insanlar neden hep daha fazlasını ister ?elindekiyle yetinmez...

burada normal olup,olmadığı tartışılacak bi konu yok .siz bazı şeyleri kabul ettiniz diye başkalarıda kabul etmek zorunda değil.

Haymena, biz de ilk yılbenim bekarlık evinden kalan bir genç odası ve bir kanepe ile yaşadık, buzdolabı da ikinci eldi. Başka bir şehre taşındık orda da buzdolabı aldık sadece bozulduğu için. Koltuk takımını falan da para biriktirip aldık. Bu arada benim de kv ler diğer eltimin bütün eşyalarını almışlardı. Onların adetinde kız ve erkek ailesi ortaklaşa alır. Bize hiçbir ev eşyası almadılar. Annemler sağolsun ufak tefek bütün ihtiyaçları aldılar. Üni.de yetim maaşı ile okuyan kızkardeşim evimin bütün halılarını almış, bana bilerek söylememiş. Haberim olsa asla izin vemezdim. Kv ler bana eşya almadı diye hiç üzülmedim, kıyaslamadım da. Eminim ki alsa o eşyadan dolayı sürekli evime karışacaktı. Bi yatak odası örtüsü yaptırmış işlemeli onu nasıl kullanacağımı kim bilir kaç defa anlattı. Allah muhafaza bi buzdolabı alsa nasıl bir müdahale hakkı bulurdu kendinde düşünmek bile istemiyorum. Ayrıca benim perdelerim de annemlerin kullanmadığı eski perdeler, yırtığı falan da vardır, yıkayıp ütüleyip takıyorum.hiç de gocunmuyorum. Özenmiyorum da o bilmemkaç bin liralık perdelere falan. Allah ağız tadı huzur versin. Eşya ne ki. Eşin için çok kötü olmuş. Adama kendini ezik hissettirmişin

ben kendimi ifade edemedim yanlış anlaşıldım çok üzerime gelindi bir süreliğine üyeliğimi bile iptal ettirdim

ÜÜlm

O kadar yorum yazmıştım gitti hepsi
Haymena üzülme, sana eşya alsalardı bu iyi bişey demek olmayacaktı yani. Bak bizim bi arkadaş var kız hep "allahım elime çok para geçsin diye dua etmiş" bankacı olmuş ama para kendinin değil duayı eksik yapmamak lazım. Dilediğinin en güzelini hayırlısıyla huzurla sağlıkla kullanmayı nasip etsin inşallah Allah
Yanlış anlaşılma konusunda da canını sıkma, insanlar ilk mesaja göre ne anlıyorlarsa yorumluyorlar. Normal yani, buraya yazan herkesin başına geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…