Insanity Max30 günlüğüm

Kızz deli misin şok geçiriyordum nerdeyse, öyle olsan valla oturur ağlardım be,valla yüreğime indirecen benim :confused:
İnşallah ben olana kadar çabalıcam, sporu sevdiğime göre sıkıntı yok yaparız kız ne olacak, zaten benimki yaklaştı ona az kaldı:KK70:
He kız ben niye resim paylaşmıyom sanıyonuz, kıskanmayın beni diye anamm :)))

Olcaz kız inşallah Allah incecik sağlıklı olmayı nasip etsin bizlere :))

Kuzum gördüm şimdi resmi, kız doğruya doğru şimdi kızın üst beden incecik gögüs bile azıcık .. Anam bizdeki sorun zaten bel göbek kalınlığı, ama o 54 kilo olsun o kadar fark anam.. Kız Seda biz 54 olsak iskelotor oluruz anam :) ama senin kilon 79 gibi değil 78 anca :KK70: şaka kız 65 gibi duruyosun bebeğim ..
asla 79 durmuyo,gerçekten çok ilginç işte bunlar hep yağ/kas dengesi

asla 79 durmuyo,gerçekten çok ilginç işte bunlar hep yağ/kas dengesi
Evet sporla insan gerçekden çok inceliyor.. Ben şu an 77 kiloda 67 kiloda giydiğim kıyafetleri giyebiliyorum accık dar ama olsun arada 10 kilo oynuyor ne demek demi :)) spor spor spor seni geç keşfettik ama bırakmayız inş bundan gayrı ...

Kızlaar çok güzel bi pizza tarifi buldum hemi de çok az kalorilii, burada paylaşıyım dedimm. Canımız pizza istediğinde normal pizzadaki yüksek kalori ve yağı vücudumuza almak yerine, protein ağırlıklı ve düşük kalorili bir pizzayı kendimiz yapabiliriiz :)

1 adet tam buğday lavaşı;
100 gram tavuk yada hindi füme, hani şu aç bitirler var ya onlardan kullanıcam ben,
50 gram light kaşaar,
isteğe göre acı sos, baharat, tuz, biber falan. ben salçayı sulandırıp denicem malum midemde gastrit var;

Yapılışı;
Canlar önce lavaşı tavaya koyuyoruz, krep tavası falan olabilir, yalnız kapaklı bir tava olmalı çünkü pişirmek için üzerinin kapatıcaz, bir yandan salça ve suyu karıştırıyoruz, tavaya koyduğumuz lavaşın üzerine sürüyoruz. Üzerine hindi, tavuk fümeleri yerleştiriyoruz, üzerine de rendelediğimiz light kaşarımızı serpiştirip kapağını kapatıyoruuz!
10 dk falan pişirip yiyoruuz :KK70:

Kızlar bu tarif 30 gr protein, 5 gram yağ, 22 gr karbonhidrat içeriyor ve tamamı sadece 255 kalori :) Bi yerde gördüm paylaşmak istedim canlaar

Kızlaar çok güzel bi pizza tarifi buldum hemi de çok az kalorilii, burada paylaşıyım dedimm. Canımız pizza istediğinde normal pizzadaki yüksek kalori ve yağı vücudumuza almak yerine, protein ağırlıklı ve düşük kalorili bir pizzayı kendimiz yapabiliriiz :)

1 adet tam buğday lavaşı;
100 gram tavuk yada hindi füme, hani şu aç bitirler var ya onlardan kullanıcam ben,
50 gram light kaşaar,
isteğe göre acı sos, baharat, tuz, biber falan. ben salçayı sulandırıp denicem malum midemde gastrit var;

Yapılışı;
Canlar önce lavaşı tavaya koyuyoruz, krep tavası falan olabilir, yalnız kapaklı bir tava olmalı çünkü pişirmek için üzerinin kapatıcaz, bir yandan salça ve suyu karıştırıyoruz, tavaya koyduğumuz lavaşın üzerine sürüyoruz. Üzerine hindi, tavuk fümeleri yerleştiriyoruz, üzerine de rendelediğimiz light kaşarımızı serpiştirip kapağını kapatıyoruuz!
10 dk falan pişirip yiyoruuz :KK70:

Kızlar bu tarif 30 gr protein, 5 gram yağ, 22 gr karbonhidrat içeriyor ve tamamı sadece 255 kalori :) Bi yerde gördüm paylaşmak istedim canlaar
Süper tarif kuzum deniyek bizde :)

Bende omlet şeklinde yumurtaları çırpıp içine sucuk salam, taze biber, zeytin atıyorum, teflon tavaya boşaltıyorum karışımı en üstede rendelenmiş kaşar. Tavanın üstüne kapak kapatıp kısık ateşde pişiriyorum.. Hamursuz süper oluyor buda ...

Not: tavanın altını azıcık zeytinyağlıyorum yapışma olmasın diye ..

Hoşbuldum canımm :) yok ya ders biter mi hiç :KK70: vakit buldukça kaçıp kaçıp geliyorum valla, sen nasılsın canımm yapmamışsın daha sporunu :KK70: valla benim de toto kalkmadı daha spor yapmaya :KK70:
He ya daha yemiyo totom :)) alıştırmaya çalışıyom kendimi :))
Birazdan girişicem sporuma inş :)

X