Doğuma Hazırlık İPEK kızım için yaptığım tüm hazırlıklar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
herşeyi çok güzel ve özenli olmuş ipek kızın...
sağlıkla gelsin güzel günlerde kullansın inşallah...

ıstanbulda bu chicco deposu nerelerde var?Ve şu havuzlu han semt olarak nerde?Ben istanbul da değilim ama amcamız istanbul da eğer adresi ve yeri tam olarak öğrenirsek amcamıza sipariş vereceğiz.

işte ipek kızımın annesi ve babasıyla paylaşacağı yatak odası
kızıma bu sene ayrı oda yapamadık. kısmetse 1 yaşından sonra
bu yüzden yatak odamızda kızımıza yaptığımız bir köşeyi sizlerle paylaşmak istedim.umarım beğenirsiniz

odamıza giriş ve kapı süsümüz

makyaj masamı giyim odama alınca kızıma kocaman ayna kaldı:)))
aynadan görünen abajur ve çerçeve kendi el emeğim önce de yayınlamıştım:))

kızımn dolabı- dolap içi düzenlemesi henüz bitmedi.gelişigüsel yerleştirdim

kızımın bakım malzemeleri ayakkabı kutusundan yaptığım sepetim oldu:)) biraz acemice oldu ama idare eder bir süre
diğer hurçlu olanıda ayakkabı kutusuna yapıştırdım bölelikle sert duruy kızımın bezlerini doldurdum içine:))

beşiğin altı boştu.yukardaki resimde pazardan aldığım kumaş parçasıyla fırfır niyetine örtü yaptım.örtülü hali daha iyidir umarım

kendi el emeğim kızımın avizesi

ana kucağı ve oto koltuğum

benden bu kadaaaaaaaarcık.şimdi sadece kızımı beklemek kaldı.9 ay geçermi diyordum.
şimdi nasıl da çabuk geçti diyorum.zamanla yarışır oldum.
umarım beğenmişsinizdir
zattın her bişeyimi paylaştydım.
birde hazır halini sunayım dedim
umarım sağlıcakla da kızımı kucağıma almak nasip olur

Son düzenleme:
çok güzel ciciler saglıkla buyusun ınsallah kızın
benım pamugumun adıda ıpek olucak kısmetse,bıraz daha zaman gecsın artık bı ıpek kızın hazırlıkları topıgıde ben acarım opuyorumnanaktan

zeytinim herseyi cok güzel ipek kizimizin zemuszemus
en ince ayrintisini bile düsünen bi annesi var cok sansli
cok güzel olmus cok begendim hatta esime bile gösterdim oda bayildizemuszemus
iyi günlerde kullanin canim saglikla büyüt ipegini :asigim:

süpersin zeytinim ayrıca gördüm o güzel gelinlikli reminide benden kaçmadı.sende ayrıca çok güzel bir gelinmişsin.iyi yapmışsın zaten yatak odan genişmiş canım hayırlı doğumlar dilerim.bebeğini merakla bekliyorum çok çok güzel ve senin gibi onu en ince detayına kadar düşünecek annesi olduğunuda biliyorum.hayırlısıyla kurtulursun İnşallah canım dualarım ve kalbim seninle....a.s.

güle güle kullanın çok ciciler
saol cnmopuyorumnanaktan
saol cnm.daha güselleri adaşının olur inşallah
ben de görmek isterim cnm kızının cicilerini
allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip eder inşallahopuyorumnanaktan
Ay bayıldım ya...Güle güle kullansın..çok güzeller
saol cnmopuyorumnanaktan
güzel dileklerin için saol bitanem
sen de ne güsel tamamlamışsın artık kızlarımızı beklemek kaldı
inşallah sağlıcakla kucağımıza da alırız yavrularımızıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yerimseniben saol canım yaaa
elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalıştım:hulya:
daha da güselleri sizlerin olur inşallah:Saruboceq:
güsel dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim opuyorumnanaktan

gerçekten herşey süper güzel olmuş...söyleyecek çok fazla söze gerek yok.yüce rabbim ipeğinizle ve ailenizle saglıklı sıhatli uzun ömür nasip etsin...ellerinize saglık...

canım doğumum şuan itibariyle 19 kasım gibi gözüküyor
ama kızım acele etmezse tabi
normal doğum istiyorum
bakalım hayırlısı inşallah sağlıcakla kucağıma alırım kızımı
öpüyoruz seni kızımla Şeniz

Slm bnde 36+2 haftalık hamişim.Herşeyimiz tamam sayılır ama uyku setinde kararsız kaldım alamadım. Bizim odamızda lila seninkini çok beğendim..havuzluhanda hangi mağazadan aldın?Setin marka adını yazarsan çok sevinirim.Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin..Herşeyi çok güzel bebeğinin maşallah

defnecim saol cnm.,inşallah zamanı gelince bebişlerimizi sağlıcakla alırız kucağımıza:Saruboceq:
seni ben kasım anaları topiğinde göremedim
daha yeni kayıt oldun sanırım
istersen kasım anaları topiğine de gel cnm bekleriz
bu arada uyku setini beğenmene sevindim
cnm sen kayseride değilmisin nasıl temin edeceksin
aldığım uyku setinin ismini göremedim ben kabını atmıştım
üzerinde de bişey bulamadım
havuzlu handa merdivenlerden aşağıya inerken solda kalıyor en altın bir üstüydü sanırım
zaten geniş bir alana sahipler bir sürü uyku setleri var cnm
ordan aldığım nevresim takımının üstünde sadece ipek tekstil yazıyor belki yardımcı olabilir
ürünleri kaliteli umarım bulabilirsiniz zaten oraya gittiğinizde mutlaka bulursunuz cnm
şimdiden kolay gelsin
sana da hayırlı doğumlar

Yardımın için saol zeytincim.Babamlar istanbulda ilk torunları olucak nasipse ,çok hevesliler yokmu alınacak bişey die herseferinde soruyolar onlara sölicem almalarını..bn kayseriye yeni taşındığım için çarşı falan bilmiyorum pek bikaç yere baktım içime sinmemişti..zaten artık çarşıya çıkmakta gözüme büyüyor kolaya kaçıyorum sanırım :)) Evet yeni üye oldum kasım annelerinede katılırım tşk ederim davetin için..görüşmek üzere

canım chicconun depo mağazası neresinde eminönünün bi tarif edersen bende yeni hamileyim işime çok yarıycak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…