Doğuma Hazırlık İPEK kızım için yaptığım tüm hazırlıklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
zeytincim tatlım hayırlı olsun ya benım haberim yoktu bu topicten geç kaldım ama hayırlısı olsun...
ne güsel düşünmüşsün...annesi ipeğimize çok güsel şeyler hazırlıyor özene bözene
güsel günlerde giysin hepsini inşşşşş.o kadar hamarat ve beceriklisinki ne güsellikler düşünüyor ve yapıyorsun...a.s.
inş hayırlısıyla Rabbım bı avazda kurtarsın hepimizide.kucağımıza alalım hayırlısıyla bebişlerimiziii...

canım saol.inşallah hepimiz zamanı geldiğinde sağlıcakla kuucağımıza alacaz yavrularımızı:Saruboceq:.ben de gelene kadar iyi kötü bişeyler yapayım dedim.
daha da güselleri sizlerin olur inşallah.
güsel dileklerin için saol bitanem.öptümopuyorumnanaktan

Karazeytin aldıkların ve yaptıkların çok güzel. Bebeğin güle güle sağlıkla kullansın ve giysin.

bu da kızım için yaptığım avize
henüz yerine asamadım doğalgaz borusuna astım foto çekeyim deyükaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
süpper olmuş güle güle kullan canım
senin bütün evin lilamı yaaa
o yüzden mi ipek in odasınıda lila yapıyonn

saol bitanemopuyorumnanaktan
ben de lila hastalığı var sanırsammafoldumben
pek hoşuma gidiyor bu renk nedense
evimin yarısı lila krem karşımı bişey
kızıma da şimdiden bu renge alıştırıyam dedim.sositososito
ayy ne yapayım gızzzz hayranım işte bu rengekaydirigubbakcemile3

hepside cok guzel mor renge bayiliyorum.bende mosmor yapicam kizimin odasini
henuz sadece icliklerini temel seylerini aldim artik susleme ve kiz cicileri alma vakti.
Masallah!!! canim guzel kuzunda geldimi hersey tam olacak insallah.

allah gülegüle giydirmeyi nasip etsin hepsi çok cici. chicco indirim mağazası nerde tatlım fiyatlar çok iyi geldi

hepside cok guzel mor renge bayiliyorum.bende mosmor yapicam kizimin odasini
henuz sadece icliklerini temel seylerini aldim artik susleme ve kiz cicileri alma vakti.
Masallah!!! canim guzel kuzunda geldimi hersey tam olacak insallah.

saol cnm.daha da güselleri kızının olur inşallah
sende yaptıkça seninkileride görmek isterim
allah nasip ederse ne zaman kucağına alacaksın kızını

allah gülegüle giydirmeyi nasip etsin hepsi çok cici. chicco indirim mağazası nerde tatlım fiyatlar çok iyi geldi
saol cnm.chicho indirimi depo satış yerinde
yani istanbul anadolu yakası tuzla civarında ve sadece belirli günlerde oluyor
bunun için chicho sitesine gir ordaki müşteri ilişkilerini aradığında isim ve cep telle kaydını yaptırıyorsun.bundan sonraki indirimli günler mesajla cebine geliyor ordan takip edebiliyorsun.hemen hemen her ay 2 gün oluyo cnm

sağol canım ama bana biraz uzak ben avrupa yakasında oturuyorum onun için bilmiyorum demekkikaydirigubbakcemile3
bu tarafta olsaydı kesin bilirdim a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…