Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Ben bu menüyü resmen küçük kaşıkla tadına vara vara yemistim.brnce de çook azzz :KK43:
Ama 2. Haftada aksam hiç birşey yemiceğin 1 gün var,felakeeettt :KK43: sicak su,limon tek çare

dayanabileceğimi sanmıyorum yine de tedbir amaçlı 70 gr falan biftek ızgaraya attım olmadı yiyeceğim... 1-2 kilo az vermiş olayım ne yapayım

Eğer hareket istiyorsanız gümbet, yalıkavak türkübü tarafları türkbükü ve yalıkavak yakın.. Ama sakinlik istiyorum dersende akyarlar ortakent turgutreis gümüşlük harikadır.. Torba tarafları turgutreise göre daha sıcak oluyor :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cok sağol canım yaa

4.günün akşamındaki 2 dilim portakal 100 gr yoğurt rezaleti nedir yaaa. kim doyacak bununlaaa :KK43:(((

kıyamam yaa benimde bugün 1 salam 100 gram yogurt ve 1 meyve varrr ve bugün acıktım sanırım

Ben bu menüyü resmen küçük kaşıkla tadına vara vara yemistim.brnce de çook azzz :KK43:
Ama 2. Haftada aksam hiç birşey yemiceğin 1 gün var,felakeeettt :KK43: sicak su,limon tek çare

dayanabileceğimi sanmıyorum yine de tedbir amaçlı 70 gr falan biftek ızgaraya attım olmadı yiyeceğim... 1-2 kilo az vermiş olayım ne yapayım

kıyaam yaa zayıflıcaz diye ne hallere düştük vallaaa

cok sağol canım yaa

kıyamam yaa benimde bugün 1 salam 100 gram yogurt ve 1 meyve varrr ve bugün acıktım sanırım

kıyaam yaa zayıflıcaz diye ne hallere düştük vallaaa

aynen bebişim yaaa, bu ne 2 dilim portakal, 100 gr yoğurt...tok adamı doyurmaz :KK43: azıcık et ekleyip kendime hakim olmaya çalışacam aklımda zaten tatlılar, börekler, çikolatalar uçuşuyorrrr :KK43:

Süpersin canımmm ama gercekten kendini kötü hissedersen hemen bırak sporu :KK66:)

Simdilik iyiyim. 1 saate tamamlayip cikiyorum eve :)
Tesekkurler tesvik ettin :)

[QUOT=luci-liu;34928295]saol canım benim yoksa gözüm dönüp gemileri yakabilirim...o sebeple zorlamayayım diyorum, çok açım çoook[/QUOTE]
Aman aman sonradan kotu olmadan ufacik degisiklikler yapabilirsin bence

Benim aklimda da ispanak i yogurtla yesem ne olur
Yada cig, domatesle salata yapsam ne olur die dusunuyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen bebişim yaaa, bu ne 2 dilim portakal, 100 gr yoğurt...tok adamı doyurmaz :KK43: azıcık et ekleyip kendime hakim olmaya çalışacam aklımda zaten tatlılar, börekler, çikolatalar uçuşuyorrrr :KK43:

hahahaa benimde aklımdan geçenlere inanamazsın yavrım ama 10 gün sonra azda olsa tadacagız her iki mutluluğuuu

Kızlar

bu akşam 1 salam 100 gram yogurt var ya salam yerine yogurtla ne yiyebilirim acabaa ?

evvet sözüm var sana bitsin şu isveç, kadayıf yiyecez seninle fıstığım:KK16:

canım ben haşlanmış tavuk göğsü yemiştim, salam sırf yağ hem de yararlı değil ki... yemedim ben salam

yeriz tabiki kuzummm fıstıklıııı olsun amaa :KK1::KK1:

belkide yağ gereksinimini oradan almamız içindir ben karnıbahar yapsam olmuyormuu yogurtla yerim

yeriz tabiki kuzummm fıstıklıııı olsun amaa :KK1::KK1:

belkide yağ gereksinimini oradan almamız içindir ben karnıbahar yapsam olmuyormuu yogurtla yerim

ama kanabaharda hiç yağ yok..sen yine de hayvansal protein al bence et, tavuk gibi...ama diğer arkadaşlarında önerilerini alalım tabi...bilemedim ki

sen bilirsin canım...diyetine ve sana zarar vermeyecek ve yemek istediğin bir şeyi koyman uygun olur...nasıl istersen bak durumuna göre...

bakıcam akşam duruma göre napımm

evde barbunya pilake var bi tabak yesem olmazmı

Kızlar akşam menümüz çok azzzz 😂😂😂

evettttttttttttttttttt

bakıcam akşam duruma göre napımm

evde barbunya pilake var bi tabak yesem olmazmı

evettttttttttttttttttt

olmaz sanırım canım yaaa, tuzlu,salçalıdır ooo şahanedir ooo ahhh canım çekti vllahi...olmayabilir, sen salam yerine tavuk ya da karnıbahar ye kuzucuk...bırak barbunyayı eşin yesinnnn

X