Kaçmalı mıyım artık!

Yani ben anlam veremiyorum
26 yasina gelmis akli basinda olan birisi ailesine dile getirir istemiyosa sebeplerini ele alir objektif bakar ileriyi dusunur.
Kocaya kacip kacip esra muge geziyolar itici.
Artik ulke olarak level atlamamiz gerek yahu
Bir de 26 yaşında ne evde kalması ya?
30 yaşındayım, bekarım, fıstık gibiyim. :KK53:
Vizyona bak arkadaş, bu yaşta kocaya kaçma planları falan offf. :olamaz:

Iste onu demek istiyorum

26 yasinda ayaklarin saglam basiyosa ailenin karsisina gecer cat cat cat soylersin. Eger gercektende sacma sebeplerden istemiyolarsa ve o kisi dogru kisiyse nikah masasina oturur nikahlanirsin . Kim ne diyebilir. Ama kacmak... ne bilim yani

26 yaşında kocaya mı kaçılır ya? Bizim orda çok yadırgarlar bunu. Kaçma denen olay toyluktur, 20 lik kızlar yapar. Sık görülen bir durum da değil. 😄

Iste onu demek istiyorum

26 yasinda ayaklarin saglam basiyosa ailenin karsisina gecer cat cat cat soylersin. Eger gercektende sacma sebeplerden istemiyolarsa ve o kisi dogru kisiyse nikah masasina oturur nikahlanirsin . Kim ne diyebilir. Ama kacmak... ne bilim yani
Ya bir aile çok uç noktada fikirleri yoksa durduk yere istemezlik yapmıyor ki genelde.
Çevremde ailenin onaylamadığı evliliklerin hepsi patladı.
Bunda da vardır kesin bir şey ki yazdığım sebepler bile yeterli istenmemesi için.

Ya bir aile çok uç noktada fikirleri yoksa durduk yere istemezlik yapmıyor ki genelde.
Çevremde ailenin onaylamadığı evliliklerin hepsi patladı.
Bunda da vardır kesin bir şey ki yazdığım sebepler bile yeterli istenmemesi için.
Bende sordum gercektende dogulu oldugu icinmi istemiyor diye bakalim ne diyecek 🙄

26 yaşında kocaya mı kaçılır ya? Bizim orda çok yadırgarlar bunu. Kaçma denen olay toyluktur, 20 lik kızlar yapar. Sık görülen bir durum da değil. 😄
Ayy bizim bir tanıdıkta gördümdü. Bak anlatayım olayı.
Oğlan namlı bir serseriydi, ipsiz sapsız, geçimsiz. Yani bir insan mahallesindeki küçük çocuklarla bile geçinemez mi? Valla öyleydi. İşte bu durdu durdu, bir duyduk ki kız kaçırmış. Kızın da yaşı halliceydi, şaşırmıştık.
İşte gelin geldi, hamile kaldı falan sonra duyduk ki adam hapse girmiş. Girdiğinde de ikinciye hamileymiş kadın. 10 sene falan almış diyorlardı. Buyurun size kaçarak evlenme öyküsü.

Tabi ki kaçmalısın. Kayınvaliden ve görümcenle aynı evde mutlu mesut yaşarsın artık. :deli:
Adam aşırı anneciydi ve de babası öldüğü için aynı evde yaşayalım diyordu. Şimdi sen kaçınca seni nereye götürecek sanıyorsun? :olamaz:
Ayyyy🙄🙄🙄
Ben de haklı dava mava anlatıyorum. Sanki anlayacak.
Şimdi oradan kendi "davasını" haklı bulur. 😶

Ayyyy🙄🙄🙄
Ben de haklı dava mava anlatıyorum. Sanki anlayacak.
Şimdi oradan kendi "davasını" haklı bulur. 😶
Güya bu hanım da istememiş, kavga etmişler, sonra da adam tamam sen istemezsen birlikte yaşamayız demiş.
Ama kaçarsa artık gidecek yerin de yok diyerek istediğini dayatır bence.

Önceki konusu var, adamın babası vefat etmiş, annemle kız kardeşim bizimle yaşayacak demiş. Aslında aile sağduyulu ve mantıklı
O kaynana görümce eninde sonunda dahil olur. Konu sahibi kaçacağı için birçok hevesi içinde kalacak, görümce hanıma abisi düğün yaparken zoruna gidecek. Evet. Elin kızını kaçıran adam kendi kardeşine anlı şanlı düğün yapacak, karısının gözü önünde. Mutlu son.

Kaçıp mutlu olanı duymadım hiç. İleride kaçmayı düşündüğünüz kişi ve ailesinden kötü bi muamele gördüğünüzde geri dönebileceğiniz bir ailenizde olmaz bunu da düşünün bence. Ailenizle aranızdaki ilişki, bağ nasıl bilmiyorum ama sadece doğulu olduğu için değilde belki içlerine sinmemiş, kötü bi enerji almışta olabilirler. Bende 26 yaşındayım sevgilim bile olmadı :KK70: Ama ne geç olduğunu düşünüyorum ne de şikayetçiyim. Aksine sevgilisim olsa dahi 30 lu yaşlarımda evlenmek isterim çevremi gram umursamam bu konuda zaten söylenemiyorlarda zira kendi çocukları maalesef ki mutsuz bir evlilik geçiriyorlar bunun farkındalar. En korktuğum şeydir mutsuz bir evliliğe düşünmeden, tartmadan, emin olmadan adım atmaktan. Bi ömür bekar kalmayı tercih ederim. Evliliği zorunluluk olarak görürseniz bu daha çok strese sokar sizi.

Adamla bu mevzu yüzünden ayrılmaya kadar gitmişler. Sonra adam geri vites yapmış, yersen tabi.
Zaten kaçarsa o aile hiç değer vermez sahipsiz diye. Kaçan kıza ülkemizde nasıl bakılıyor, bilirsiniz.
Evlenip boşanmalı var çocuklu :d onların yan gözle bakmalarından iyidir ahshshsgs

X