İlk buluşmada nişan bohçası hediye

Canım şaka bir yana, kendi fikirlerimizi yazıyoruz, getikten tanışıyoruz biz, ama birbirimize girmek üzereyiz :)
Kendi fikrimizi yazıyoruz konuda kesinlikle, hatta nisayı kib licem az kaldı

ben seni kiblicem

surda kızın ıyılıgını dusunuyoruz
adamla anlasamayacagına emınım ben

Su elimde gormus oldugunuz tarakkkk diye baslicak gibi bir an degil mi

hah aynen budur ıste
darkmore ben ve sen dusuncemız cok net sekılde bu

ahah çok tatlı ya bana garip gelmedi.. yani bende ilk buluşmada mc donalds a gitmiştim, ruhum varoşsa demek

Ya bende burger kinge gitmiştim ama adam bana para bende yaugğğğ gibi bir görüntü vermemişti. Aha evlendim bile. Bu konudaki adam bir garip geldi bana. Arkadaşıma bunu anlstmaya calışıyorum

Ya bende burger kinge gitmiştim ama adam bana para bende yaugğğğ gibi bir görüntü vermemişti. Aha evlendim bile. Bu konudaki adam bir garip geldi bana. Arkadaşıma bunu anlstmaya calışıyorum

Arkadaşın züğürt birini mi arıyordu?

adeta gerildim

kız bı bulustu olan bızlere oldu
bide adam evlılık nıyetıyle gorusuyor
bence kız kesınlıkle acele etmemelı
bayaaa bı zamana bırakmalı

pideci süper:))))))
adam yurtdısından bu ürünleri getirip burada satıyor mu acaba:)

Konunun içinde konuşulurken bulmaya çalıştığımız ayrıntıları konuda belirtseydiniz daha mantıklı yorumlar gelirdi bence.

Mis gibi pidenin neyini beğenmediniz ya

Hediyelerde göz boyamak için değil bence , adamda ki sadece iş bilmezlik . Kötü niyet sezmedim.

Göz boyamak istese bohça ile beraber pideci yolu tutmazdı .

Bence Nagihan devam etsin

Garanticilik başka görgsüzlük başka, aldığı hediyelerin hiçbiri görgüsüzce gelmedi bana

gazlayın gazlayın birbirinizi..
kızı istemeye ben gitcem
o kızı ben bekar bı arkadasıma ıstıcem enı sonu
en azından arkadasım nerde nasıl davranması gerektıgını bılıyor bu adam gıbı degıl
gül gıbı kızımız var daha ıyı dusuncelısını hak edıyor bence

E arkadasinizi ikna edin gorusmesin o zaman bir daha adamla.
Zannediyorum ki buraya yazayim da yorumlari okuturum dediniz ama....
Ya da kizin hic haberi yokta siz mi kendi kendinize bunu dert edip konu actiniz?
Gorusmesinler madem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…