İlginç sürpriz!

evet bu hareketine anlam veremedim canım:) bu arada merak eden arkadaşlara yazayım. ben dun akşam arkadaşıma msj yazmıştım. makınen guzel çekiyordur umarım yurtdışından geldi sonuçta hatta bana vermeye bıle kıyamadın. umarım guzel çekiyordur bolca anı çek bugunleri unutmamak için dıye msj yazdım.hiçbir cevap gelmedi .bugunde aradı ve izmire gidecegini benimde gelmemi istedıgını soyledı. 1 saat önce haber verdı ızmıre gidicem gelir misin dıye. bende hayır dedim. bayagı ısrar etti.bende garajda benı bırakıp gidebilirsin belki bu rıski göze alamam dedim. yıne zarzor ıkna ettı ve akşama ızmır yolcusuyuz yarın akşamda geri dönücez. ve düşünün kızlar artık 9 saatlık yanyana dip dibe gıdılen yolculukta neler konuşulcak acaba bu konuda? bırde hatıra fotografı çekmesin molalarda benımle:) bu gece zırve var yanı kızlar.

ya bana makinayı sana geri verecek gibi geliyor yoksa bu kadar yüzsüzlük olmaz yazdığın imali laflara da cevap yazmadığına göre :S neyse artık hayırlısı bakalım ne olur..Allah yardımcın olsun....

arkadaşlar merak edenlere yazayım. cumartesi gecesi garajdayken tost alalım dedi arkadaşım acıkmayalım yolda dedi. bende bak emin misin yoksa ben mı gıdıp alayım dedim. belki buraya getirene kadar yersın benım tostumuda bende yol boyunca aç kalırım dedim. o sekilde konu açıldı. nedir bu yaptıgın acaba dedim. dediki işte ben sana suprizim var dıye msj attım cevap vermedin bende istemedigini duşundum falan fılan dedi. bu kadar kırılacagını ummazdım dedi. bende suanda seninle yanyana durduguma sukret resmen şok oldum yaptıgına dedim.ama senin supriz anlayışın buymuş dedim. anında almak gerekliymiş sendeki seyı yoksa sahıplenme duygusu oluyormuş sende dedim. falan fılan. işte bu al senin olsun ozur dılerım dedi. karşında çocuk mu var senin dedim.bana ne makıneden dedim. dur hatta fotografımızı çekelimde bu anı ölümsüzleştirelim dedim. unutmazsın anı kalır sana dedim .aldım makıneyı çektim ikimizi:) lütfen boyle yapmada işte bu kadar onemli oldugunu bılmıyrdum da al senin olsun makine özur dılerım çok haklısında ayıp ettımde. bende almadım tabı:) makıne benden sana hedıye olsun bır dahada konusunu etme dedim ben sana notumu verdım dedim. boyumunda ölçüsünü aldım dedim.
sessiz sessiz gittik. biliyor ya suçunun çok buyuk oldugunu. yol boyunca gidiş dönüşte surekli laf soktum. tek kelime edemedi. etseydı zaten çok daha agır seyler soyleyecektim ki soylediklerim yenılır yutulur seyler değildi. bende zaten yanyana durmamız mecburı yol boyunca deyıpte içimdekileri soyledım tek tek. bı yerde otursaydık kalkıp masayı terkedebılırdı:)
bır dahada göruşmek ıstemıyorum bu kişiyle. yapılan sey çok ayıp. ustune bırde çok sıradanmış gibi yansıtmaya calışması ayrı bır durum.

Son düzenleme:
ohhh süpersin vallahi canım,

konunu okumuştum am cevap yazamamıştım hatta haftasonu eşimin fotoğraf makinesini görünce aklıma senin olayın gelmişti :) merak etmiştim ne oldu diye..

ağzının payını vermişsin çok iyi olmuş..

bencede görüşme bir daha böyle düşüncesiz bir insanla..

kusura bakma ama arkadaşın büyük terbiyesizlik yapmış birde utanmadan seni kılıf almaya götürmüş yanında küfür eder gibi. birde suçunu biliyor makineyi vermedim diye mi sessiz kaldın diyor yaa. resmen farkında yaptığının kasıtlı yani. insan o makineyi sana verir sana dedği sözü de yani arkadaşa söyliyim de bende çok beğendim bu makinayı bana da getirsin bari bir tane der. çünkü ona çok fazla gerekmiyormuş bahsettiğin kadarı ile. bence bunu söyle ona sonuçta ortada onun yaptığı bir dengesizlik var içinde kalacağına neden yaptı diye sebebini ona sakin bir şekilde sor burdada anlattığın gibi ben makinesinde falan değilim gene alırım şu anda ama seni bu kadar yıldır tanıyorum ve çokta seviyorum ama bu yaptığına bir anlam veremedim ve çok şaşırdım doğrusu de. bakalım ne diyecek açıklayıcı olarak.

çok haklısın bence de bir daha görüşme, herkese güven olmuyor demek ki, ne kadar yakınımız olursa olsun bazı insanlar bazen ne yaptığını bilmiyor...

arkadaşlar merak edenlere yazayım. cumartesi gecesi garajdayken tost alalım dedi arkadaşım acıkmayalım yolda dedi. bende bak emin misin yoksa ben mı gıdıp alayım dedim. belki buraya getirene kadar yersın benım tostumuda bende yol boyunca aç kalırım dedim. o sekilde konu açıldı. nedir bu yaptıgın acaba dedim. dediki işte ben sana suprizim var dıye msj attım cevap vermedin bende istemedigini duşundum falan fılan dedi. bu kadar kırılacagını ummazdım dedi. bende suanda seninle yanyana durduguma sukret resmen şok oldum yaptıgına dedim.ama senin supriz anlayışın buymuş dedim. anında almak gerekliymiş sendeki seyı yoksa sahıplenme duygusu oluyormuş sende dedim. falan fılan. işte bu al senin olsun ozur dılerım dedi. karşında çocuk mu var senin dedim.bana ne makıneden dedim. dur hatta fotografımızı çekelimde bu anı ölümsüzleştirelim dedim. unutmazsın anı kalır sana dedim .aldım makıneyı çektim ikimizi:) lütfen boyle yapmada işte bu kadar onemli oldugunu bılmıyrdum da al senin olsun makine özur dılerım çok haklısında ayıp ettımde. bende almadım tabı:) makıne benden sana hedıye olsun bır dahada konusunu etme dedim ben sana notumu verdım dedim. boyumunda ölçüsünü aldım dedim.
sessiz sessiz gittik. biliyor ya suçunun çok buyuk oldugunu. yol boyunca gidiş dönüşte surekli laf soktum. tek kelime edemedi. etseydı zaten çok daha agır seyler soyleyecektim ki soylediklerim yenılır yutulur seyler değildi. bende zaten yanyana durmamız mecburı yol boyunca deyıpte içimdekileri soyledım tek tek. bı yerde otursaydık kalkıp masayı terkedebılırdı:)
bır dahada göruşmek ıstemıyorum bu kişiyle. yapılan sey çok ayıp. ustune bırde çok sıradanmış gibi yansıtmaya calışması ayrı bır durum.

çok güzel konuşmuşsun.
dediğin gibi sıradan bir özürle sıyrılacağını sanmış arkadaşın.
zaten nefsine yenik düşmüş makineyi sahiplenerek.gamyoncuiremsu
eğer olaydan sonra gerçekten seni kazanmanın yollarını arayacaksa bir şans verebilirsin.
sonuçta sen bu arkadaşının bir özelliğini öğrenmiş oldun.
e birde öyle arkadaşlıklar varki sır gibi bilinmeyen yönüyle devam eden.a.s

çok güzel konuşmuşsun.
dediğin gibi sıradan bir özürle sıyrılacağını sanmış arkadaşın.
zaten nefsine yenik düşmüş makineyi sahiplenerek.gamyoncuiremsu
eğer olaydan sonra gerçekten seni kazanmanın yollarını arayacaksa bir şans verebilirsin.
sonuçta sen bu arkadaşının bir özelliğini öğrenmiş oldun.
e birde öyle arkadaşlıklar varki sır gibi bilinmeyen yönüyle devam eden.a.s

canım ogunden sonra oyle benı kazanma gibi bır gırışımını gormedim yanı kendi yaptıgının pek farkında değil. e bende o yuzden goruşmek istemiyorum. yaptıgı seyın ciddiyetını kavramamış bırısıyle göruşmek istemem. dedigin giibi arada boyle seyler olması gerekliymiş ki o sırlar gun yuzune çıksın değil mi?

canım ogunden sonra oyle benı kazanma gibi bır gırışımını gormedim yanı kendi yaptıgının pek farkında değil. e bende o yuzden goruşmek istemiyorum. yaptıgı seyın ciddiyetını kavramamış bırısıyle göruşmek istemem. dedigin giibi arada boyle seyler olması gerekliymiş ki o sırlar gun yuzune çıksın değil mi?
o kavramıştırda yinede senin konuşmaların karşısında ezilmemek için kavramamış gibi davranmıştır.dediğin gibi konuşunca tam konuşmuşsun.şimdi önemli olan bundan sonrası.bakalım zaman ne göstericek.ailelerinizde görüşüyorlarmış zaten.CADIARZU
benim son yazımda demek istediğim,bazı arkadaşlıklar varki karşı tarafın yapabilceklerini kestiremiyorsun.kişiliğini saklıyor ve öyle sinsice hareket ediyorki,işte bu arkadaşın bana tam aksine herşeyi gözünün önünde yapan mızıkçı bir çocuk gibi geldi.gamyoncuiremsu
o yüzden sen bu arkadaşını tanıyorsun ve yapabilceklerinin bir derecesini öğrenmiş oldun.inan bir insanı tanımak ve yapabilceklerini bilmek o insanı hiç tanımamaktan çok daha karlıdır.a.s
sende biraz ona karşı tavrını yumuşatırsan belki arkadaşın pişmanlığını ,kendini koruma çabasına girmeden çok daha iyi dile getirecektir.
bazen insanlara pişmanlığını dile getirmesi içinde öfkeli duygularımızı bastırarak fırsat vermemiz gerekir.eminim seni kazanmak ister yeniden.yerimseniben

belliki sizi kıskanıyor bu kişi arkadaşlığınızı sürdürmeniz sizi yıpratır siz zaten en doğru kararı vermişsiniz ilişkinizi kesin

X