İstanbul avrupa yakası en iyi tüp bebek doktoru arıyorum..

Merhaba; Kısaca kendimden bahsedeyim 1,5yıllık evliyim eşime varikosel teşhisi koyuldu Yaşım 37 Varikoselden dolayı normal yollarla bebek sahibi olamayacağımızı öğrendik ve devlet hastanesinde tedaviye başladım tüp bebek raporu almak için iki kez aşılama yapıldı ikisi de tutmadı sonra elime aşılama raporunu verdiler yine devlet hastanesi tüp bebek merkezine gönderdiler ama üç yıldan az evli olduğum için sanırım bize rapor vermeyecekler Yaş unsuru da kurtarmıyormuş bunuda öğrenmiş olduk şimdi gerçekten işinde uzman tüp bebek doktoru arıyorum yardımlarınıza ihtiyacım var teşekkür ederim
Merhabalar ben de Avrupa Yakası'nda oturuyorum 4 yıllık evliyim ve bebeğim Olmadı herhangi bir sebep de yok olmaması için döndü devlet hastanesinde tedavi gördüm beni sonra araştırmaya sevk ettiler Özel hastanede rahim.ici filmi çektim O da demiş çıktım Pendik Medical Park Hastanesi'ne gittim Nilüfer Durmuş çok iyi bir doktor ama uzak diyor o bana gayrettepe'de bir merkezine gönderdi Geçen gün aradım muayene ücreti 550 tüp bebek yaparsam her şey dahil 15 bin dedim ben şu an beklemekteyim Ben Kağıthane'de oturuyorum yeni huzur hastanesine gidiyorum oradaki doktor bana tüp bebeği önerdi ve Acıbadem'e yönlendirdi yeni Huzur Hastanesi arada olduğu için 9bin olur dedi kasim da gitmeyi düşünüyorum

Memorial Şişli prof dr Semra kahraman ve ekibi.. Kesinlikle bir numara.. 1 kızım var 9 yaşında bir tane de pozitifi vardı düşük yaptım. Şimdi birdaha tedavideyim 4 defa da başka merkezde önerdim hepsi negatif
Peki ucreti ne kadar Allah bagislasin bebeginizi

Ben bugün bahçelievler medical park hastanesinden rapor çıkarttırdım ilaçlar için ,bu hastanede yaptıracaz inşallah tüp bebeği doktorum Latif Küpeli hastaneye rapor ücreti 525tl ödedik ilaçlarda 2800 tl tuttu hepsi iğne ama reglimi beklicez 3.günü konrolden sonra başlayacağız inşallah ben ilk defa defa tüp bebek deneyeceğim için nasıl ilerleyeceğiyle ilgili bilgim yok ama yaşayıp öğrenicez inşallah tabi işlem başladığında diğer ödemelerde alınacak yani bizden toplam 10 bin tl çıkıcak ilaçlarda dahil şimdilik bukadar arkadaşlar , DR LATİF KÜPELİ Yİ DUYDUNUZ MU BİLGİSİ OLAN VAR SA LÜTFEN YAZSIN TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN ..🤗

Meral ettim varikosel tedavisi neymiş.. Ben ve eşim 12 yıllık evliyiz de eşimde varikosel di. Varikosel ameliyatı bazı durumlarda işi dahada sıkıntıya sokuyor. Tüp bebek doktorlar önermiyoe mesela.. Öncesinde muayene olunup bakılmasını istiyorlar
Ameliyet canım varikosel ama öyle büyük birşey değilmiş işlem yapılınca aynı gün bile hastaneden çıkılıyormuş eğer eşim tedavi olursa sperm sayısı artıcak mış

Ameliyet canım varikosel ama öyle büyük birşey değilmiş işlem yapılınca aynı gün bile hastaneden çıkılıyormuş eğer eşim tedavi olursa sperm sayısı artıcak mış
Benim eşim ameliyat oldu 4-5 gün hastanede yattı.. Aradan 10 yıl geçti asla artmadı sperm sayısı daha da kötü oldu

canım avrupa yakasında fulya bahçecide çalışan mehmet reşit bey var tüp bebek doktoru işinde çok iyi ben çok memnun kaldım kendisinden şiddetle öneririm
Teşekkür ederim canım devlet hastabesinde ürolog bi doktor bize medicalpark latif küpeliyi önerdi şimdi ona başladık bakalım inşallah güzel sonuçlar alırım 🤗

Benim eşim ameliyat oldu 4-5 gün hastanede yattı.. Aradan 10 yıl geçti asla artmadı sperm sayısı daha da kötü oldu
Çok üzüldüm canım inşallah düzelir biz şimdi tüp bebeğe başladık eğer olumlu sonuçlanmaz ise işinde iyi bir doçent doktor varmış eşim ameliyat olucak hepimiz için hayırlısı

Merhabalar ben de Avrupa Yakası'nda oturuyorum 4 yıllık evliyim ve bebeğim Olmadı herhangi bir sebep de yok olmaması için döndü devlet hastanesinde tedavi gördüm beni sonra araştırmaya sevk ettiler Özel hastanede rahim.ici filmi çektim O da demiş çıktım Pendik Medical Park Hastanesi'ne gittim Nilüfer Durmuş çok iyi bir doktor ama uzak diyor o bana gayrettepe'de bir merkezine gönderdi Geçen gün aradım muayene ücreti 550 tüp bebek yaparsam her şey dahil 15 bin dedim ben şu an beklemekteyim Ben Kağıthane'de oturuyorum yeni huzur hastanesine gidiyorum oradaki doktor bana tüp bebeği önerdi ve Acıbadem'e yönlendirdi yeni Huzur Hastanesi arada olduğu için 9bin olur dedi kasim da gitmeyi düşünüyorum
Canım bize bir doktor bahçelievler medicalpark ta dr latif küpeliyi önerdi şimdi ona başladık bakalım sonuç ne olucak bende merak ediyorum sanırım bizde ilaçlar dahil toplam 10 tl olucak

Bahçeli Evler Medical park hastenesinde tüp bebek tedavisine başladık canım bakalım hayırlısı teşekkür ederim
Merhaba! Eğer sıkıntınız varikosel ise celalettin peru yu tavsiye ederim ameliyat olmadan tedavileri sonuç veren bi doktor internette bi araştırın web sayfası vardı tüp bebek konusunda prof dr cemil akgüle gidin derim tedavisi biraz masraflı ve uzun gelebilir ama sonuçları mükemmel bi hoca özellikle problem kadındaysa tedavi yöntemleri çok başarılı yeri bakırköyde

Merhaba canım doktor tavsiyesiyle bahçelievler medicalpark dr latif küpeliye başladık bakalım biz inşallah güzel sonuç alırız
Kuzum onu çok övüyorlar benimde aklımda Raabim emeklerini boş bırakmasın hayırlısıyla güzel sonuçlar versin.

İnşallah bizim tüp bebek tutarsa gerek kalmicak canım ameliyata bakalım beklicez görücez rabbim hepimize yardım etsin :KK43:
Amin inşallah gerek kalmaz. Biz de keşke ameliyat olmasaydı dedi tüp bebek doktorumuz. Çünkü sağlık açısından bir sorun teşkil etmiyordu sadece çocuk için ameliyat oldu. 1 yıl sonrasında da tedaviye başladık ilk denemede kızım oldu

Allah bağışlasın darısı benim ve tüm bebek isteyenlerin başına inşallah bizimkinde de sorun yok şu an tüp bebek tutmazsa operasyonu geçirecek Doktor operasyonu geçirir sen normal yolda bile bebek sahibi olabilirsin dedi Bakalım hayırlısı duruma göre hareket edeceğiz işte

Kuzum onu çok övüyorlar benimde aklımda Raabim emeklerini boş bırakmasın hayırlısıyla güzel sonuçlar versin.
Süreç nasıl ilerleyecek inan bilmiyorum şu an beklemedeyim reglimin üçüncü günü gideceğim bakalım iki koca poşet ilaç aldık şaka gibi hepsi iğne nasıl olacak nasıl bitecek o süreç yaşayıp öğreneceğim latif küpeli için mi söyledin bunu iyi bir doktor mu

Merhaba! Eğer sıkıntınız varikosel ise celalettin peru yu tavsiye ederim ameliyat olmadan tedavileri sonuç veren bi doktor internette bi araştırın web sayfası vardı tüp bebek konusunda prof dr cemil akgüle gidin derim tedavisi biraz masraflı ve uzun gelebilir ama sonuçları mükemmel bi hoca özellikle problem kadındaysa tedavi yöntemleri çok başarılı yeri bakırköyde
Canım şimdi operasyonu düşünmüyoruz ilk etapta bir tüp bebeği deneyelim iki tane de aşılama geçirdik tutmadı bir de tüp bebeği deniycez eğer oda tutmazsa operasyon geçirecek eşim teşekkür ederim tavsiyen için ama inşallah gerek kalmaz

Süreç nasıl ilerleyecek inan bilmiyorum şu an beklemedeyim reglimin üçüncü günü gideceğim bakalım iki koca poşet ilaç aldık şaka gibi hepsi iğne nasıl olacak nasıl bitecek o süreç yaşayıp öğreneceğim latif küpeli için mi söyledin bunu iyi bir doktor mu
Bi tanıdığımız var 40 yaşından sonra lâtif bey sayesinde anne oldu evet ıyi diyorlar inşallah samad auto gelir ksuum. Hiç strese gitme en azından yola çıktın sonu gelir benim daha hoc bişeyim belli değil rapor çıkarıcam da ohoooo.. sen raporlu raporsuz mu . Fiyat ne kadar birde.

Bi tanıdığımız var 40 yaşından sonra lâtif bey sayesinde anne oldu evet ıyi diyorlar inşallah samad auto gelir ksuum. Hiç strese gitme en azından yola çıktın sonu gelir benim daha hoc bişeyim belli değil rapor çıkarıcam da ohoooo.. sen raporlu raporsuz mu . Fiyat ne kadar birde.
Ay çok sevindim inşallah olumlu olur bizimki de bakalım renkli mi bekliyoruz şimdi 5-6gün içinde olurum diye düşünüyorum canım biz raporu medical park’dan çıkarttık devlette hiç uğraşma devlette düşünüyorsan rapor çıkartmayı aynı ücrete geliyor devletten rapor ücreti alıyor zaten ve çok uzatıyor süreci medical Park hiç uzatmadan yaptı

X