Iple Bıyıkları Alma ??

evt cnm aynı şeymiş ben yazarken sen resmi koymuşsun bile.çok sagol cnmmmm..zahmet verdim..canın çok acımadımı

kızlar ilk gördüğümde basit birşey geldi bana aldım çok memnun kaldım tertemiz yaptı çok kısa sürede kullanımı kolay yani cımbızdan ipten daha kolay en azından, bıyık sorunu olanlara tavsiye ederim.

cımbızLa sakın denemeyin bıyık aLmayı,erken yaşta kırışıkLık yapıyomuşş..

Peki çıkan tüyler cımbızla alınmış gibi koyumu çıkıyor yoksa normal mi çıkıyor, bilgi verirsen sevinirim...kaydirigubbakcemile5

Peki çıkan tüyler cımbızla alınmış gibi koyumu çıkıyor yoksa normal mi çıkıyor, bilgi verirsen sevinirim...kaydirigubbakcemile5

ilk kez aldım geçen hafta henüz çıkmadı bile,ama bir sertlik oluşmadı cımbızda olduğu gibi bakalım bir süre sonra göreceğiz.

canım ben yıllardır sanırım 5 yıl oldu ip kullanıyorum kendim alıyorum.ve çok memnunum.hiç cimbız kullanmadım.cımbızın nasıl çıkardığını da bilmiyorum.ama aldıktan sonra çıkan tüylerde normal çıkıyor yani öyle kalınlaşmış ve siyahlaşmış gibi değil.hemen hemen ilk almadan önce ki hali gibi..

Ya kızlar bana bir akıl verin..Benim bıyık tüylerim esmer de olduğum için siyah çıkıyor,uzatamıyorum o yüzden,hem cımbız hem ip kullanmak zorunda kalıyorum ve bu yüzden de bıyık bölgemde bi gölge gibi görüntü var kapatıcı kullanmaktan sıkıldım artık,kapatıcılar besliyo olabilir mi acaba?3 günde bir temizlemek zorunda kalıyorumsenağlama

valla cnm ben simdiye kadar agda falan hic kullanmadim iple aliyorum ve tertemiz oluyo hic iz falanda kalmiyo arkadaslarin dedigi gibide hic acimiyo basta biraz aciyo ama hemen uyusuyo zatenhihoyyyt

bencede sir ağda.hıc bı sekılde ,ne olursa olsun asla bır daha ıple aldırmam yuzumu.cok acıdı cok.ıpe hıc bısekılde dayanamıyorum ben zaten.ağdadan cok memnunum

iple alırken dikkat etmek sart genelde çogunluk kırarak alıo onun için pürüzsüzlük için uzun süre sir derim ben :)

[sıze="2"][/sıze]

herkese merhaba,

forumda yazılan iple bıyık alma,sir ağdayla alma,ağda bantıyla bıyık alma olarak yazılan bıyık alma yöntemlerine bir yenisi eklendi[/color]! hem yenilikçi hem de çok pratik. Ipi veya ağdayı yanınızda taşıyamazken bunu taşıyabiliyorsunuz,evde,işte okulda sadece 3 dk da bütün bıyıkları alıyor.

Ben üniversite öğrencisiyim bir kurum değilim. benim numaram. Ararsanız istediğiniz adrese kargo yapabilirim. Hem de yanlızca 5 tl karşılığında! Arayın,ertesi gün elinizde olsun.

Sevgiler öpücükler.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaslar birde su varki yüzünüzdeki killari cimbizla almayin siyah ve kalin cikariyo daha sonra hem ayrica agdada pek tavsiye etmem diken diken cikartiyo en iyisi ip ipe kendinizi alistirin cünkü ip hem zararsiz hem daha temiz e bide tüylerde pek mi degisiklik olmuyo yari kuaförüm staj görüyorum ama ne olursa olsun ipe alistirin kendinizi

arkadaslar cıldırmak üzereyim.... smdii ip mi sir mi ? bakın ben 17 yasındaym ve hic aldırmadm.. ama artık aldırmayı düsünüorm ve bi türlü karar veremiyorum... hangisi daha iyi ? ve bu sorunun cevabını hic net bisekilde alamadm... aldırdıktan sonra tüylerim ne kadar sürede uzuycak tekrar ? yani benim kuaföre ne kadar sıklıkla gitmem gerekiyor ?? yalwarıyorum birileri bana bu konuda yardımcı olsun.... lütfen.......

iple de tertemiz olur ama hemen çıkıyorlar canım. alırken kırılıyor kıllar çünkü. bence sirle başla başka bir şeyle de allma derim siri kullandıkça tüyleri bitiriyormuş zaten. normal ağda da şeker olduğu için kılları besliyor sir sağlıklı. sirle başla devamı gelsin

pekı sir sarkma yaparmıs ama ?? birde ne kadar sürede kuafore tekrar gitmem lzm ? yani kac günde bir alcam ?? tesekkür ediyorum bu arada...

sirde leke yapma ihtimali var yakabilir yada ileride sarkma olabilir.ip en güzeli:lepi::umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…