Iple Bıyıkları Alma ??

ip en kullanışlısı bende hemen öğren ve çıktıkça çatır çatır al ellame

bende ıple aldırıyorum ama artık alıstıgım ıcın canım acımıyo ..
hatta bı kac kez agda denemıstım o daha cok acıttı :S

ipin nasıl tutulacağını fotoğrafla gösterebilecek olan varsa çok sevinirim çünkü anlamadım ve haftada en az bir kere almam lazım hep de ağdacıya gidemem :uhm:

ipin nasıl tutulduğunu fotoğrafla gösterebilecek birisi yok mu, yazılanlardan ipin nasıl tutulması gerektiğini anlamadım:uhm:

Son düzenleme:
merhaba ben 94 dogumluyum biliorum bıraz kucum ama bıyıklarım benı cok rahatsız edıyo hem de asırı derecede erkek gıbı ::S :S szce almalı mıyım ? neyle?

cnm bende senin yaşındayken çok utanıyordumm ama annem bırakmıyorduu.çok belli değilse ugraşma..yoksada ayda bi git kuaföre 2 dknı bile almas..

bıraz bellı oluyo ama gorunmeyecek kadr da deıl :SS::S kuafore gıtmye utanıorum:: kendım yapabılecegım bısı yoqmu :S

iple dudaküstü temizliğinin kötü bir yanı var
eğer dudak hizanda siyah nokta varsa çok arttırıyor canım
en güzeli sir bence de

Gülsüncüğüm erkek sakalı veya bıyığı gibi kalınsa dudak tüylerin kesinlikle önce bi doktora git,hormonel olabilir.Ama ağda yapmayı bilmiyosan iple de alamıyorsan hzır ağda bantları var ondan al,tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çek rahat edersin..

erkek gibi deılım ama gorunuyo bıraz koyu renkte sanırım tenım kumral bide sanırım (farkındayım) yasımdan dolayı kendımı begenmıyorum heheheh

kuaföre gitmeye utanıyorsan cnm bencede agda bantı al..sana baya gider zaten...ama dikat et çekerken derini gerip çek..bende lisebirde almıştım sir agdayla beceremedigimden dudagımın üstü yara oldu okula bitmemiştim utandıgımdan iki gün..ondan siri beceremiyebilirsin ama agda bantları baya kolay kullanılıyo..

yeni bir alet gördüm geçen gün pazar da yüzdeki tüyler için yeni çıkmış.benim yüzümde fazla tüy yok sadce bıyık için aldım 2ytl ucuz birşey ama çok pratik ne ip ne cımbız 2 dak temizledi.tavsiye ederim.

şevval cnm nsl bşy resmi falan varmı merak ettim vallaa..sana zahmet varsa koyarmısın cnm:)

koyarım yaylı basit bir şey u şeklinde tutup kendine doğru çevirmen yeterli..birazdan koyarım canım.

sevval cnm hatırladım şimdi bende biyerde görüp denemiştim ama çok acıtıyoduu..benim denedigim eskiden yay gibi kıvrılmış tel bilezikler olurdu hatta kola takınca tüylerini çekerdi ben ona benzetmiştim ilk görünce.anlatabildimmi acaba::).aynımı acaba dediğimiz şey:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…