İzmir'e taşınmak 🤔

Keşke Kıbrıs imkanımız olsa düşünmeden giderim şu anlık iş teklifi İzmir'den geldiği için İzmir gündemde. Bakalım bekliyoruz artık hayırlısı diyerek.

Söylediklerini doğru İzmir'de yaşayanlar da kendilerince haklı olarak şikayet ediyor. Ben de İstanbul'a göçenlerden şikayet ediyorum ama bir işe yaramıyor şartlar lehimize olursa gideceğiz ama

benim ailemde aynı şekilde, oturduğumuz yer çok sakin , temiz bir yerdi , doğası da güzeldi. Fakat 15 yıl içinde şuan heryer bina içinde , taşınan kişilerin etrafı ve doğasını mahvetmesi o da kötü bir durum. Bizimkiler köyde bulunan bahçeye ev yaptılar dönmek istemiyorlar. Biz hiç yaşamıyormuşuz diye aralarında konuşurlar. Şehir hayatı artık gerçekten gençler içinde çok yorucu, artı yönleri de var eksi yönleri de... Nerde 30yıl öncesi, inanın ki özlem duyuyorum. Mahalle kültürümüz vardı en önemlisi , mahalleler akşam olunca kahve çay kokardı , samimiyet kokardı , komşuluk bağları daha kuvvetliydi... insanları daha sıcak ve samimiydi... ben eski izmir ' e özlem duyuyorum tabii jenerasyon farkına göre değişir görüşler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…