Iznim burnumdan geldi, zehir oldu.

Arkadaşım bu kadar ince düşünme. O onun annesi senin annende senin annen o nasıl istediği zaman görüyor annesini sende git gör. Eşin seni zorlamasin sende onu zorlama.

Kayinvalidem biseylerin oldugunu anladi. Oglumu evden gonderirim ama seni gondermem sen benim kizimsin diyor. Ipleri sen sıkı tutmalisin dedi. (Bu ailedeki erkeklerin hepsi kiz tarafina gitmeme gibi bi huya sahipmis. Oyle anlatti kayinvalidem)
Esin bağırınca cevap verme icik odadan sonra konusalim de siniribiz gecince konuşun

Esin bağırınca cevap verme icik odadan sonra konusalim de siniribiz gecince konuşun

Benim esim hic bagirmiyor tatlim sorun da orda. Sepsessiz sadece tavirlari farklilasiyor. Simdi onu atlattik ama bende derin yara olustu tabiikide ve evde tikili kalmak okadar koydu ki sabahtir icim icime sigmiyor bir buruk dolaniyorum oylece. Kardesimi aradim aglamaktan konusamadim bile. Hatta sorun var zannedip kapadi. Halbuki sesimi cikarabilsem gel beni al burdan dicektim o derece. Neyse esim herseyin bilincinde, benim ne kadar herkese uyum sagladigimi da biliyor o yuzden gonlumu hos tutmak icin 4 donuyor amma baya yipratti tabi bastan beri.

X