Iple Bıyıkları Alma ??

ben iple aldırıyorum çok uzun olmadığında acımıyor ama bıraz gününü geçirdiğimde baştan acıyo ama uyuşuyor öyle kayda değer bı acı değil yanı.çevremdekıler ağdayı pek önermıyorlar ilerisi için dudak sarkması yapabılırmıış bılemıyorum artık.

merhaba benden sana tavsiye birde bacak makinasiyla dene biraz aciyor ama gec cikiyor hemde azliyor

cok az yani, azacık acıyo. tavsiye ederim. cunkı masrafsız ve zararsız
bunun için kuafora gitmeye gerek yok. kendin alırsan daha iyi ve acımaz.

of iple cok aciyo ya ben bant seklinde olan agda aldim. icine sürülmüs hazir satilyior bizm burda. iki elinin arasina koyyosun isinmasi icin sonra bant gibi yapistiroyrsun, özellikle yüz bölgesi icin. sonra 10-15 sn sonra hizla cekyiosun, güzel yapiyo hemde pürüzsüz...bende de sari ciktigi icn genelde kuaför almyio ama kendi yöntemimi buldum

İple alşamıyorsan sir ağdayı eritip küçük küçük sürüp bez yapıştırıp alabilirsin.Küçük alırsan çok tahrişte olmaz hem sirle alınınca geçte çıkıyor.

Arkadaşlar iple kaşlarınızı aldırmayın. Göz kapağının sarkmasına neden oluyor. Ben kendim cımbızla alıyorum ama kuaföre gittiğimdede cımbızla alıp şekil verip sonra aldığı yerleri iple temiziliyor yani küçük tüyle kalmasın diye.Direk iple alınması iyi değil. Televizyonda bir makyözdende duymuştum ben kaşlar kesinlikle iple alınmazmış.

kaslarinizi kesinlikle sir agdayla aldirin derim bir aydan fazla cikmiyorlar ben denedim :asigim:

merhaba benden sana tavsiye birde bacak makinasiyla dene biraz aciyor ama gec cikiyor hemde azliyor

epilatörle iyi almıyor yaa :1no2: hem zaten burun altı kısımlara girmiyor.. ben birkez denedim onu da en iyisi ip, hem fazla zaman da almıyor, kalanları da cımbızla çekiveriyorsun...

bende önceden iple aldırıyordum kuaförde çok acıyor uyuşana kadar. ama ipe gerek yok artık kuaföre gidip sirle aldırıyorum yüz için olanıyla. çok rahat bencede denemelisin...

bence ıple alma en ıısı sırle aldırmak yada almak daha uzun sure tuysuz oluorsun:) dene ve gör

sir benim tenimi mahvetti, kuaförde iple aldırıyorum. walla kız 2 dk da alıyo, üstelik nerdeyse 1 ay gidiyo bana. ne gerek war ki ugrasmaya, boşverrrrr

ben cimbizla aliyorum, ilk basta cok acidi ama simdi hic aci cekmiyorum ayni kaslar gibi iste

bence şu cezve içinde satılan sir ağdalar var onlarla al evde istediğin zamn kuaföre falan gitmeye gerek yook hiiçç ben de var bi tane 3.95 almıstıımm ismi NORMAN naturel sir ağda cezve nin içinde var bide yedeği var ...isim verince bişi olmuo dimi

ben geçen hafta cesaret edip ağda salonuna gittim ve iz kalmasın diye sir yerine iple aldırdım (arkadaşımda iz kaldı ve geçmedi beyaz bıyık şeklinde)... Ama nasıl canım yandı anlatamam gözlerim şarıl şarıl aktı hüngür hüngür ağlıyor gibi, bir de canım acıdığı için ha bire durdurdum kadını dayanamayıp bu kadar tahmin etmiyordum ya:1no2:
şimdi de uzadı yine ama gitmeye cesaret edemiyorum belli olanları kendim cımbızla aldım tabi tek tek aldığım için gözüm akmıyor ama yine canım çok fena yanıyor sanki iğneler batırıyolar gibi benneyaptımki
kendim iple almayı öğrenmek istiyorum ama yapan kadın dişine tutturuyordu birde nasıl sardığını göremedim tam olarak nasıl ip tutuluyor ve alma işlemi nasıl yapılıyor bilen biri anlatabilir mi??? önceki sayfaları okudum ama gözümde canlandıramadım kafamçokkarıştı

Son düzenleme:

canım sen kendınınkını alacagın ıcın ıpı baglaman lazım ben musluga baglıyorum mesela ayndanın onunde daha da rahat oluyo hatta bı elınden ıpı cevır dıger elınle de tut ve alacagın yere koyup hareket ettır a.s.

yapmaya çalıştım ama olmadı ne şekilde tutup neresinden ne şekilde almam gerekiyor hiçir şey anlamadım ben:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…