Kadında isteksizlik

Her konuda bir okey nirvana muhabbeti dönüyor bu gün nedense sponsorluk kokusu almaya başladım.

Son konuların en az 6 tanesinde farklı kişiler aynı üründen bahsetmiş hem de 2 3 gün içinde ve çoğu bu gün. 10 yıllık üyeliğimde ilk defa şikayet butonunu kullandım, artık onlar mı bam yer ben mi mune bilir 😅

Merhaba burda cinsellikle ilgili çok yazı okudum hepsinde kadınlar kocalarının isteksizliğinden yakınmış :KK43: ama bende durum farklı kocamda istek var bende tık yok. İlk 6 ay vajinusmustum sonra yendim ama hep ağrılı ilişki oldu, ıslanma, ön sevişme vs sorun yoktu ama hep bir isteksizlik ve bunu iş gibi görme vardı. Zorunlu yapılan bişey gibi. 6 ay da böyle orgazm olmadan geçti ve hamile kaldım hamilelik boyunca cinsel birleşme olmadı düşük yapmaktan korktum. Sonra çok kötü bir lohusalık yaşadım eşimle çok zor günler geçirdik. Çocuğum 2 yaşına girdi hamilelikle beraber 2 yıl 9 aydır cinsel birleşme yok :KK43: aşırı derece de isteksizim yani hiç sevişme olmasa ömür boyu yaşarım gibi :KK43: eşimde tam tersi. Ve yeniden vajinusmus oldum :KK43: bunu aşmak ve zevk almak diğer kadınlar gibi olmak istiyorum. Ama önceki gibi aştığım zaman yine zevk almadan iş gibi olsun istemiyorum. Reglimin bitmesine 2 gün kaldı egzersizlere başlıcam ama tavsiye istiyorum bu isteksizlik ve orgazm olamama nasıl geçer ?????
2 yıl 9 ay miii siz anne olmuşsunuz kadın olmayı unutmuşsunuz ne kadar çok ara verirseniz o kadar isteksiz olursunuz şahsen bende 3 4 gün ara verince geriliyorum canım acıyacak diye vajinismustum çok kasiyordum kendimi ve kuruyordum doğum sonrası çözüldü ara vermeyin fantazi yapın gecelik oyuncaklar falan olsun renk katın ilişkinize kardeş olmuşsunuz artık eşiniz bu duruma ne diyor bir şey demiyorsa yandınız günü birlik ilişki yaşamamıştır umarim

cinsellik benim için evliliğin temeli. bak mesela benim de eşim bana göre isteksiz yani aslında istekli ama benim istediğim düzeyde değil ve bu durum beni aşırı rahatsız ediyor.
2 yıl 9 ay uzun bir süre nasıl dayanıyorsunuuuuuzzzzz:skandal:
Ayyy doğumdan önce 4 hafta sonra 40 gün çile gibiydi eşime ben yaklasiyordum o riskli olmaz diyordum 41 gün yapamadık 8 gün daha bekledik bu süreye insan sasiyorrr ben bekleyemem 2 günde bir illa olacak ahahah

Cinsellik benim için çok önemlidir, çok da istekliyim partnerim de öyle bu yazdıklarınıza çok şaşırdım. Cinsellik olmadan ilişki mi olur yahu :KK43:

Bir insan 2 yıl 9 ay niye bekler yahu hiç mi bir uzmana gitmeyi düşünmediniz valla eşinize de yazık sabırlı adammış doğumdan sonra eşim 8 9 ay yaklaşmadı sinirden küplere bindim boşanacaktım hiç tepki vermiyor mu eşiniz?

Merhaba burda cinsellikle ilgili çok yazı okudum hepsinde kadınlar kocalarının isteksizliğinden yakınmış :KK43: ama bende durum farklı kocamda istek var bende tık yok. İlk 6 ay vajinusmustum sonra yendim ama hep ağrılı ilişki oldu, ıslanma, ön sevişme vs sorun yoktu ama hep bir isteksizlik ve bunu iş gibi görme vardı. Zorunlu yapılan bişey gibi. 6 ay da böyle orgazm olmadan geçti ve hamile kaldım hamilelik boyunca cinsel birleşme olmadı düşük yapmaktan korktum. Sonra çok kötü bir lohusalık yaşadım eşimle çok zor günler geçirdik. Çocuğum 2 yaşına girdi hamilelikle beraber 2 yıl 9 aydır cinsel birleşme yok :KK43: aşırı derece de isteksizim yani hiç sevişme olmasa ömür boyu yaşarım gibi :KK43: eşimde tam tersi. Ve yeniden vajinusmus oldum :KK43: bunu aşmak ve zevk almak diğer kadınlar gibi olmak istiyorum. Ama önceki gibi aştığım zaman yine zevk almadan iş gibi olsun istemiyorum. Reglimin bitmesine 2 gün kaldı egzersizlere başlıcam ama tavsiye istiyorum bu isteksizlik ve orgazm olamama nasıl geçer ?????
Tek taraflı olmaz ikiniz de birbirinizi istemeniz lazım istemeniz lazım

X