Insanity Max30 günlüğüm

Valla hedefi yuksek tuttum 76 den 55e inmek istedim 70de kaldim yahu :KK51:
hemen pes etme canım, kilo vermek kolay iş değil sabır ve azim lazım, ben 1 aydan fazla yerimde saydım resmen, bugün ki değişim sadece 800 gram fark, buna rağmen pes etmedim, sporuda+diyetede devam ediyorum, bitiş zamanı benim için ramazan, sonra gezip tozmaktan yazın zaten spor yapamam, o yüzden yaza kadar ne gitse kardır,sende pes etme En Büyük KK:KK69:

hemen pes etme canım, kilo vermek kolay iş değil sabır ve azim lazım, ben 1 aydan fazla yerimde saydım resmen, bugün ki değişim sadece 800 gram fark, buna rağmen pes etmedim, sporuda+diyetede devam ediyorum, bitiş zamanı benim için ramazan, sonra gezip tozmaktan yazın zaten spor yapamam, o yüzden yaza kadar ne gitse kardır,sende pes etme En Büyük KK:KK69:
Devam edicem bakalim ins. Vermeye devam ederimde. Ben shaun abiden sogudum yapasim yok hic:KK43:

Devam edicem bakalim ins. Vermeye devam ederimde. Ben shaun abiden sogudum yapasim yok hic:KK43:
Kız bende bugün sabah yaptım Ayy ne gıcık Ada'm ya, yemin ederim elin adamına söve söve yaptım ha
Hiççç elektrik alamadım, heran bırakabilirim, yine eskisi gibi beni spordan soğurursa:)

Kız bende bugün sabah yaptım Ayy ne gıcık Ada'm ya, yemin ederim elin adamına söve söve yaptım ha
Hiççç elektrik alamadım, heran bırakabilirim, yine eskisi gibi beni spordan soğurursa:)
bitek olivenoil pek mi istikrarlı yapıyo sanırım hepimiz sürüne sürüne :KK70:yakında dökülecez :KK70:

bitek olivenoil pek mi istikrarlı yapıyo sanırım hepimiz sürüne sürüne :KK70:yakında dökülecez :KK70:
Birtek ben olurmuyum kuzum, AdrianaLove AdrianaLove , didilyos didilyos , PembeKurabiye PembeKurabiye @efsayarengokcedila ve Betül' de düzene oturttu .. Sizdede oturacak inşallah!!

Valla ben zevk alarak yapıyorum kızlar sporumu kendimi hiç kasmadan.. Kız yarım saat bişey zaten azcık sıkınca dişini bitiveriyor anam .. Yapılmayacak bişey yok yani..

Yapamıyo ki yapamıyo ki ohh ohh :rolleyes:
Kız gerçekden sana şaşırıyorum ha kuzum, kız o kadar spor yapıyosun bunda niye bu kadar zorlanıyosun tatlım... Kız 15 dk 15 dk yap bari alışdıkça arttır.. Gerçekden isteksizsende başka şeyler yap kuzum ne diyim, sevmeden yapmakda işkence olur insana.. Dün bana gönderdiğin hızlı pilatesi yap mesela :) bugün yapıcam ben onu max arkasına inş :)

X