamak gerekiyormuş heralde.

yazının sonunda ha verdi ha vercek diye bekledim durdum...
ama bu durumu çok garipsedim. madem böyle bir niyeti vardı, onca ay seni niye bekletti boşyere..
sana getittirelim dedi ve sonra kendisi sahiplendi. hangi yüzle o makineyi senin önünde kullandı durdu ve eve gelirken sana bir sürprizim var diyerek.. ay yok aklım almıyor, resmen oturmuş makinenin üstüne.. kırılmakta çok haklısın.. nasıl arkadaş bu yaaa...
bence mesafeni koru, çok samimi olmaya gelmez böyle insanla..

canım buyuk ıhtımal burdakı arkadaşlarında dedigi gibi makıneyı gorunce çok begendı çünkü pazar gununden carsambaya kadar onda kaldı. iyice bakmıştır makıneye. çokta uygun geldi fiyatı. ben bır daha nerde boyle makıne alcam deyıp makıne ugruna bana boyle davrandı. en mantıklısı bu geliyor bana çünkü.

şakasını bile kaldıramam ben böyle bir şeyin, böyle arkadaş da istemem açıkçası canım, ne kadar kırıldığını anlayabiliyorum, ama yine de üzülme, utanacaktır.

senin istediğini bile bile kendisine alması kıskançlıktan ve ukalalıktan başka birşey değil. ayrıca o senin arkadaşın olamaz, ilişkinizi gözden geçir benceeeeee

sizekatılıyorum kıskanç bir kadından daha tehlikeli hiçbirşey olamaz! masafeni koruman senin için en hayırlısıdır küllümangocum daha güzelini alırsın. onun olsun..... :dilcikar: sen arkadaşını tanımış oldun canım.a.s.

a aaaaa deli mi ne?bi de surprizim var diyo. ha bi de yuzsuzluge de vurmus,geliyo yemeğini yiyo ve hiçbişii yokmus gibi davranıyo.....

ne tipler var yaa. ama senin de neden sustuğunu anladınm,şaşkınlıktan naapcağını şaşırmıssındır.

canım sen onun şaka yapıpda arkadaşlığınız tehlike atmasından mı?çekiniyorsun..arkadaşlığınız zaten tehlikeli...bence varya evet biraz fesatlanmış olabilirim ama hani o makina beleş geldi ya para vermediniz ya oda kıyamadı sana vermeye ben istedim neden onun olsun dedi...yaa bence...kıyamadı yani sana vermeye...sende arkadaşlığınızı bir foto makinasına satan birine arkadaş mı diyorsun...al sana bir fesatlık daha neden senin evinin fotosunu çekti ki....bak ben bunada takılırım manyak mı ne vermiyeceksin...neden geldiğini belli ediyorsun...geldiğini belli ediyoe çünkü o ne istese gelir gelebilir hemde beleş bunun havasını sana atacak ya..ondan ayrıyetten kendinin artık güzel bir makinası ver sen onun yanında eziksin...tmm yani senin istediğine o sahip oldu....akıllı ol kendine gel..böyle bir arkadaşlık olmaz hem çıkar hemde kıskançlık söz konusu...evet fesatım var mı???*

canım benim bence de makinayı gördüğünde sana vermektense kendisine bırakmak istemiş düpe düz kıskanclık örneği bu bence
senın yerinde olsam gider taksitle alır vede o gördüğünde onun makınasından önce aldığımı söylerdim niye bana demedin dediğinde ise gerek duymadım söylemeye dersin
senin yerinde olsam o kişiyle araya baya bi mesafe koyardım böyle kıskanc kişiliklerle mesafeli olmak en güzeli bence takma kafana onu artık
sevgiler canım

makine gelince çok beğendiği için ve sana vermeye içi elvermediği için kendisi kullanmış
mademki hiç söz vermeseymiş
verilen sözün tutulmaması ne kadar ayıp
bence sen bu arkadaşını artık daha iyi tanı canım
insan ne kadar beğenirse beğensin sözünün arkasında durmalı ne olursa olsun
insan utanır yaaa
bide sürprizim var gel diyor la havleeee

canım sen onun şaka yapıpda arkadaşlığınız tehlike atmasından mı?çekiniyorsun..arkadaşlığınız zaten tehlikeli...bence varya evet biraz fesatlanmış olabilirim ama hani o makina beleş geldi ya para vermediniz ya oda kıyamadı sana vermeye ben istedim neden onun olsun dedi...yaa bence...kıyamadı yani sana vermeye...sende arkadaşlığınızı bir foto makinasına satan birine arkadaş mı diyorsun...al sana bir fesatlık daha neden senin evinin fotosunu çekti ki....bak ben bunada takılırım manyak mı ne vermiyeceksin...neden geldiğini belli ediyorsun...geldiğini belli ediyoe çünkü o ne istese gelir gelebilir hemde beleş bunun havasını sana atacak ya..ondan ayrıyetten kendinin artık güzel bir makinası ver sen onun yanında eziksin...tmm yani senin istediğine o sahip oldu....akıllı ol kendine gel..böyle bir arkadaşlık olmaz hem çıkar hemde kıskançlık söz konusu...evet fesatım var mı???*

yok canım fesatlık değil senin duşundugun.yoksa burda hepimizfesat olurduk:) çünkü hepimiz aynı seyı duşunuyoruz makıneyı gorunce vermeye kıyamadı. o yuzden vermedi. kalkıp bana deseydı bu makıne benım olsun mu sana yenısı nı getırtelim mi dıye bırsey deseydı ben tabıkı olur derdim. fotograf çekme krızım tutmadı ya. ama dırekt sahıplendi. hayırlı ugurlu olsun dıyorum ona.

nedense arkadaşınız bana hala şaka yapıyor gibi geldi:) bence onunla oturup konuşun hayırdır makina çok mu hoşuna gitti de bana vermedin felan diye şakasına takılın..madem yakın arkadaşsınız hiç değilse ortaklaşa kullanmayı teklif edebilirdi maiknayı hergün kullanacağınız yoktu ya lazım olan kişi alır kullanırdı.Bence ona birşey için lazım olduğunu ödünç almak istediğinzi söyleyin bakalım tepkisi ne olacak sizi ne kadar arkadaşı gibi görüp sizinle birşeyler paylaşmaktan mutlu olacak?

ve merak ettim düşününce size karşı arkadaşınızın anlam veremediğiniz davranışları oldu mu?

X