Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

4.gündeyim. Öğlen akşam değiştirdim bugün ama besinleri başka öğünlere aktarmamak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü metabolizmayı düzenleyen bir diyette karbonhidrat protein ve yağ belli bir düzenle yerleştirilir.

ama değiştirenlerde aynı ölçüde vermişler tatlım yine de sen bilirsin ama çok zorlarsan kendini 13 günü tamamlama durumun riske girebilir, erken sıkılır bırakırsın diyetini

ah be yavrumm ne güzel olur fenerbahçe bana uzak ama ortak bir yol buluruz elbetteeee harikasınn

ama komsu gibisi olmaz elinin altında işte oh miss istediğinde seslen çıksın
:KK52::KK52:

haklısın tabi, olsun çok şükür eşlerimiz eşlik ediyorlar, üzmüyorlar bizi...bakarsın komşuda oluruz ileride... ben gelirim oralara ortaköy sahilde gezinir sonrada kumpir yeriz...oy zeyim biz kilo alırız bi araya gelirsek yahu

Hanımlar salataniza kesin zeytinyagi ve limonlu yiyin. Yoksa kabizlik oluyo,bende 13 gunun sonunda oldu :KK43: hatta son zmnlarda eti kucuk kucuk kesip suya atiyodum ve corba gibi iciyodum,ama son zmnlarda sırf, hatta icine limin karabiber oohhh mis gibi oluyo :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yanında biri olması daha güzel sporda ama bazen yanlız yuruken sıkılmamak için sahilde yürüyorum çok kalabalık oluyor bide müziği açtımmı vakit geciyor :) yurumek çok faydalı keşke sürekli halde devam ettirebilsem

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bence çok daha güzel

düşünsene yanındaki sana gaz vericek sen yanındakine derken bir dünya yol yürüceksin ama tek basınayken 2 li kadar olmaz

hele bide kafa dengiyse deyme keyfe

biz eşimle çıkıyoruz eşime geçen dedim ki aşkım elele tutşmayalımda ağırlık vermeyelim hemde kollarımız çalısın dedim

10 saniye bıraktı " bırak kollarımızda çalışmasın" deyi elimi tuttu

bizim burasıda kalabalık kadından erkeğeee o nedenle yaniiiiii

eşimi çok severim ama komsu yada bir arkadaşı tercih edebilirm yürüyüş olarak elbette

haklısın tabi, olsun çok şükür eşlerimiz eşlik ediyorlar, üzmüyorlar bizi...bakarsın komşuda oluruz ileride... ben gelirim oralara ortaköy sahilde gezinir sonrada kumpir yeriz...oy zeyim biz kilo alırız bi araya gelirsek yahu

ay sorma yaa evett biz kilo alırız kesin ama sende ki bu azim bende ki bu gaz bizi sürdürür kızzz :KK1::KK1:

Yanında biri olması daha güzel sporda ama bazen yanlız yuruken sıkılmamak için sahilde yürüyorum çok kalabalık oluyor bide müziği açtımmı vakit geciyor :) yurumek çok faydalı keşke sürekli halde devam ettirebilsem

cnm sen istanbuldamısın hem orman hem sahil var harika

ben en son orduda gördüm bu sekil bir ortam

ama değiştirenlerde aynı ölçüde vermişler tatlım yine de sen bilirsin ama çok zorlarsan kendini 13 günü tamamlama durumun riske girebilir, erken sıkılır bırakırsın diyetini

Sağol canım, beni düşündüğünü biliyorum. Bana göre, öğrendiğim kadarıyla (şey ben doktorumda :KK17: ) tam olarak uygulanırsa hem hormonal denge kurulur hem de daha çok kilo verilir.

bence çok daha güzel

düşünsene yanındaki sana gaz vericek sen yanındakine derken bir dünya yol yürüceksin ama tek basınayken 2 li kadar olmaz

hele bide kafa dengiyse deyme keyfe

biz eşimle çıkıyoruz eşime geçen dedim ki aşkım elele tutşmayalımda ağırlık vermeyelim hemde kollarımız çalısın dedim

10 saniye bıraktı " bırak kollarımızda çalışmasın" deyi elimi tuttu

bizim burasıda kalabalık kadından erkeğeee o nedenle yaniiiiii

eşimi çok severim ama komsu yada bir arkadaşı tercih edebilirm yürüyüş olarak elbette

:nazar::nazar::nazar:maşallah sizin aşkınıza bebeğimmmm:KK16::KK16: kafa dengi komşu, arkadaş nerede kuzum, kimi buldun, onunla idare edicen artık... herkes bi acayip olmuş kimse kimseye destek olmuyor, daha bilgi saklıyor insanlar..sen biz gibi sandın insanları herhalde...ben her şeyi dökerim ortaya şöyle zayıfladım, şöyle yaptım diye de insanlar kurt olmuş balım, destek verecek komşu arkadaş kalmamış

Hanımlar salataniza kesin zeytinyagi ve limonlu yiyin. Yoksa kabizlik oluyo,bende 13 gunun sonunda oldu :KK43: hatta son zmnlarda eti kucuk kucuk kesip suya atiyodum ve corba gibi iciyodum,ama son zmnlarda sırf, hatta icine limin karabiber oohhh mis gibi oluyo :)

bilgi için teşekküler canım ilk günlerden öğrenmemiz ii oldu

Sağol canım, beni düşündüğünü biliyorum. Bana göre, öğrendiğim kadarıyla (şey ben doktorumda :KK17: ) tam olarak uygulanırsa hem hormonal denge kurulur hem de daha çok kilo verilir.

tamam canım nasıl istersen ama lütfen diyet yapacağım diye hırpalama kendini..bak hastanelik olanlar bile var allah korusun..1-2 kilo az gitsin ama sağlığın iyi olsun

:nazar::nazar::nazar:maşallah sizin aşkınıza bebeğimmmm:KK16::KK16: kafa dengi komşu, arkadaş nerede kuzum, kimi buldun, onunla idare edicen artık... herkes bi acayip olmuş kimse kimseye destek olmuyor, daha bilgi saklıyor insanlar..sen biz gibi sandın insanları herhalde...ben her şeyi dökerim ortaya şöyle zayıfladım, şöyle yaptım diye de insanlar kurt olmuş balım, destek verecek komşu arkadaş kalmamış

amin kuzum :nazar::nazar::nazar:

yav eskisi gibi değilki hiç bişi az öncede dedim ya düştük iş peşine evde vakit geçirmiyoruz ki komsu edinelim

anca ust komsu cok ses yaptı oraya cık uyarı yap
ust komsu halısını silkeledi senin çamaşırlara geldi onu uyar
yok aidat ödencek yöneticiyle kkonuş falan ancak bu kaadar

he birde olaki dış kapıda karşılaşırsak kapıyı tutar iyi akşamlar der geçeriz :KK1::KK1:

ay sorma yaa evett biz kilo alırız kesin ama sende ki bu azim bende ki bu gaz bizi sürdürür kızzz :KK1::KK1:

cnm sen istanbuldamısın hem orman hem sahil var harika

ben en son orduda gördüm bu sekil bir ortam

Ben bodrumda yaşıyorum kızlar

aa ne güzelll

canım biz bu yaz bodruma tatil düşünüyoruz nereleri güzel nerelere gidebiliriz var mı önerin ?

Eğer hareket istiyorsanız gümbet, yalıkavak türkübü tarafları türkbükü ve yalıkavak yakın.. Ama sakinlik istiyorum dersende akyarlar ortakent turgutreis gümüşlük harikadır.. Torba tarafları turgutreise göre daha sıcak oluyor :)

Canım eğer evdeysen biraz uzan çalışıyorsanda 1 kesme şeker at ağzına

Evdeyim uzandim biraz iyi geldi kaldim ev supurdum siliyorum :) ama bugun spor yapamiycam 25 tane yarim.mekik zor cektim hic halim yoj gerci belli olmaz her an spora inebilirim :)

Evdeyim uzandim biraz iyi geldi kaldim ev supurdum siliyorum :) ama bugun spor yapamiycam 25 tane yarim.mekik zor cektim hic halim yoj gerci belli olmaz her an spora inebilirim :)

Kendini iyi hissedersen spor yap derim ama halsizsen dinlen cnm :KK66:

Evet tek başıma yürüyorum bazen komşumla yürüyoruz evimin dibimde orman var koşu yolları falan ve ben yeni yeni yürüyorum yıllardır sadece temzi havasından faydalandım arada sahildede yürüyorum güzel oluyor

Ben bodrumda yaşıyorum kızlar

Tebrik ediyorum egeincisi hem okadar yurudugun icin hem.enerjin icin :)

4.günün akşamındaki 2 dilim portakal 100 gr yoğurt rezaleti nedir yaaa. kim doyacak bununlaaa :KK43:(((

X