ilk ne zaman?

Benimdilemmam

Pain...
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2008
5.431
1.273
içerik olarak doğru bölümde mi bilmiyorum, açılan bir konu mu onu da:eek:

sevgiliniz yada çıkarken eşiniz ilk ne zaman ve nasıl bir anda size "seni seviyorum" dedi?:asigim:

o andaki duygularınız , cevaplarınız nelerdi ?

biraz anıları canlandırmaya ne dersiniz?:asigim:

pırlantacım ilk ben yazayım..dün gibihatırlıyorum ogünü yaa..of eski günler bak yine kötüoldum..ilk çıkmaya başlayalı daha 2 ay olmuştu ve ilk seni seviyorum demesimsj daoldu..ama SÇS şeklinde..yazdığı msjın en sonuna SÇS yazarak bitirmişti MSJINI..o msj geldiğinde yanımda arkadaşım da vardı..ve ben ilk ne demk olduğunu anlamamıştım ve arkadaşım açıklamasını yapmıştı :)) bundan tam 7 sene önceydi..artık ne o heyecan ne de ozamanki güzel ilişkim kalmadı :KK43:

pırlantacım ilk ben yazayım..dün gibihatırlıyorum ogünü yaa..of eski günler bak yine kötüoldum..ilk çıkmaya başlayalı daha 2 ay olmuştu ve ilk seni seviyorum demesimsj daoldu..ama SÇS şeklinde..yazdığı msjın en sonuna SÇS yazarak bitirmişti MSJINI..o msj geldiğinde yanımda arkadaşım da vardı..ve ben ilk ne demk olduğunu anlamamıştım ve arkadaşım açıklamasını yapmıştı :)) bundan tam 7 sene önceydi..artık ne o heyecan ne de ozamanki güzel ilişkim kalmadı :KK43:
canım ya öyle deme
bence hala sevıyor
sana ozelden bır kıtap tavsıyesınde bulunacagım

ay canım kocam yaa,güldürdü yine beni anımsayınca...kaydirigubbakcemile3

seni seviyorum demek için 10-12 bira içmiş,hatta bide üstüne cesaret iğnesi yaptıracak imiş...

neyse telefonda "seji sevijorumj" gibi bişeydi işte...

"bende canım" dedim ama kıs kıs gülüyorum....:roflol:

o gece sızana kadar aradı ve böyle sarhoş akşanı ile söyledi durdu....kafamçokkarıştı

canım güzelmiş
ee ilk ne zaman söylemişti hatırlıyor musun?

biz eşimle tanıştırılmıştık,ben o zamanlar çok lanettim baştan hiç istememiştim çünkü,şimdi bayılıyorum o ayrı...Şeniz

iki üç ay çıktık sonrada ailemle tanıştı...annemlerdende geçer not alınca ve benimde zaman içinde şer halim cici kıza dönünce, zannederim bundan cesaret itiraf etti duygularını...

biraz zaman geçti bizde bu sözü söylemek için... zaten tanıştıktan hemen sonra demiş olsaydı çok inandırıcı olmazdı diye düşünüyorum...hoşlandım denebilir hemen ama seviyorum demek biraz farklı bi söz...yerimseniben

ooff ben onunla çıkmaya başladığımda ona karşı bir aşk beslemiyordum o bana aşıktı bense güzel bir arkadaşlık gözüyle bakıyordum bu yüzden ilk seni seviyorum dediği anı hatırlayamıyorum maalesef o anlatıyor ilk telefonda dedim diye. keşke hatırlayabilsem o an benim için söylemesi önemsizdi demek ki şu an anımsayamıyorum. tabi artık ilişkimiz oturdu duyarak hissederek söylüyoruz birbirimize

tanistigimizin ertesi gunu. yolda yuruyorduk, ben sacma sapan birseyler anlatiyordum, beni aniden durdurdu, elimi tuttu ve "senden cok hoslaniyorum, bunu biliyorsun, degil mi?" dedi. kalakalmistim =)
o gunun uzerinden 4,5 yil gecti, sukurler olsun ki hic birakmadi elimi.

biz eşimle tanıştırılmıştık,ben o zamanlar çok lanettim baştan hiç istememiştim çünkü,şimdi bayılıyorum o ayrı...Şeniz

iki üç ay çıktık sonrada ailemle tanıştı...annemlerdende geçer not alınca ve benimde zaman içinde şer halim cici kıza dönünce, zannederim bundan cesaret itiraf etti duygularını...

biraz zaman geçti bizde bu sözü söylemek için... zaten tanıştıktan hemen sonra demiş olsaydı çok inandırıcı olmazdı diye düşünüyorum...hoşlandım denebilir hemen ama seviyorum demek biraz farklı bi söz...yerimseniben

evet canım hemen soylese pek ınandırıcı gelmeyebılır

tanistigimizin ertesi gunu. yolda yuruyorduk, ben sacma sapan birseyler anlatiyordum, beni aniden durdurdu, elimi tuttu ve "senden cok hoslaniyorum, bunu biliyorsun, degil mi?" dedi. kalakalmistim =)
o gunun uzerinden 4,5 yil gecti, sukurler olsun ki hic birakmadi elimi.

güzel olmuş bence canım içtenn :asigim:
ilk senı sevıyorum dedıgı zamanı hatırlıyor musun peki?

ayy ..
cok fena oldum ..
bende yazacam..
esimi ilk yolda görmüştüm takıldı peşime ben daha lise 1 e gidiyorum o da lise sonda ama farklı okullardayız
aylarca ugrastı benle kaydirigubbakcemile
en sonunda şirin gelmeyi başardı bende tamam dedim buluşalım..a.s.
buluştuk ama aylarca peşimden kosan adam yüzüme bakıpta cümle bile kuramıyordu..:uhm:
bi kac buluşmadan sonra cafede şap diye yapıştı dudaklarıma vantuz gibi.. Şeniz
bırakmıyor adam..ben dururmuyum bi cektim kendimi..
dedim hayrola ?? :1closedeyes:
seni seviyorum dedi
ben baktım tabi adam öpüşmekte tecrübeli belli oluo! benimse ilkti..
sen cok öpüşmüşsün dedim kandırdı beni uyz hayır dedi ..:eek:klava:
bende salakk o zaman inandım ..
sonradan öğrendimki bnden öncekilerle bi yatmadıgı kalmıs ama olsun
sonuçta ilk benim oldu tamamen..:eek:
o benim kocişim..:asigim:
cok sefiorum coooooooooookkkkkkkkkk

ayy ..
cok fena oldum ..
bende yazacam..
esimi ilk yolda görmüştüm takıldı peşime ben daha lise 1 e gidiyorum o da lise sonda ama farklı okullardayız
aylarca ugrastı benle kaydirigubbakcemile
en sonunda şirin gelmeyi başardı bende tamam dedim buluşalım..a.s.
buluştuk ama aylarca peşimden kosan adam yüzüme bakıpta cümle bile kuramıyordu..:uhm:
bi kac buluşmadan sonra cafede şap diye yapıştı dudaklarıma vantuz gibi.. Şeniz
bırakmıyor adam..ben dururmuyum bi cektim kendimi..
dedim hayrola ?? :1closedeyes:
seni seviyorum dedi
ben baktım tabi adam öpüşmekte tecrübeli belli oluo! benimse ilkti..
sen cok öpüşmüşsün dedim kandırdı beni uyz hayır dedi ..:eek:klava:
bende salakk o zaman inandım ..
sonradan öğrendimki bnden öncekilerle bi yatmadıgı kalmıs ama olsun
sonuçta ilk benim oldu tamamen..:eek:
o benim kocişim..:asigim:
cok sefiorum coooooooooookkkkkkkkkk

HELAL OLSUN EŞİNE CANIM
DİREK YAPIŞMIŞ DUDAKLARA
ÇOK AMACA GİDER GÖRDÜM KENDİSİNİ NE DİYE DOLANDIRIP DURACAK Kİ DİMİkaydirigubbakcemile3
RUH EŞİNLE BAYA ERKEN TANIŞMIŞSIN
BİZDE HALA ARAYIP DURALIMkaydirigubbakcemile3

HELAL OLSUN EŞİNE CANIM
DİREK YAPIŞMIŞ DUDAKLARA
ÇOK AMACA GİDER GÖRDÜM KENDİSİNİ NE DİYE DOLANDIRIP DURACAK Kİ DİMİkaydirigubbakcemile3
RUH EŞİNLE BAYA ERKEN TANIŞMIŞSIN
BİZDE HALA ARAYIP DURALIMkaydirigubbakcemile3

öyledir benimki sapıktır accık ..
deli ediorum adamı napsın!!
kıs neden arayıp duracan
analar neler doguruyor vallahi sec begen al..:jeyyar:

benimki ile birlıkte okula gidiyoruz..:asigim:. ben bir şey dedim(alakasız bir şey söylemiştim) o da hemen bende seni seviyorum demişti.:eek:..çok utanmiştım.....

X